Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178020, vloženo 19.09.2021 07:43:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co pro vás znamená “něco dokázat”?
Co prostě znamená “něco v životě dokázat”?
Máma mi často říká, že v životě toho dost dokážu ale jako co?
Pro každýho to je něco jinýho.
Někdo si chce udělat rodinu a děcka, dům, tyhle věci.
Někdo si chce udělat spoustu titulů, dobrou kariéru.
Někdo chce být součástí nějakýho výzkumu, třeba lék na rakovinu, nevím.
Někomu postačí když si vydělá na nájem a jídlo.

Co pro vás znamená něco v životě dokázat, popř. co byste vy chtěli dokázat a co už jste dokázali?
 řečník Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2021 07:22:49
´´neco dokazat´´ to je v podstate najst vo svojom zivote svoj ciel a urobit postupne kroky k jeho naplneniu... Tu treba si uvedomit co chces v zivote robit, co chces dokazat comu sa venovat, pretoze vela ludi len zije zivot tak ze tam kde ma postavite budem stat. Chodi do prace a z vyplaty preziva ako 90% ludi.
Nieco dokazat, znamena aby si bol minimalne sebestacny, aby si sa vedel o seba postarat, aby si sa vedel postarat aj o svoju rodinu ked to bude treba.
Nieco dokazat znamena tiez mat uspech vo svojom zivote, v postupnych krokoch ktore si uz zazil.
Vystudovat, naucit sa remeslo, ziskat schopnost komunikovat v inom jazyku, spravit si autoskolu, rozne kurzy.... a pod. To vsetko v podstate znamena nieco dokazat.... niecomu sa venovat a mat v tom uspech.
 taky tipek
19.09.2021 18:14:41
Myslím, že něco dokázat není žvást. Ale také to není nic povinného.
 leafroller Muž31 Kategorie
19.09.2021 18:04:50
Dikobraz official: Ty jsi to napsal opravdu krásně.
A Jedna frajerka taky.
Ani nevíte, jakou radost mi udělalo, že jsou na světě lidi, kteří to vidí takhle. :)
 Kateřina
19.09.2021 17:32:08
Taky souhlasím, že každý měří jinak úspěch. Nikdy jsem netoužila po velké kariéře. Svůj život označím za spokojený, pokud v něm budu dělat to, co dělat chci. Pokud dokážu sebe samu překonávat a pokud se budu někam posouvat. Myslím si, že určitě jsem už toho plno zvládla. Naučila jsem se nebrat si tolik věci k srdíčku, nad mnoha z nich dokážu mávnout rukou. Už mě tolik nezajímá, jaký na mě má kdo názor. A tyhle věci byly pro mě v pubertě zásadní a komplikovaly mi život.
Taky budu spokojená, pokud budu moct někomu jinému trošku ovlivnit život k lepšímu.
 Jedna frajerka Žena21 Kategorie
19.09.2021 14:34:03
To je poměrně hluboká otázka. Jak říkají ostatní, je to individuální.

Co jste zatím dokázali: Nic. (Takový hovadiny jako pár vyhraných literárních nebo recitačních soutěží, středoškolských olympiád apod. hovadiny, co svět ani mě nijak neposunou, nepočítám.)

Co byste chtěli dokázat: Vlastní rodina, o kterou se člověk může opřít a práce, která člověka baví a prospívá světu a dělá ho lepším místem.
 Waste of Life Muž24 Kategorie
19.09.2021 13:58:22
"Něco dokázat" je nic neříkající žvást, který často používají třeba rodiče. Ti moji třeba žili v iluzi, že něco dokázali, protože postavili barák a založili rodinu. Fakt je ale ten, že práce kolem baráku si vyžádala veškerý jejich volný čas a peníze. Jako děti jsme třeba nikdy nebyli ani na dovolené. A rodinu sice založili, ale stejně se nakonec rozvedli. Takže měřítko úspěchu by nikdy nemělo spočívat v ničem externím, tedy např. materiálních záležitostech nebo vztazích, to jsou všechno jen iluze štěstí. Já si pod blábolem "něco dokázat" představuju naučit se mít rád, být spokojený sám se sebou, nemít potřebu nikomu nic dokazovat a snažit se žít tak, abys měl co nejmíň výčitek.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
19.09.2021 11:22:43
klukjakobuk, proč myslíš, že se mi to už nepovedlo, chlapče?
 leafroller Muž31 Kategorie
19.09.2021 11:16:23
Leafroller: tak na tom zapracuj, mozna se ti to jeste povede.
Smajlík  klukjakobuk
19.09.2021 10:48:37
vydělat Icemanovy úspory za den co nejvíckrát v roce, protože pořád spoří, tak se mi zvyšuje s časem laťka
Smajlík  VydělámIcemanaZaDen
19.09.2021 10:27:07
Nic si dokazovat nepotrebuju, sobe ani okoli. Ani niceho. dosahovat nepotrebuju. To me nechava chladnou protoze jsem spokojena se sebou prirozene tak jak jsem :) Takovy lide to maji nejsnazsi pac jsou spokojeni naprosto prirozene vnitřně bez tehle vnejších blbostí :)
Smajlík  Sala
19.09.2021 10:14:21
Starší generace byla hodně materiálně zaměřená.
Já podobné řeči slýchám od svého otce nebo od tchýně. Ne tedy ve smyslu, že já něco dokážu, ale spíš, že plýtváme potenciálem, že bychom měli něco dokázat.
Prarodiče vidí něco dokázat v tom získat si společenskou prestiž. Rodiče v tom mít spoustu drahých krámů a mít dobrou práci, která bude dobrá k chlubení. Tchýně zase v tom mít spoustu peněz a mít děti. Ta po mně kariéru nechce, pracovat by měl podle ní muž, ideálně rukama, žena by měla ale dřít doma a neměla by mít čas na vlastní koníčky.

Já s manželem si chceme hlavně život užít. Je mi jedno, jestli způsob, jakým žijeme, budou ostatní chválit a obdivovat nebo hanit. Důležité je, že budu šťastná. Že budu žít tak, jak je mi to vlastní. Chci si vybudovat dobrý život, dobré manželství, a chci se seberealizovat v tom, co mě naplňuje. Já třeba chci být i dobrá ve své práci, ale to proto, že mě naplňuje. Ovšem nikdy bych nedala přednost vydělávání peněz před užíváním si volného času. Samozřejmě pokud bych ty peníze skutečně nepotřebovala k přežití. Ale vzdát se volného času, času s manželem, aby mi peníze přibývaly na účtě?

Pro každého to může být něco jiného, tak ať si každý žije po svém. Pro starší generaci jsme líní, ale tak se dívá každá generace na tu mladší. Moji rodiče třeba ani nechtějí chápat, že nemáme a nechceme televizi. :-D
Tchýně zase nechápe, že nevařím tradiční česká jídla, vždyť chlap potřebuje maso. Pořád mu volá a ptá se ho, co jedl. A běda jak se dozví, že manžel musel dneska mýt nádobí. :D
 Kateřina
19.09.2021 10:07:56
Přežila jsem do mého věku. To považuji za úspěch.
Dokončila jsem VŠ, mám fajn přítele, dobrou práci...

Nejsem v tomto asi náročná, pokud jsem spokojená, tak si nepotřebuji klást nereálné nebo vysoké cíle. A já spokojená jsem.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
19.09.2021 09:40:36
Znamená to pro mě být samostatný a svobodný.
 leafroller Muž31 Kategorie
19.09.2021 09:29:49
Proste urobíš nejakú vec, ktorá tvoj život naplní. Napríklad získaš zamestnanie, ktoré ťa bude napĺňať.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
19.09.2021 09:27:18
Něco dokázat pro mě osobně znamená se v pětadvaceti letech oženit, oplodnit svou manželku a dobře vychovat naše společné dítě. To se mi nepovedlo a nic jsem nedokázal.
 rst
19.09.2021 09:14:50
Jelikož je všechno pomíjivé a život stejně brzo končí, tak je všechno jedno. Ale přece jen něco po mně zůstane. Zasadil jsem za život hodně stromů. A ty stromy tu budou, i když já tu už nebudu.
 asi tak nějak
19.09.2021 08:18:49
Ale pokud se bavíme o těch běžných, životních cílech, pak bych asi nejradši žila někde nejlépe mimo lidi, v soukromí a jezdila si po světě s někým :D Na děti zatím nemyslím moc. Chci mít práci, která mi bude hodně sypat. Auta chci mít. Umět víc jazyků, zhubnout a tak .. :D Já nevím, prostě .. chci takový ten soukromý život, co nejméně mezi lidmi. Asi bych měla začít taky podnikat :D :D
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
19.09.2021 08:14:52
Já jsem vždy lidem dokázala hodně pomoci a dokážu si je lehce získat. Velmi rychle mi věří. Získala jsem srdce mnoha lidí :D A hodně jsem jich rozesmála. To považuji za úspěch :D :) Pak už jsem taky zachránila jednoho pejska u silnice. Dokážu lidem hodně pomoci, když chci.

Co bych chtěla dokázat ? No toho je víc :D …
A co pro mě znamená “něco dokázat” ? Já nikomu nic dokazovat nepotřebuju :D Takže nevím ani.
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
19.09.2021 07:59:59
ve tvým věku jsem chtěl vyhrát turnaj v Unreal Tournament :)
 CIIaTeR Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk