Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177806, vloženo 16.09.2021 09:50:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neschopnost sehnat ženu
Ahoj už delší dobu nemůžu sehnat ženu. Na rovinu říkám že nejsem žádný hezounek, mám velký zobákovitý nos, malé zapadlé oči, které navíc nemají hezkou barvu. Jsou vyblité. Navíc jsem dlouhodobě nezaměstnaný, jsem zadlužený a nemám ani žádné peníze. Denně hulim trávu a hraju hry na počítači.Jak si má někdo jako já najít ženu? Jde to vůbec. Nemám vůbec žádné zkušenosti.
 Ludvik8777 Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 02:53:55
Lidé jsou velmi sofistikovaní v předpokládání vlastností jedince na základě rysů jeho obličeje aby byli schopni rozpoznat zradu, povahu atd. dopředu. Studie dokázaly, že existuje obrovská spojitost mezi inteligencí a atraktivitou v obličeji. A tak pro ženy je i obličej důležitý. Obličej a výšku bohužel neovlivníš... a jestli tak minimálně skrze nějaký operace. Ale z většiny je určuje osud a jak jsi se narodil.
----
Toto je solidny (ezo?) gulas.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
17.09.2021 02:36:48
Tak u tebe vidím hned několik "red flags"
----
Napodobne u teba. :)
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
16.09.2021 20:59:41
Tak u tebe vidím hned několik "red flags" a pravděpodobně i "red eyes" :D Ne no, takhle na žádnou nezapůsobíš.
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
16.09.2021 19:21:27
Kefelo: To potom ano. Dotyčný to ale podal tak, jakože to tak zkrátka i je. Proto mi to nesedlo.
 nezi
16.09.2021 18:42:33
fordmustache: Bradu mám, taký hipsterský plnofúz. Ale nevyzerá to dobre. Mužom sa to páči ale ženy to iba odraďuje. Vygoogly si soy beard. Nie je nad poriadnu sánku a strnisko. Na autá nie som moc, ale uvažujem možno nad Tesla Model 3 najnižšia výbava pre socky. Kamarát si jednu kúpil a sranda auto celkom. Akurát neviem či natom budem jazdiť. A neviem či ženy zrovna na Tesly letia, to asi nie.

nezi: Asi myslel halo effect, tj. nie priamo vyššiu inteligenciu ale ostatní ľudia považujú krajšǐch za schopnejších/inteligentnejších.
 Kefelo Muž25 Kategorie
16.09.2021 18:05:30
@Kefelo:
vlastne rikas, ze tvuj uspech je pro zeny neviditelny, ale svuj neuspech svadis na vzhled.

Nevim, jak vypadas, ale na tvem miste bych si akorat nechal narust bradku a koupil nejaky sportak nebo kabriolet
 fordmustache Muž99 Kategorie
16.09.2021 18:03:39
jsem dlouhodobě nezaměstnaný, jsem zadlužený a nemám ani žádné peníze. Denně hulim trávu a hraju hry na počítači.Jak si má někdo jako já najít ženu?
dost tezko. Ale kdybys byl hodne charismaticky, tak predpokladam, ze by to slo
 fordmustache Muž99 Kategorie
16.09.2021 17:19:35
Čím hezčí obličej, tím vyšší inteligence? Cože? Podle této definice bych měl potom být naprosto retardovaný. Vážně by mě zajímala zmíněná studie, protože sám se dost často setkávám s lidmi, kteří by mohli svým obličejem stát modelem, ale v hlavě mají akorát tak piliny.
 nezi
16.09.2021 15:43:11
Undertaker to dost dobre vysvetlil si myslim, hlavne ten posledny odstavec je dost vystizny.
 SunkenBand Muž24 Kategorie
16.09.2021 15:37:26
Jde. Podívej se na Romy. Aha, ty asi nejsi Rom... tak to smůla.
 Bílý heteromuž 0
16.09.2021 15:21:22
Odporník: Chlap je v 35 letech starej? To snad ještě ne. :)
A plastiky jsou totálně mimo, pokud nejsou ze zdravotních důvodů. Radši ošklivej chlap než přešitej hezounek.
 hattyúk Žena24 Kategorie
16.09.2021 13:35:55
Odporník

Některé holky daj na vzhled víc. Většinou ty méně vyspělé či povrchnější. Jiné dají zase víc na podobnost, povahu, kompatibilitu, jiným zase záleží na postavení, schopnosti zajistit atd. preference holek se během života mění. Nejvíc asi tak mezi 15 a 40. A preference jsou holka od holky jiný. I když zobecněně se dá poukázat na určité kvality které jsou přitažlivé. Ale díkybohu že nezáleží jenom na vzhledu. To je absurdní. Preference žen je evoluce, příroda sama, a kdyby v lidské evoluční linii záleželo převázně na vzhledu tak tu teď nejsme. Jasně, spoustě holkám imponují velká ramena, výška atp. protože v pravěku to znamenalo schopnost obránit ji a její dítě před vnějšími hrozbami. Na obličeji záleží protože obličej je indikátor inteligence a povahy. Čím hezčí obličej tím obecně vyšší inteligence (logická, emoční/ sociální atd.). Lidé jsou velmi sofistikovaní v předpokládání vlastností jedince na základě rysů jeho obličeje aby byli schopni rozpoznat zradu, povahu atd. dopředu. Studie dokázaly, že existuje obrovská spojitost mezi inteligencí a atraktivitou v obličeji. A tak pro ženy je i obličej důležitý. Obličej a výšku bohužel neovlivníš... a jestli tak minimálně skrze nějaký operace. Ale z většiny je určuje osud a jak jsi se narodil.

Ale existuje tolik jiných vlastnosotí které jsou v tom seznamu zobecněných kvalit přitažlivosti, které ty můžeš ovlivnit. Např. životní zkušenosti, řemeslná dovednost, zabezpečeníschopnost, autoritativnost, sebevědomí, sociální zdatnost a status. Přiznávám že si myslím, že i spoustu z toho ovlivňuje to, jak jsi se narodil. Tvůj vrozený temperament. Ale povahu můžeš časem formovat k lepšímu. Zejména životními zkušenostmi, úspěchy, uznání ve svojí komunitě, vrzůstá sebevědomí/serotonin a s tím přichází valný změny v povaze a vyšší atraktivita.

Nejlepší strategie, ale zároveň nejtěžší a já s tím mám taky problém, je převzít v životě stoprocentní zodpovědnost za to co se mi děje a neobviňovat prostředí, rodiče atd. Rodiče můžou být odpovědní za spoustu negativních životních událostí, traumata, zanedbání atd. Ale jakmile jsi dospělý a uvědomuješ si šíři toho jak tě rodiče poškodily, násladky jejich zanedbání jsou stoprocentně tvoje odpovědnost. Stejně tak se společností. Můžeš obviňovat západní společnost, feminismus a bohatství západu že negativně ovlivňuje ženy a staví jejich laťku absurdně vysoko. Ale jakmile chápeš, že ženy ze západu povětšinou zkažené, rozmazlené a neschopné udržet vztah, je tvoje odpovědnost najít si takovou která takové vlastnosti nemá anebo hledat ženu v zemích druhého a třetího světa kde na tom nejsou tak špatně. Chápeš mě? Může se to zdát nesprávné a nespravedlivé přebírat stoprocentní zodpovědnost za svůj život, ale je to jediná cesta jak přerušit dysfunkční cyklus.
 Undertaker
16.09.2021 13:02:14
 Ženy neexistují
 Petrsov
16.09.2021 12:51:39
Bratja, s tou sáňkou, jestli tím míjíte malou bradu, tak to je klasika... o tom tu psal onen honza roky, ale nevím vám jestli po třicítce bude nějaká výhra, lebo pak už bude zas všetko rozebrané, a nějaků mamiku s cizím parchantom, to už asi v dnešní femi době je lepší byť sám.

Ono jednomu je 20,25 a rátá že až mu bude 30+, tak pojednou ty samičke se začnů objevovat, ale pak mu je 30,35 a ono stale nič, hej, lebo se zas změní moda a co jsi pro ne byl malý usoplený pubertak, tak ted jsi zrazu starej ded.

No a nějaké ty plastike - tam to može byt obdobné, že ted jako letí po něčem co viděly v televízi nebo spíš teda na tom internetě a jak se necháž vořezat, tak zrazu bude v modě co co sis nechal vořezat a pak si to zas budeš necht prišívat...

Holt je to krysí závod a k tomu ti pak stejně každá řekne - a co jsi kurva dělal zamlada že tě žádná nechtěla, přeci nejsem žádná zlatokopka.

Já vám vravím - dokjal bude hocijaký blahobyt, tak ty samičky půjdou vždy povrchne po té pěkné tváričke a lepší to nebude.

A až bude bieda, tak budem už davno pod drnom, nebo nam už nebude stať
Smajlík  Odporník
16.09.2021 12:24:03
Kefelo: napis mi na email 19seals94@gmail.com ked chces, lebo toto je na dlhsie nechcem sa tu moc pred vsetkymi rozpisovat. Tam ti odpoviem na tieto veci, mozno ti aj v necom poradim a tak. Pokecame, uvidime.
 SunkenBand Muž24 Kategorie
16.09.2021 12:14:22
SunkenBand: Ono totiž tieto veci sa ťažko žene prezentujú. Ale prezentovanie vzhľadu sú prvé sekundy.

Našetrené mám dosť, ale mám to uložené v investiciach. Pre seba kupujem kvalitné jedlo, míňam na koníčky, sem tam cestovanie. Aktuálne dom nevlastním ani auto. Myslím si, že by to bolo zlé finančné rozhodnutie aj keď tu je celkom štandard pre mladých ludí auto na lízing a hypotéka na dom čo najskor. Ja auto nepotrebujem, bežné veci pobehám na elektrickej kolobežke a ak aj potrebujem tak si požičiam od niekoho z rodiny. Vlastniť nehnuteľnosť plánujem až keď sa usadím po 30r, teraz načo. Radšej investujem nech mám v budúcnosti viac. Toto ale ženy neocenia.

Z cvičením je to podobne. Postavu mám dobrú. Dokonca mám výšku 183cm, síce nie som vysoký ale ani výška nebude asi problém. No ale už dávno som zistil, že dobrú postavu nie je vidieť pod oblečením. Dáš na seba košeľu a všetko to čo si vyrisoval je zakryté ako keby si ani necvičil. To by žena uvidela až v posteli, ale tam som sa ešte nedostal. Maximálne vidia iba to, že nie si tlstý.

V tvári som ale obluda a to je problém. Hlavne sánka je problém, pretože je dosť dozadu zasadená. V prvom rade chcem ísť na operáciu, ktorá mi sánku posunie dopredu. Ono to dokonca nie je iba estetický problém, ale aj zdravotný, tj preto to chcem rýchlo spraviť, ale aj tak to bude trvať asi 2 roky. No a potom si snáď dať spraviť čelo. A potom budem možno pre nejakú ženu postačujúci.

Ja som v podstate hladanie pre teraz vzdal a pripravujem sa na to keď budem mať 30 rokov. Do vtedy by som mal mať spravenú tvár, investície mať ešte vyššie, kúpim nejaký majetok nech je aj vidieť a možno sa mi viac zadarý ako teraz. V podstate sa pripravujem na vlnu rozvedených žien v budúcnosti, hehe.
 Kefelo Muž25 Kategorie
16.09.2021 12:09:12
Co je to "ženu"?
 Kvetak
16.09.2021 11:53:36
SunkenBand : "Chalani su celkovo viacej na vzhlad, ale holky maju na vzhlad ovela vysse naroky."

vtipné...

djevčatá sú hlavně konformná - takže dnes když pořád valí ty sociální sítě, selfíčka... tam je to o čem? ÁÁÁno - o tom ksichtu (proč se asi xichtokniha jmenuje xichtokniha a ne třeba charakterokniha)

NO, a zvyšok urobí ta přirozená hypertamija a poměry na vztahovém trhu (polovina jich radši dnes cizince, ideálně ještě aby bol kakaový, jak to vidí v každé druhé reklamě), k tomu přirátaj že jeden superčed může oplilovat stovky zájemkyň a ještě si libují že to není žádný starý panic a zkáza je dokonána
Smajlík  Odporník
16.09.2021 11:26:40
Kefelo: ale ked cvicis hentak atd, tak to spravi na vyzore dost postava praveze. Jedine zeby si bol fakt moc spatny v tvari. To predsa nemoze byt take hrozne. A tiez ked mas tolko penazi atd, aj to spravi dost minimalne zlatokopky sa najdu vzdy. Ale ano suhlasim je to hlavne o vzhlade pre plno mladych holek. Chalani su celkovo viacej na vzhlad, ale holky maju na vzhlad ovela vysse naroky.
 SunkenBand Muž24 Kategorie
16.09.2021 11:08:48
Dnes je to všetko o vzhľade. Ja som softwarový inžinier, zarábam celkom slušne, mám našetrené na dom alebo pár bytov, nefajčím, nepijem, som flexibilný, posilňujem, behám ale aj tak ma žiadna nechce pretože som špatný v tvári. Preto ak sa máš sústrediť iba na jednu vec, určite si opráv tvár. Nejaká plastika alebo niečo. Iné veci nevadia. Napr. suseda si k sebe nasťahovala priateľa, ktorý je nezamestnaný a nič nemá. Ale je fešák. Ak budeš krásny všetko ostatné pôjde.
 Kefelo Muž25 Kategorie
16.09.2021 10:46:05
Jojo, nějakou tobě podobnou si najít můžeš. I ti největší slizáci si vždy někoho najdou.
 19N2
16.09.2021 10:14:53
Jde to ale nejspíš to bude nějaká fetačka/alkoholička v podobné situaci. Takových párů je na světě mnoho.
Smajlík  Jde to v pohodě
16.09.2021 10:10:20
Buď v klidu, i kdybys nehulil, měl práci, byt, auto, atd., tak ty šance nebudou o moc vyšší.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
16.09.2021 09:56:08
Ne, to opravdu nejde.
Smajlík  leafroller Muž31 Kategorie
16.09.2021 09:53:38
K čemu ti ta žena bude? A hlavně, k čemu myslíš, že budeš ty jí?
 Muad*Dib Muž42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk