Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1177882, vloženo 17.09.2021 10:55:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kvíz pro 1. stupeň ZŠ
Teď jsem na webu narazil na kvíz pro 4. třídu ZŠ. Odkazy tady někdy zlobí, tak ho nepíšu - je to na webu "Svět ženy", jmenuje se "Kvíz: Jak ovládáte látku prvního stupně ZŠ? Vyzkoušejte si test pro čtvrťáky".

Do školy už hodně dlouho nechodím, ale stejně se mi nezdá, že by se čtvrťáci učili třeba o Husovi, husitských zbraních nebo třicetileté válce. Ve vlastivědě možná nějaké drobnosti, ale nevím... Máte tady někdo děti v tom věku? Jenom mě zajímá, jestli autor kvízu vůbec ví, co se čtvrťáci učí.

 majklx77 Muž42 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2021 18:38:14
Mám dceru v tomto ročníku a opravdu ve vlastivědě tohoto ročníku se to probírá! Mají tam vyobrazené i ty nástroje, např. v učebnici Taktik Hravá vlastivěda to opravdu je. Je pravda, že nás - nastupovala jsem do 1. třídy v roce 1987 - jsme tohle ve vlastivědě neprobírali, stejně jako v přírodovědě např. dělení kamenů na vyvřeliny, usazeniny a přeměněné....to vše bylo až ve 2. ročníku. Dnes to tam opravdu je, jasně ta vlastivěda není v podrobnostech dvacetisvazkových Velkých dějin zemí Koruny české...,ale, to co uvádějí v tom kvízu se čtvrtáci opravdu učili minulý rok Nemyslím si však, že jsou to kraviny a domnívám se, že znalost národních dějin by nějaká měla být...pokud je neznáme, tak se nedivím , jaké blbečky tu potom volíme a kam to může ve svém důsledku dospět.
 nklb
18.09.2021 23:48:24
Do čtvrté třídy jsem chodil před deseti lety. Na prvním stupni jsme se ve vlastivědě učili historii, ale jen českou. Jména nejvýznamnějších panovníků, bitev... Ale bez mimočeských souvislostí. Dnes se učí to samé, v červnu jsem se o tom bavil se sestřenicí z prvního stupně ZŠ. Učí se husitské války i ta část třicetileté, která probíhala v Česku (asi jen 1618-1621 + obnovené zřízení zemské, další pokračování asi ne).
 M688
17.09.2021 23:00:20
Nečetla jsem všechny otázky, ale myslím si, že některé z nich se žáci učí až později.
 Jedna frajerka Žena21 Kategorie
17.09.2021 11:34:06
Podle mě je na tom pěkně vidět, jaké kraviny do dětí hustíme.
 leafroller Muž31 Kategorie
17.09.2021 11:20:05
9/12
https://www.svetzeny.cz/ruzne/testy-a-kvizy/kviz-jak-ovladate-latku-prvniho-stupne-zs-vyzk - ousejte-si-test-pro-ctvrtaky -
 Azathoth Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk