Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178036, vloženo 19.09.2021 12:25:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nemám normální práci
Je mi 25 let pracuji od 19 a za tu dobu jsem měl 2 zaměstnání vždycky na začátku je fajn člověk se chce učit a snaží se, ale postupně když už vše umím a jedu na automat tak u práce začnu hrozně přemýšlet nad životem koukám se kolem sebe vidím ty lidi, co jsou tam třeba od doby kdy ta firma vznikla a vůbec se nezamýšlí nad tím, že by zkusili něco nového, protože už mají rodiny,hypotéky finanční závazky apod. a prostě mají život nalajnovaný dokuď neumřou. Tohle mě děsí a když jsem v tý práci tak přemýšlím, že bych měl v životě něco změnit být nezávislý pracovat na sobě a dělat co mam rád kdykoli budu chtít.

Takže jsem to udělal tak , že jsem dal výpověď zjistil jsem ,kolik přesně potřebuju abych zaplatil účty,jídlo apod. a chodím na brigády 2-3 týdně podle potřeby a mám nějakou finanční rezervu.

Rodina to neví nepochopili by to a celkově můj společenský status je tím pádem docela dno znáte to potkáte nějakoho koho jste dlouho neviděli a on se vás hned zeptá jak se máš co děláš ?, protože když nemáte práci na HPP tak jste v podstatě bez práce a válíte se doma a berete podporu .

Vím , že to co jsem udělal je správné a cítím se dobře, ale jak říkám to odsouzení ve společnosti je opravdu nelichotivé.
 nemakacenko Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2021 22:35:51
A ty brigády tě baví? Volný čas si užíváš? Využij ho část ke vzdělávání nebo k praxi v oboru, který by tě bavil.
Smajlík  mysli na budoucnost
19.09.2021 22:07:15
leaf: On ale nebere podporu, tu by ani s několika brigadama nedostal. Já to pochopila tak, že jen seknul s HPP.
 Kaj-Kon
19.09.2021 17:46:16
Pokud a dokud člověk nemá nechce mít děti a je sám, může žít minimalisticky, ale je to životní cíl být sám navždy?
 Qwerj
19.09.2021 14:53:21
Truhlar pepik- Gratulace.

Takovi ti strojovi lidi co maji radi svoje jisty, stereotypni zazemi a pohodu ti rozumet nikdy nebudou. Ba co vic, budou ti tise zavidet. Budou chtit abys tam skejsnul jako oni , protoze kdyby se ti zacalo darit, tak by si uvedomili, jak blbe na tom vlastne jsou. Proto te budou odrazovat, stahovat spatky, musis si hledat sobe podobne lidi co te budou podporovat, motivovat. To je hodne dulezity, protoze 90% lidi je bohuzel soucasti robotoveho systemu.

A kdyz te stahuje vlastni rodina pratele, spoluzaci, je tona zacatku tezke, ale pokud mas na neco talent a jsi v tom dobry, musis si najit cestu, vzdycky tam nejaka je.
 Thats life
19.09.2021 14:25:40
Já už jsem několikrát zažil - že jakmile se pro mne něco stane povinností a každodenní rutinou, tak mi to dokáže i do té doby skvělou a zábavnou činnost neskutečným způsobem znechutit. Takže přesně - nastoupím do zaměstnání, činnost mne z počátku baví, ale po určité době začne nadšení upadat a daná činnost se pro mne stane otravnou věcí. No a vůbec nemluvím o tom, když se na pracovišti vyskytne nějaká komplikovaná osoba nadřízený/kolega, se kterým nemám nejlepší vztahy. To se pak práce stane i peklem.
 Garry64
19.09.2021 13:38:54
No a? Jdeš vlastní cestou, k tobě nepasující tvorové se rozplývají a přicházejí k tobě ti, kteří ti můžou něco dát. Ti lidi, kteří jsou zformovaní určitým systémem myšlení, jsou tak neskutečně nudní, že začínám věřit, že to jsou vážně roboti, protože živý organismus by se takhle stereotypně chovat nedokázal. Takže ti, co nemají vlastní osobnost, jsou prostě roboti. A s těmi moc legrace neužiješ.
 Tmavá čoko
19.09.2021 13:30:46
Existuje neco, cemu se rika trvale udrzitelny rozvoj. Zamysli se nad timhle.

truhlář pepík na to sel celkem dobre, ikdyz to neni uplne idealni, ale ve svetle toho, cos udelal ty, je to o dost lepsi.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
19.09.2021 12:33:18
"Takže jsem to udělal tak, že jsem dal výpověď a ..."

... a založil si svoji firmu a živím se tím, co mě baví. A každý třetí zákazník, to nějaká inovace, prototyp, změna, takže nemůžu říct, že jedu jako automat a nepřichází nic nového.

Jsi asi taky podobně zaměřený, hloubavý člověk vhodný spíš do vývoje a výzkumu, tak doporučuji nějakou takovou cestu vlastní seberealizace.
Smajlík  truhlář pepík
19.09.2021 12:31:32
Podpora v nezaměstnanosti se vyplácí pět měsíců. Takže zlom vaz.
Smajlík  leafroller Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk