Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178004, vloženo 18.09.2021 23:12:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mít přátele
Je to už hodně let, co jsem sem poprvé napsala... Tehdy mi bylo třináct a moji rodiče mě psychicky týrali. Teď je mi jednadvacet a týrám se asi sama.

Prostě.. nikdy jsem to neměla lehké a moji rodiče nebyl ten typ lidí, kterým se chcete svěřit, takže jsem si šikanou, násilnickým vztahem, napadením, drogami.. tím vším jsem si prošla tak nějak potichu sama, protože se neumím moc svěřovat. Neužije mě na to, určitě ne nahlas a osobně. A teď na vysoké jsem potkala kamaráda, říkejme mu P. Kdysi jsem mu říkala Poetik, mám ho tak uloženého v telefonu.. Snad tohle neuvidí. Nechci, aby se ještě cítil zle on.

On mi dával najevo, že jemu můžu věřit, že mu na mně záleží, že mě nezahodí jako ostatní a že se mu můžu otevřít. A já se mu otevřela. Byla jsem šťastná, že ty věci nenesu sama a že mám někoho, koho můžu nazvat přítelem. Bohužel, pak mi zemřel kamarád a on o tom věděl a prostě... neozval se.. nezajímalo ho to. A na setkání mě nezval, do skupiny ke svým kamarádům mě nepozval... A já mu to vyčetla, protože mě to opravdu ranilo. Vždy jsem pro něj byla, vždy jsem mu pomáhala, snažila se být dobrou kamarádkou.. Asi ne dost..

A jemu už nestojím ani za odpoveď na zprávu.. A já už několik dní jen pláču, zvracím a utápím se v chlastu, protože necítím nic jiného, než žal.

Jsem já blbá nebo hodně blbá, že jsem si někoho pustila k tělu?

Snad se mu všechno v životě podaří.. upřímně doufám, že bude šťastný
 Mika Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2021 18:56:15
Chlast nic nevyřeší. Ten by se měl pít na chuť ale problémy se jím neřeší. Spíš to zhoršuje. Nesmíš si to tak brát. Lidi jsou prostě svině a kolikrát je lepší když ti lidi dají pokoj než aby s tebou něco řešili.
 LADI Muž41 Kategorie
19.09.2021 11:55:58
Nic mu neprej, uz vubec ne stastny zivot...je to cur*k co se na tebe vykaslal a dost mozna se ti to v zivote jeste hodnekrat stane. Pamatuj, ze lidi nejsou hodny, vetsina stoji za hovno a podrazi te, kdyz to budes nejmene cekat. Najdi si spolehlivyho partnera a budes mit vyhrano, ale i to bude boj, nez ho najdes. Kazdy kdo ti ublizuje, si te nezaslouzi. A lidi co ti ublizi neres, hod je za hlavu, tim je nejvic potrestas! Nezabejvej se odpadem. A ver, ze vsichni bojujeme!
 Levandulova95
19.09.2021 09:46:09
A přesně takhle dopadne i Diamond vampire.
 leafroller Muž31 Kategorie
19.09.2021 02:30:31
Mrzí mě že sis tímhle vším musela projít sama. Navíc když máš někoho za blízkou osobu a ukáže se, že to není tak úplně pravda, zabolí to. Ale dostala ses na výšku, takže ses s tím poprala statečně. Budeš mít asi problém někomu důvěřovat, ale pokud se někdo takový najde, mysli v tu chvíli na tohle, ať neuděláš stejnou chybu. Ne každý je schopný cítit jako Ty, na to je důležitý myslet.
 Mooncancer123
18.09.2021 23:36:35
Hezký večer. Je mi 27 let, jsem z Ústecka. Bloudím teď po netu a dostal jsem se až sem na Zpovědnici.

Jenže když zanevřeme, tak se třeba připravíme o možnost fakt někoho najít. A méně sobecky: když zanevřeme, tak někdo, kdo by nás potřeboval, zůstane sám.

Myslim si, že mám dost kvalit, ale nějak je v životě nedokážu prodat. A nejen, že tim trpim já, ale ještě kvůli tomu někdo přichází o možnost mě "přátelsky využít". Promiň za ten rant...
 BandeS
18.09.2021 23:31:55
BandeS:

Mně už popravdě přijde nejbezpečnější zanevřít.. Nikdy v životě jsem necítila takový žal. Kolik ti je let?
 Mika
18.09.2021 23:25:43
Ahoj. Blbá ne, koneckonců píšeš, že seš na VŠ a že jsi hodně věcí zvládla sama. Občas je třeba to risknout a otevřít se a někdy se to zdá se nevyplatí.

Nechci, aby to vyznělo bezcitně. Nezanevři ale, prosím, na lidi celkově. Někdy mívám pocit, že si lidé nikdy nemohou skutečně porozumět, že tu budou vždycky bariéry. Ale třeba je to klam. Třeba se správnými lidmi se budeš moci otevřít, jen jsme je ani jeden z nás dvou třeba nenašli.

stejně jako u prvního ze dvou komentářů, co jsem sem dnes vložil přikládám mail i sem, asi pro kohokoliv:

olduvai1crisis@seznam.cz
 BandeSPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk