Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177949, vloženo 18.09.2021 10:42:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je to dobré? Kam to dávat?
Tak jsem si na radu tady ve Zpovědi vytvořila stránku s inzerátem, já vám ji tady dám, nebojte. Tak byste mi třeba mohli zhodnotit, jestli je to dobré, co přidat, co ubrat... Dali byste tam třeba záložku Reference?
A hlavně kam to dávat? Tak chtěla bych si to dát tady do profilu a do těch placených reklam, to je jasné, že na Zpovědnici. A jaký text tady do těch placených reklam? Něco jako "Introvertka hledá spřízněnou duši"? Pak jestli si dát ten odkaz do těch inzerátů na seznamce, ať si to přečtou rovnou a nemusím všechno vypisovat? A co na Facebook do vhodných skupin? I když to mi přijde takové blbé pod svým jménem, nevím, no. Není to ostuda pod svým jménem?
No a nepůsobí to jako podezřele si udělat stránku na seznámení? Jestli to třeba na tom Facebooku spíš neodradí, no... Ale zase ten pravý, co to má stejně jak já, by to měl pochopit...
No prostě piště tipy a nápady, jak na to, kam s tím...
https://najdime.webgarden.cz/
 Diamond vampire E-MAIL:   Žena27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2021 07:40:03
Osthato Chetowä to přesně vystihla. Chceš někoho, kdo bude stoprocentně splňovat ten tvůj sáhodlouhý seznam požadavků, aby ses sama nemusela v ničem přizpůsobit. Neustále tady brečíš, kolik toho pro ten budoucí vztah neděláš, ale ty jen diktuješ další a další podmínky, které musí splňovat a navíc jsi v nějakých podivných představách došla k názoru, že takový člověk musí existovat a čeká jen na tebe.
Neexistuje a nečeká.
 Askh
19.09.2021 08:48:22
přeji hodně štěstí při hledání zpřízněné duše
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
18.09.2021 23:15:31
DV Nepochopila jsi co tím myslím o jeden detail nejde. Pokud by jsi našla někoho kdo nemá přátele někoho zoufalého kdo by se ti mohl věnovat tak jak požaduješ potřebuješ aby byl zoufalý dál a měl tak důvod s tebou i zůstat a stabilní vztah nezaložíš na tom ze jeden je tak zoufalý a nemá jinou moznost.
 Osthato Chetowä Muž20 Kategorie
18.09.2021 23:01:36
rvin: Jo, to je dobré, tak to není na mně nic špatného, to je jenom, proč bych konkrétně pro tebe nebyla...
Hmm, tak zkusit nějakou tu online hru a třeba do profilu si dát ten odkaz... No, tak to se budu muset podívat. To neznám nějaké online hry takhle...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 22:57:31
Osthato Chetowä: Ale já hledám někoho, kdo stejně jako já ty kamarády skoro nemá... Ne že ho budu nutit být furt se mnou, ale aby to tak chtěl sám od sebe... A tak občas třeba může asi za kamarády, ale aby náš vztah byl jako to hlavní...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 22:39:24
DV. „Nezvládám, akorát celé dny brečím a přemýšlím, jak na to“
Nejsi schopná být sama se sebou a hledáš někoho stejného(to nemůže fungovat)...nehodláš se přizpůsobit ani barvou inzerátu...vyžaduješ 100% loajalitu bez podmínek a to minimálně na 60 let do budoucnosti od člověka který nemá zkušenosti a neví jaký vztah mu vyhovuje a to vše bez možnosti změny. Záleží ti na vzhledu máš úzkou věkovou hranici a hledáš někoho dostatečně chytrého aby měl maturitu a zároveň tak hloupého aby se k něčemu takovému upsal. Člověk který na to přistoupí se nesmí stýkat s nikým jiným a být s tebou neustále v kontaktu po dobu minimálně šedesáti let. Na oplátku nabízíš ženu která je nudná není schopná sama existovat a bude se o ni dotyčný muset po zbytek života starat a bavit ji. Chceš dokonalost bez rizika že se vyskytne problém a to tou nejjednodušší možnou cestou. Promiň ale to nemůžeš myslet vážně. Ačkoliv ti upřímně přeji aby jsi někoho našla jsem si téměř jistý tím že pokud nebudeš ochotná snažit se k dlouhodobému vztahu dopracovat přes spousty překážek které to obnáší a nezměníš se zůstaneš sama. Neexistuje nikdo kdo by na tvé podmínky přistoupil a byl ochotný se měnit kvůli tobě. Nepochopila jsi základní fakt že vztah je o tom že se dva lidé přizpůsobují sobe navzájem ne jen jeden...vztah je bez podmínek a požadavků dokud tohle nepochopíš nebudeš to zvládat a budeš akorát celé dny brečet a přemýšlet jak na to.
 Osthato Chetowä Muž20 Kategorie
18.09.2021 22:21:06
> Vitamín
> Ta webovka vypadá spíše jako inzerce na nějakou pohřební službu.

Uvědomte si, že ona - co se týče přezdívky - nekecá. Ona je vampýr. Takže černá barva jako reklama na pohřební službu je zcela na místě.

> Diamond vampire
> Je to dobré?

Informace tam jsou.

Za mě:
+ jsi hezká
- jsi vampire
- jsi rozvedená
- jsi městská, nikoliv vesnická
- nemáš ráda děti
- požaduješ svatbu (v dnešním lichvářsko-exekutorském bordelu velmi riskantní - exekutoři zničí oba rodiče - a stačí na to jedna falešná, ale podle soudu zaručeně pravá směnka)

> Diamond vampire
> Kam to dávat?

Kdybys hrála šachy, tak bych ti doporučil https://lichess.org/

Každému novému soupeři (se kterým jsem dosud na LiChess nehrál) hodím (po prvním tahu partie, tedy ještě předtím, než ho vypepřím) do chatu hlášku, že jsem naprogramoval jistý freewarový šachový soft. A hledám dobrovolníky - překladatele. A ať se podívá do mého profilu na více info.

Teda výtěžnost je mizerná. Do začátku jsem svůj program vybavil češtinou a angličtinou. Za rok a půl přibyla jen němčina, italština, slovenština, ruština a španělština. Takže jen pět duší.

---

Tož, co zkusit hrát nějakou temnou (inu vampire) on-linovou počítačovou hru, a do chatu dávat seznamovací návnady?
 rvin
18.09.2021 21:49:43
prosimte: Vždyť je to ten debil s falešnou fotkou. Musíme ho ignorovat.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 21:41:49
mluvkac, uz nemluv
 prosimte
18.09.2021 21:28:34
* Bože, naživo m stejně neodvykládám celý ten inzerát. *

Není žádoucí povídat celý inzerát. Jakmile budeš chodit s někým, tak budete chodit na několik schůzek, před tím, než utvoříte pár. A na těch mu to, co máš v inzerátu, můžeš postupně povídat. V běžném životě většinou nepovídáme takové slohovky, co ty píšeš.

Vylez už z té své ulity a žij život. Ty o něm jen teoretizuješ, píšeš si svoje písmenka. Hele, až budeš stará, na co budeš vzpomínat? Jak jsi tehdá psala inzeráty na internet, jak jsi byla na Zpovědnici? Život ti utíká, zatímco ty si na internetu hraješ s písmenkama, fotkama, diskutuješ s lidma, který vlastně ani neznáš, o tom, jak máš dál pisálkovat a tak. Ale skutečně vůbec nežiješ. Vůbec neinteraguješ ve skutečném životě se skutečnými lidmi. Takhle k sobě přitáhneš akorát lidi, kteří si budou chtít JEN PISÁLKOVAT. Nějaký vztah na dálku, například s někým s vězení, to je podle mě pro tebe. Jinak nemáš šanci se s někým reálným seznámit.

Hele, ty sama nechceš vylézt ze své ulity. Nějak se překonávat. A pokud hledáš někoho úplně stejného, jako jsi ty, tak on taky ne. A to je ten problém, prostě na sebe nenarazíte. Pokud spoléháš na internet, tak to je děsně velký místo, kde HO vůbec nemusíš potkat. Vaše osudy se vůbec nemusí protnout. Ty si pisálkuješ na Zpovědnici, částečně na nějakých seznamkách a on třeba na Tinderu a Instagramu, což je daleko pravděpodobnější, než že zrovna on bude taky na Zpovědnici nebo na seznamce. U mladých kluků letí sociální sítě jako Tinder, Instagram nebo TikTok. Takže se ve svých bublinách vůbec nemáte šanci protnout, tudíž ani se nějak najít.
 Mluvkáč
18.09.2021 19:40:52
Díky. Vždyť na odstavce to je. Jako myslíš tam dát řádky mezi odstavce? Jo, jenže to je můj styl, mně se to LÍBÍ, i to je součást prezentace, aby viděl, že mám dost temný estetický vkus.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 19:36:42
@Diamond vampire

Viděl jsem tvou stránku a vesměs ji hodnotím kladně. Na těch barevných fotkách působíš sympaticky a nepřijde mi, že nejsi fotogenická. Jenže je tam moc černé barvy a celkově to působí lehce depresivně. Samotný text by bylo dobré rozdělit na odstavce, protože málokomu se chce číst dlouhou nudli textu. Jak na PC, tak i na mobilu je to písmo malé a večer z toho musí bolet oči. Jinak držím palce ať najdeš svou druhou půlku.
Smajlík  TenMajkl Muž31 Kategorie
18.09.2021 19:32:24
Mluvkáč: Bože, naživo m stejně neodvykládám celý ten inzerát.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 19:26:29
A kolik promarněných příležitostí oslovit kluka, který by mohl být ON? Vem si, že on je jako ty. Taky se tě bojí oslovit. Kolik JICH už ti proteklo mezi prsty, protože jsi to ANI NEZKUSILA, protože by ses náhodou mohla ztrapnit. Nebo taky ne. Ale je to tvůj boj. Když myslíš, že najdeš štěstí na netu, proč ne. Jen že prostě život tam venku jede a příležitosti ti utíkají mezi prsty. V osmdesáti (jestli se jich dožiješ) si řekneš, byla jsem to blbá, měla jsem to zkusit, ne jen se bát. Ale jak říkám, je to tvůj boj.
 Mluvkáč
18.09.2021 19:21:36
Hudebník20: No, proto mám ten inzerát, abych zaujala i jinak než vzhledem. Chápu, že na sex bych někoho našla hned, ale to nechci.

Mluvkáč: Já hledám na internetu, no. Jo a kolik by jich uteklo, kolik trapasů bych měla...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 19:19:55
*Jenže oni to dělají nějak nenápadně. Oni nepřijdou a neřeknou "Ahoj, líbíš se mi. Jsi nezadaný?" jak bych to udělala já... Vždyť by každý utekl, když bych to HNED takhle vybalila...*

Pořád mluvíš s použitím slov "by, bych", ještě jsi to ani nezkusila a už vyvozuješ závěry? Zkus to někdy. Prvních 5 pokusů to možná bude trapné, při 15 pokusu HO možná najdeš.

A pokud chceš teda něco nenápadného, tak začni konverzaci něčím neutrálním, jako třeba: "Máš moc pěkný tričko. Kdes ho koupil?" On řekne: "Koupil jsem ho New Yorkeru." A ty řekneš: "A vybíral jsi ho sám nebo ti s výběrem pomohla tvoje holka? " A on řekne: a) Jj, moje holka se v módě vyzná. = víš, že je zadaný (což zjistíš během pár vět). Nebo za b) Nn, jsem si ho vybral sám, nemám holku, která by mě pomohla s výběrem hader. = víš, že holku nemá (opět zjištěno během pár vět.)

Jako ale z domu od rodičů, když nikam skoro nechodíš, když nepočítám tvoje meetingy v práci a občasnou návštěvu kavárny za účelem nákupu zmrzliny... Nesmíš furt sedět doma jako pecka. Život normálně jede dál, i když ty sedíš doma a doufáš, že ti tvůj princ zaklepe na dveře od rodičů. Nezaklepe.!
 Mluvkáč
18.09.2021 19:11:27
1) Nejsi zdaleka tak ošklivá, jak si myslíš. Obličej máš hezký, postavu jakbysmet. To jen pro pořádek.
2) Než se začneš seznamovat, najdi své sebevědomí. To tě odradí od tak šílených nápadů. Kdybych viděl, jak si někdo zakládá vlastní stránku jen za účelem seznámení, myslel bych si, že je to buď blázen nebo fake. Tohle prostě nikam nepovede.

Jestliže sama přiznáváš, že máš lehkou formu Aspelgera, najdi si odborníka, který ti s tím pomůže. Jinak jsem přesvědčen, že si akorát znovu namlátíš a povedeš to do větších a větších extrémů.
 Hudebník20 Muž19 Kategorie
18.09.2021 19:06:38
Mluvkáč: Jenže oni to dělají nějak nenápadně. Oni nepřijdou a neřeknou "Ahoj, líbíš se mi. Jsi nezadaný?" jak bych to udělala já... Vždyť by každý utekl, když bych to HNED takhle vybalila...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 18:59:14
Odporníku, to je právě to. A pak tady holky i kluci brečí, jak nikoho nemůžou najít. PŘITOM BY STAČILO SPOLU MLUVIT. Jo a na chvilku se odpojit od té své virtuální reality, u které si dost lidí myslí, že je spasí. Nespasí.
 Mluvkáč
18.09.2021 18:56:17
Mluvkáč : že se mně to ještě nikdy nestalo, že by mě některá tahle oslovila, nebo aspoň naznačila - takže asi to je nějaká tvoje virtuální realita, v mé realitě se nic takového neděje
 Odporník
18.09.2021 18:50:41
A proč by ne, na ulici? Nebo v obchodě, kavárně, kině, v čekárně u lékaře, ve škole, v baru, v restauraci, v tanečních, na jazykových kurzech, na kurzu vyšívání, whatever... Povím ti ještě jedno tajemství, svět normálně funguje. Jakože světu je jedno, že ty vysedáváš furt jen doma u rodičů jako Alan.
 Mluvkáč
18.09.2021 18:41:23
Mluvkáč: Jo, na ulici JENOM podle vzhledu přijdu a řeknu "Ahoj, jsi nezadaný? Šel bys se mnou na rande?" No, to asi ne, že?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 18:38:38
* Jak jsem psala ohledně číšníka, v reálu nevíš NIC kromě vzhledu. Ani jestli je nezadaný... *
Prozradím ti tajemství, lidé mají dovnitř hlavy takovou díru s jazykem a říká se jí pusa. A pomocí té díry člověk vyluzuje zvuky, říká se tomu řeč. A v reálném světě při seznamování se ta řeč používá k tomu, abys ty informace od druhého zjistila. Například: "Ahoj, jak se máš? Jsi zadaný? Nechtěl bys se mnou jít na kafe?" nebo "Čau, moc se mi líbíš. Chtěla bych se s tebou projít do parku..."
 Mluvkáč
18.09.2021 18:26:42
Frank Drebin: Není. Jak jsem psala ohledně číšníka, v reálu nevíš NIC kromě vzhledu. Ani jestli je nezadaný...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 18:21:33
DV: Lepší je se seznamovat v reálu. Proč nechodíš na ty bohoslužby a skupinky?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.09.2021 17:41:55
Trochu sleduju tvoji cinnost na zpovednici :D tak me napadaj nejaky super rady.
Mozna by sis mohla zalozit instagram a tam z nej si udelat takovy svuj obrazkovy deník
na nej se muzes fotit pri svych oblibenych aktivitach ja nevim co te bavi ehm.. nejaky vareni, vyšívání, jak neco pestujes nejaky rostliny nebo fotky z nejakyho vyletu atd.
A prostrednictvim nej by si o tobe treba udelali lide obrazek a teoreticky se ti nekdo casem muze ozvat (aspon sem slysel, ze nekterejm lidem takhle pisou) a cele by to mohlo byt takové nenucené.
Zkus prodat to jaký jsi clovek ne pouze vykrikovat ze za kazdou cenu chces vztah.
Vzhledove jsi hezka urcite, rozhodne bych nerek ze je pro tebe beznadejny si nekoho najit.
Počítej, že tomu clovek musi dát čas, některý věci prostě nejdou hned.
 bivoj1993 Muž28 Kategorie
18.09.2021 17:12:02
Ty jsi tak nesamostatná, že se ani nedivím, že si nemůžeš nikoho najít.
Smajlík  Dement Vampire
18.09.2021 15:21:09
Nechápeš jednu věc a to, že vztah nevzniká tím, že si ho domluvíš. Vztah je něco co si musíš vybudovat, investovat city, čas a energii k poznání toho druhého. A počítat s tím, že ne vždy ta investice vyjde.
 upol
18.09.2021 14:45:24
Na první schůzku si taky nevezmeš tepláky a neroztáhneš hned nohy, jak by se alegoricky dal popsat tvůj inzerát. První dojem dělá hodně a ten uděláš jen napoprvé.

I parte může být vkusně či pěkně udělané. Vyměnil bych font, zaoblil rohy, černému pozadí by slušel nějaký jemný zlatý motiv. Stránky bych rozdělil (kvůli převážnému užívání mobilů) i tematicky (1. stránka musí zaujmout) a formulář dal až na stránku poslední.

https://pic.pikbest.com/00/51/59/19C888piCwSQ.jpg!bw800
 Osvald
18.09.2021 14:45:18
ta fotka s krajkovymi saty je v poradku
Smajlík  schvaluji
18.09.2021 14:34:51
Hmmmm: Ale já budu taky JENOM jeho. Proto to říkám předem. Mě by to vyloženě lákalo, kdyby to kluk takhle hned o sobě řekl, že to tak chce. Tak předpokládám, že toho pravého pro mě to taky bude lákat. Nechci se líbí každému druhého, ale JEMU, tomu pravému, že jo...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 14:32:28
Je to crazy, neznat te odsud, tak snad myslim ze i neci vtip.
Ale mozna se fakt nekdo chytne.
Jinak se priklanim k tomu, ze tvoje cilova skupina (mladi nezkuseni kluci) je fakt mimo. 98% z tyhle generace premysli fakt trosku jinak nez ty a je zatracene nizka pravdepodobnost ze z nich nekdo s tebou vydrzi do konce zivota.
Spis by mi k tobe sedel nejakej starsi panic (25-35).
Tvuj problem fakt je, ze jedes hroznou lasku a uz od zacatku chces zaruky a musi to byt do konce zivota atd. Nebo to jak zduraznujes, ze musite trvavit vsechen cas hlavne spolu, ze se nesmi nikde zavirat atd. To je pruser, vetsina lidi potrebuje nejakej svuj osobni prostor, ale u tebe se zda, ze toho cloveka chces izolovat od vseho a vsech ostatnich a mit ho jenom pro sebe. A nepomuze, ze to vyskrtnes nebo to nebudes davat na zacatku znat. Ono to vyjde najevo, je to soucast tvyho mysleni a driv nebo pozdeji kvuli tomu vetsina utece.
 Hmmmm
18.09.2021 14:10:45
Prosim tě je to pěkný a upřímný, vypadáš mile a hezky, ty krajkový šaty ti sluší. Jasně že se nebudeš přetvařovat, taky mám ráda černou. Akorát teda, víš, ten člověk, kterej ti tady píše, že to máš tak jako zabalit do humoru, má recht. Můžeš bejt klidně depresivně zoufalá, ale lepší je, když se na to koukáš sebeironicky, když si z toho dokážeš trochu udělat srandu.
Problém je, že na ty mladý hochy to působit nebude. Umím si představit chlapa nad 30, kterej se o tebe bude chtít postarat a na tohle uslyší, ale ne mladýho kluka. Tak ti přeju, ať se najde nějakej s mladistvým vzhledem.
 Whisky G Žena28 Kategorie
18.09.2021 14:04:32
Bibi1612: Já to neumím hrát na víc stran, pak nemůžu být autentická, no.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 14:03:21
Ja som si nasla na pokeci. Ale to bolo este v roku 2012, sme spolu doteraz, ja som tiez ten typ, co vzdy chcel lasku na cely zivot. A verim tomu, ze aj tebe sa to podari, zoznamky su super vec pre nas introvertov, pretoze tam si mozes zadat kriteria, napisat nieco o sebe a na to prilakat potencialneho partnera, pricom nazivo to tak nie je, musis ho spoznavat, az nakoniec zistis, ze je to presny opak toho, co hladas, cize strata casu. Takze urcite vyuzi vsetky mozne zoznamky a pis si hoci s viacerymi, viem, ze toto ti uz je proti srsti, ale takto mas vyssiu sancu si niekoho najst a ver tomu, ze to vyjde.
 Bibi1612
18.09.2021 13:49:11
hattyúk: Ale nemám svůj byt a v mamahotelu mi to nedovolí :-D
Jj, na Primě mají být nějaké plastické operace. Tak bych tam mohl a s těma prsama, no. Ale jestli by se tohle dalo využít k tomu hledání. Ale zas vysílat se to bude podle mě třeba za několik měsíců, tou dobou bych chtěla být dávno s NÍM, co když HO mezitím najdu, než by se to natočilo a tak...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:47:54
Jo, jak píšu níže. Možná je to zbytečné, ale přijde mi, že tak elegantně pokryješ hejtry, negativní dopad na tebe jako i negativní PR a nebudeš muset řešit hejty v soukromých zprávách nebo po e-mailu.

Třeba si pročti ty vztahové nebo „psycho“ skupiny na FB, klidně i Zpovědi tady, často si tam někdo stěžuje, že dotyčnou osobu partner něčím, nějak sere. Pročti je a udělej z nich nějakou syntézu.
 UIP0
18.09.2021 13:46:58
Na Primě jsou plastický operace? Asi úspěšně ignoruju reklamy.
Ale do Prostřena hledají pořád někoho.
 hattyúk Žena24 Kategorie
18.09.2021 13:35:00
hattyúk: Ano, uvažuju i nějaké takové formě sebepropagace. Na Primě je ten pořad První večeře, tam bych to určitě zkusila, ale teď nemají vypsaný casting. Ale uvažuju o tom pořadu na tu plastickou operaci na té Primě, ale nevím, jak by mi zrovna tohle v tom hledání pomohlo, jestli by se dal tenhle typ viditelnosti nějak využít.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:23:14
UIP0: A co tam jako napsat? Jakože něco, že komu to přijde divné, až se podívá na sebe, že nic špatného nedělám, prostě nemám ty příležitosti najít, tak to zkouším tak? Mně to možná přijde zbytečné. Já nevím... Tak nic jako špatného tam není, tak co by mohlo být špatného to nechat mluvit samo za sebe?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:22:14
Tak v tom případě doporučuju se přihlásit do Prostřena a pověsit na zastávky šaliny tvou fotku i s inzerátem. To už tě bude znát každý.
 hattyúk Žena24 Kategorie
18.09.2021 13:21:32
agcc: Já nemám ty kamarády a kamarádky, aby mi někoho dohodili :-D
Tak myslím na Facebooku to dávat do vhodných skupin.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:21:15
Ne negativní, ale že to lidi budou brát spíš negativně jako třeba leafroller nebo se smíchem, jako bizár a podle toho se to proti tobě může obrátit. Což je zbytečné, když se tomu dá snadno předejít tou omáčkou před tím seznamovacím textem.

Ale jak píšu, je to jen můj názor a tvoje věc, zda to zpracuješ.
 UIP0
18.09.2021 13:19:22
Diamond vampire: Jestli máš na Facebooku profil s fotkou, tak to stačí. Zeptej se kamarádů a kamarádek, zda nějaký seriózní svobodný muž někoho nehledá.
 agcc
18.09.2021 13:18:55
hattyúk: Ne, asi nemám moc velký dosah...

Bibi1612: Jenže KDE? Zpovědnice je možná moc malý rybníček. Asi budu muset zkusit ten Facebook, ale trochu se toho bojím pod svým jménem.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:16:52
Tak mě napadá, nepoznávají tě lidi na ulici?
 hattyúk Žena24 Kategorie
18.09.2021 13:14:50
Ahoj, drzim ti prsty, verim, ze sa ti to podari, skor ci neskor, hlavne trpezlivost. Kto hlada, najde, bud nadalej aktivna a hlavne nestracaj vieru.
Inak na tej fotke s tymi cipkovanymi satami si velmi krasna, a mas bezchybnu az priam babikovsku plet, co na nu pouzivas?
 Bibi1612
18.09.2021 13:13:34
agcc: Tak já za to nemůžu, že vypadám jak Maláčová :-D
Tak snad toho pravého to zaujme, no... Přeci se chci líbit JEMU, tomu pravému, ne každému druhému...
Ale co to dát na Facebook? Bylo by to trapné?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:11:48
Inzerát se mi líbí a nějaký vhodný protějšek se klidně může ozvat. Fotografie evokuje jedoucí ministryni Maláčovou na kontrolu, ale zjev hodnotím kladně. Je to zcela v pořádku. Hodíš se asi ke klidnému a spolehlivému muži.
 agcc
18.09.2021 13:10:45
UIP0: No a to je jako negativní ta moje stránka? Jako je to trapné? Mně to přijde úplně v pohodě a zaujalo by mě to...

Vodoměrka: Tak když má na Tinderu JENOM fotku, asi je jasné, o co mu jde... Kdyby hledal lásku, tak dá najevo, jaký je duševně.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:08:20
https://data2.1freewallpapers.com/detail/anime-couple-love.jpg
Smajlík  PoselLásky
18.09.2021 13:07:32
Vyloženě ostudného tam nic nevidím a stydět? Také ne, ale to je jen můj názor. Podle některých by ses možná měla stydět, že nechceš děcka. Třeba. Neřeším.

Spíš mi jde o to, jaký dopad to má na čtenáře, jaké to v něm vyvolá emoce. Představ si, že to bude viset ve FB skupině s třeba 10k lidma, někdo to tam nasdílí a lidi tam začnou blejt svoje názory, které ani neproženou základním filtrem, viz níže, začne se to nabalovat a může se to až obrátit proti tobě...

Ten dosah můžeš získat v základě buď tou negativní cestou, aneb: tvl, to je bizár, podívej, Franto, lol. Nebo tou pozitivní, která mi teda přijde lepší a budeš mít lepší PR. Jen to stojí ještě práci dodělat k tomu ten text a něco možná poupravovat.

Samozřejmě jsou to jen moje názory a pouze letmé koncepty.

Vitamín: 1 ze 100 je 1%, ne 0.1%, lol. A i to je sakra velká šance.
Smajlík  UIP0
18.09.2021 13:07:12
OK, pokud tedy chlap na nějaké seznamce nebo sociální sítí nemá u své fotky popisek, tak mu jde jen o sex. Ale ty nehledáš těch 99 %, kterým podle tvé úvahy jde jen o sex. Ty hledáš někoho mezi 0,1 %. Ale pokud seš si na 100 % jistá, že tvůj vysněný BUDE mít na seznamce popisek, tak tě v tom necháme. V tom případě ti přeji hodně štěstí do hledání. Touhle podmínkou, kterou jsi právě určila, za celý tvůj život bude pravděpodobnější, že půjdeš ven a zasáhne tě do hlavy meteorit, než že někdy najdeš nějakého partnera.
 Vodoměrka
18.09.2021 13:05:04
Takže to tobě stačí když chlap napíše "nejde mi jen o sex" a ty tomu věříš, že to tak skutečně je? Holka ty jsi fakt marná....nauč se, že nemůžeš všemu věřit.
 marse
18.09.2021 13:02:15
Vodoměrka: Když nemá popisek, asi mu jde jenom o sex, protože na to fotka stačí. Když se chce doopravdy seznámit, má popisek. Takže na Tinderu chce 99% kluků jenom sex.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 13:00:19
*Když se chce seznámit, ať si dá popisek. Jak já mám JENOM z fotky vědět, jestli mu nejde jenom o sex?*

Takže když nemá u své fotky popisek, tak se nechce seznámit? Dobrá úvaha. No, jak poznáš, že mu nejde jenom o sex? Prostě tak, že si s ním začneš psát.
 Vodoměrka
18.09.2021 12:57:46
Vitamín: Když se chce seznámit, ať si dá popisek. Jak já mám JENOM z fotky vědět, jestli mu nejde jenom o sex?

UIP0: Aha, tak to jsem zakřikla, už je tady, to je ten Vitamín. Že on vždycky začne nenápadně, že mu i odpovím a pak se rozjede...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:57:08
Klukům ve věku ve kterém hledáš jde hlavně o sex, na nějaké manželství a věčnou lásku kašlou. Neznám moc takových co chtějí v mladém věku závazky s ženskou co dává sex za odměnu.
 marse
18.09.2021 12:56:01
UIP0: Jo, vždyť to byl ten debil s falešnou fotkou, překvapuje mě, že tady neotravuje.
Ale zas je tam něco jako vyloženě objektivně ostudného? Jako jo, může se mi někdo smát, že jsem tak zoufalá, že si dělám takhle inzerát. Ale neříkám tam o sobě přeci nic, za co bych se měla stydět, ne?
Právě, i když to na Facebooku bude běžným lidem připadat divné, tak je tam zase větší dosah, že se to k tomu jednomu, co je pro mě vhodně divný, může dostat.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:53:43
Když jsi holt líná něco zjistit o tom tvém vysněném princi, tak se nediv, že nikdy nepřijde. On se ti nenaservíruje na zlatém podnosu. Když si líná si s někým psát, to máš pak těžký.

Tvoje šance na nalezení toho pravého je tak 0,1 %. Tzn. kdybys teoreticky oslovila 100 kluků, tak máš šanci, že jeden z nich bude ON. Ale ty nejsi na nějakých sociálních sítích určených k seznamování oslovit ani 20 kluků. To je pak těžký.
 Vitamín
18.09.2021 12:50:24
Jak níže píše hattyúk, podle mě se tomuto běžní lidi na FB akorát budou smát, urážet tě nebo si z tebe dělat legraci, viz lidi níže a to je Zpovědnice už tak specifická. Ale vidím tam potenciál s ohledem na jeho dosah, to stejné twitter, ale tam bys musela být aktivní.

Důležité je, jak se to p(r)odává, jak píše výše zmíněná osoba. Tudíž kdybys to zabalila do sebevědomého, vtipného obalu s nadsázkou, tak ti ještě napíšou, jak je to originální. A přitom bys nelhala. Takže reference klidně, ale nějak to zabalit.

Co se týče toho dopadu na lidi a co by ti pak psali na FB či jinde a ovlivňovali tím další a následně se to proti tobě mohlo obrátit, tak klidně tam můžeš dopsat na začátek i nějakou omáčku, která těm lidem sebere vítr z plachet.

Ať se zamyslí i nad vlastními životy, zda se jim partner/ka věnuje, zda oni jemu/jí, zda netráví příliš času hospodě, hulením, zda jim občas nedá přes čenich, zda jsou s ní či ním spokojení, proč by se ti měli vlastně chtít smát, když máš jen jiné životní preference a co by na nich mělo být špatného, když tím nikomu neubližuješ, neubližujete, atd. těch bodů by bylo víc, jen nadhazuju.

Podívej se třeba tady na leafa, ten ti napíše "Jsi blázen.", dá mávajícího smajlíčka, ale že tady včera napsal, že nemá žádné koníčky a čas tráví hraním her, dále sledováním filmů nebo hulením, plus se tady vyjádří ke každé blbosti, možná tahá z manželky kapesné, to je přece OK, ale do tebe si kopne. Přitom kdybys takové lidi pokryla v tom úvodníku, tak by si mnozí po přečtení těch tvých požadavků ani nepřipadali divně a ještě by se tě možná zastávali před útočícíma lidma, že máš vlastně pravdu...

A pokud se ti bezdůvodně smějou nebo se po tobě ještě vozí? No, tak jsou asi nemocní. Viz ten psychopatickej případ z minulého tématu, kterého tímto zdravím a opět se loučím.
Smajlík  UIP0
18.09.2021 12:46:57
Vitamín: Ale já potřebuju obojí, nepotřebu psát 20 hezkým klukům, abych po pár zprávách zjistila, že jsou kreténi a jde jim hlavně o sex. To nemá cenu, když tam nemají pořádně ani popisek.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:45:22
Tak říkáš, že je vzhled pro tebe důležitý. I na Tinderu můžeš uživatelům psát. Tak piš jen těm, které vyhodnotíš jako přitažlivé.
 Vitamín
18.09.2021 12:39:44
Kefelo: Zkoušela, ale je to JENOM o vzhledu, oni tam v 90% případů nemají ani popisek, tak podle čeho mám poznat, jestli má cenu mu dát like... Pro mě je vzhled důležitý, ale ten text taky hrozně.
Tak co si dát na Tinder ten odkaz a oni mi když tak napíšou přes tu moji stránku, když je ten text zaujme?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:38:03
Odporník: Mně se ta barva prostě LÍBÍ. Jestli to někoho odradí, tím líp, pak bych se mu nelíbila já a můj gothic styl. Záměrně ukazuju, co se mi LÍBÍ.
No, mě třeba zoufalost přitahuje, je to neskutečně sexy. To bylo úplně nádherné, jak mi kluk brečel, že ho nikdo nechce, do toho jsem se zamilovala... Takže ten pravý pro mě to bude vidět stejně...
Jak tom píšu, nechci "někoho", nechci se líbit každému druhému, chci JEHO, toho pravého.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:37:55
*Tinder
 Kefelo Muž25 Kategorie
18.09.2021 12:37:08
Diamond Vampire: Skúšala si Tander, Bumble alebo Badoo? To medzi mladými celkom letí. A holkám sa tam celkom darí.
 Kefelo Muž25 Kategorie
18.09.2021 12:26:06
Ono se říká že zoufalost odrazuje ženy, ale pokud jsou u samice ty požadavky řekněme nestandardní, tak asi to odpudí i velkou část mužů.

No a to není inzerát, ale parte...
Smajlík  Odporník
18.09.2021 12:25:43
NA FB, založ si intagram. TikTok - tam bys byla hvězda největšího kalibru. Taky si na soukromém e-mailu nastav podpis a do něj vlož odkaz na tu stránku.
 Vitamín
18.09.2021 12:21:24
Vitamín: Proto se tady ptám, KDE to inzerovat. Na to mi zatím nikdo pořádně neopověděl. Tak poraď.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:17:45
Jakože moc pro to neděláš, abys byla vidět na internetu. Tvoje fotky jsou dle mé detektivní práce pouze na seznamce https://www.stesti.cz/profil/Leriraine/ a jinde ne, kromě Zpovědnice a tvého youtube kanálu, kde máš srabácky škrabošku. S takovou tě tvůj vysněný teda nenajde.
Smajlík  Vitamín
18.09.2021 12:16:48
Tak tohle je ovšem bizár.
Tohle nemůže dopadnout jinak, než že díky dvojitým filtrům skončíš v náruči asociálního psychopata.
 Alkedos Muž33 Kategorie
18.09.2021 12:10:46
Frank Drebin: Nezvládám, akorát celé dny brečím a přemýšlím, jak na to. Mám takovou manickou fázi, že musím něco pro to DĚLAT, nemůže se zastavit v tom... Možná proto působím, že to zvládám líp, že jsem v té manii.
No a KDE teda? Tak mi poraď, kde by třeba bylo vhodné místo to dát...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:08:45
Šanci máš všude mimo Zpovědnici, protože tady tě už všichni znají :)

Jinak to vypadá, že tu samotu zvládáš o něco líp, jak se tady z tebe stala ta zpovědnicová hvězda, ne?
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.09.2021 12:04:48
Ale kde všude to mám teda inzerovat? Co na tom Facebooku třeba? Prostě KDE kromě Zpovědnice?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:04:05
J6AI: Jenže já hledám zoufalce, pánskou verzi sebe, takže by to nemělo být na škodu, tomu pravému by se to mělo líbit. Mně se taky strašně líbilo, jak mi ten devatenáctiletý brečel, jak ho nikdo nechce... Prostě pro moji cílovou skupinu by to mělo být přitažlivé.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 12:02:29
Ta fotka ve vlaku je dobrá. Jinak já bych si takovej inzerát nikdy nevytvořil, je to hrozně zoufalý. Já vím, já vím, že se zoufale cítíš, ale nemusí se to až takhle dávat najevo.

Každopádně hodně štěstí, ať si co nejdříve někoho najdeš :-)
 J6AI
18.09.2021 11:43:18
Fajnšmeker1989
Smajlík  leafroller Muž31 Kategorie
18.09.2021 11:40:58
leafroller: Áno, čítal som. Až na niekoľko viet (ktoré by som ja vynechal alebo napísal inak) mi to príde úplne v pohode.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
18.09.2021 11:33:24
Máš mraky požadavků, sama toho moc nenabízíš a působíš majetnicky, všechno musí být podle tebe. Ve vztahu se musíš umět i přizpůsobit. Nemyslím, že to někoho osloví. Určitě ne ve věkové skupině ve které hledáš. Mladí kluci chtějí vztah bez komplikací a spíš si jen užívat a ne se nechat spoutat.
 kamínek
18.09.2021 11:27:29
Ještě k těm referencím.
Jednou jsem na seznamce viděla chlápka, který měl taky recenze (co o něm říká rodina, bývalka, kolegové...), ale podle fotek a inzerátu se mi zdálo, že se to k němu hodí takový vtípky. K tobě se to ale nehodí, působilo by to nepatřičně, taková divná reklama.

A na facebook to klidně dej, ale počítej s tím, že si z tebe budou známí utahovat.
 hattyúk Žena24 Kategorie
18.09.2021 11:24:49
jdujenkolem: Ale mně se prostě ta černo-fialová LÍBÍ. I tím ukazuju část sebe, svůj estetický vkus.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 11:23:05
Diamond vampire: Když ale hledáš někoho nastálo a ne na ghotic metalové koncerty. Existují přece i jiné barvy než černá a růžová s jednorožci. A každá psychologicky působí. No jak chceš, krčím rameny. Aspoň ta fotka v barvě trochu projasňuje dojem.
 jdujenkolem
18.09.2021 11:19:09
No ale nevyjadřujete se mi, kde to teda inzerovat... Jestli zkusit i ten Facebook a tak...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 11:15:18
Mě se líbí nejvíc to křeslo.
Smajlík  Kolik za něj
18.09.2021 11:14:36
Diamond vampire: Týmto tvojím štýlom mi pripomínaš jednu moju bývalú spolužiačku. Bola celkom pekná, žiaľ, bola šľahnutá.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
18.09.2021 11:14:32
Ten tvůj nos: je to prostě taková velká bambule.
 Tvůj nos
18.09.2021 11:13:17
DV: No konečně, s tou barevnou je to hned lepší.
 mando
18.09.2021 11:13:11
Nechceš se přihlásit na Love Island? Tam jiste najdes svou spřízněnou dusi. :)))))
 Hdjxkskyj
18.09.2021 11:11:15
jdujenkolem: Zas je to můj styl... Nebudu tam mít růžové jednorožce, když se obléká do gothic a mám ráda metal. I tím se prezentuju, aby chlapec počítal, že mám temný styl.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 11:10:29
Ahoj, jen první postřeh. Píšeš první "ti" a pak přecházíš na "mu". To bych upravila, češtinářsky to vypadá blbě. Umíš psát líp a podle textu si lidi dělají první názor na tvou inteligenci. Je tam víc takových kostrbatých věcí. "Nehodlám" zní nafoukaně, zkus najít lepší slovo a nebo to napiš v tom smyslu, že jsi zvyklá bydlet ve velkém městě a nerada bys to měnila. Pak taky tu část o tom kde chceš bydlet dej někam dolů, prostě to učeš. Kdyžtak ještě napíšu, to jsou jen první postřehy.
 Sorayaaa
18.09.2021 11:08:05
Jo, ta stránka působí pohřebně, změň pozadí. A ta horní fotka je děsná, smutná, zoufalá. Ale to ti tu lidi už psali a ty nedbáš. Ta spodní fotka je lepší a není to ani tak těmi šaty jako výrazem obličeje.
 jdujenkolem
18.09.2021 11:04:25
mando: No dobře, tak co ta barevná?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 11:03:09
mando: Tak to je zas naschvál, abych se aspoň trošku schovala.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 11:02:29
DV: Jo je lepší a dej si tam ty fotky normálně zabarvený, ne převedené jen na stupně šedi.
 mando
18.09.2021 10:59:06
hattyúk: Tak třeba, co o mně říkají známí, jak o mně byly recenze na Zpovědnici...

Jinak teda úplně dolů až pod ten formulář bych zatím dala nějaké další fotky, tak mi třeba řekněte, která je nejlepší.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 10:58:52
To tvoje "promo" :D znělo vlastně i dost sympaticky, až jsem si skoro říkal, že bych do toho šel... Dokud jsem se teda nedočetl, že nechceš mít děti... Fakt nechápu co s některejma holkama je.. Kupte si čivavu a hrajte si na mámy s psejkama...
Smajlík  FaktNechapu
18.09.2021 10:55:34
Fajnšmeker1989, četl jsi to?
 leafroller Muž31 Kategorie
18.09.2021 10:54:35
Jaký reference proboha? To si hledáš zaměstnání?
 hattyúk Žena24 Kategorie
18.09.2021 10:51:53
leafroller
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
18.09.2021 10:51:43
Ta webovka vypadá spíše jako inzerce na nějakou pohřební službu. A text by tomu taky odpovídal.
 Vitamín
18.09.2021 10:51:42
mando: Mám tam teď dvě. Je ta v těch krajkových šatech lepší? Prostě fotogeničnost není moje silná stránka, no :-/
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
18.09.2021 10:51:16
Jestli se neco stydis publikovat pod svym jmenem, tak to blby urcite je.

"Název společnosti" pobavilo.
A ta myslenka, ze svatba je zdarma, mi od jednou rozvedeny taky prijde takova bez spetky sebereflexe.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
18.09.2021 10:48:47
Je to fajn. Na fotke pôsobíš sympaticky.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
18.09.2021 10:47:19
Jsi blázen.
Smajlík  leafroller Muž31 Kategorie
18.09.2021 10:44:59
Dej si jinou fotku. Tahle je na pytel, to ti říká někdo, kdo viděl videa.
 mando
18.09.2021 10:42:31
https://najdime.webgarden.cz/
 Diamond vampire Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk