Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177797, vloženo 16.09.2021 03:30:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Soused vylévá moč z okna?
Bydlím v několikapatrovém domě a některý z mých sousedů nade mnou v noci občas něco vylévá z okna. Nejsem si jistá, co to je, ale obávám se nejhoršího. Někdy je toho jenom trochu, ale jindy je toho hodně a tak to cáká o parapet, že mám tím pocákané okno. Když to uschne, je od toho okno upatlané a jsou se na něm malé hnědé kapičky.

Nemá někdo nápad, jak bych mohla zjistit, co to je za tekutinu? Na internetu jsem našla, že skvrny od moči svítí pod UV světlem, tak si ho chci pořídit a vyzkoušet to.

Druhý problém je, jak zjistit, který ze sousedů to vylévá? Mám nad sebou asi 4 okna a nevím, odkud to jde. Nemůžu stát každou noc na ulici a čekat, až ho to zase napadne. Dívala jsem se zvenčí, ale nenašla jsem známky ničeho podezřelého.

A za třetí, co mám dělat, když toho člověka chytím při činu? Už dvakrát (zrovna dneska) mě to vytrhlo z polospánku, ale vždycky mi trvá, než si nasadím brejle a přiběhnu k oknu. Navíc pochopielně nemůžu vystrčit hlavu ven, dokud to nepřestane kapat. Vždycky z toho okna něco zařvu, ale nezdá se, že by to souseda nějak trápilo.

Tak co s tím? Za všechny návrhy budu moc vděčná. Už mi to leze na nervy, mít pořád na okně biohazard.
 Cindy Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 07:49:03
Chcanky jsou cítit, pokud to nesmrdí může to být cokoli jiného.
 LADI Muž41 Kategorie
16.09.2021 12:24:51
Třeba jen zalévá kytky a proteče to. Popis by odpovídal.
 MilanXY
16.09.2021 10:28:25
Biohazard smrdí fejkem. Nicméně není nic jednoduššího než zanechat ve schránkách potenciálních hříšníků či na domovních dveřích nějaký milý (bez ironie) vzkaz o nevylévání tekutin z okna tak, aby se tento pravděpodobně volič ANO a Miloše Zemana nepochcal hned u schránek a požadované splnil.

Pokud se situace nezmění, je na místě vytipování intervalu zálevek, noční procházka v tu dobu, identifikace, konfontace, vyhodnocení, eskalace u vyšších míst, vyhodnocení a v případě neúspěchu nekompromisní šikana hříšníka.

Očekávám pokračování.
Smajlík  Pochcaná svačinka
16.09.2021 09:48:53
Taky jsem na to myslela jestli vám nes.re na hlavu.
Taky bydlím v paneláku, kde každý každému s.re na hlavu.
 degenka
16.09.2021 08:18:14
Dobré ráno sousedko. Chci vás ubezpečit, že ven vážně nic nevyléváme, nýbrž tam rovnou chčiju já osobně. Je to blíž než chodit na hajzl. Bohužel to ale není moje chyba, ale chyba protivětru. Můj proud moči je dostatečně silný na to, aby za normálních okolností doletěl až na zem.
Smajlík  Dělám to já
16.09.2021 07:27:51
No tak jedině snad IP kameru se záznamem, nebo Go Pro se sníženou snímkovou frekvencí a napájenou z bytu přes kabel. Bude to chtít "zatahat za rukáv" kámoše, v tomhle jste vy ženský holt slabý a vždycky budete ..

Další nápad je, neumejvat to, počkat den, dva - a podle pachu poznáš, jestli je to močka, protože ta hrozně páchne, já třeba v práci okamžitě poznám, kam kdo chodí v areálu chcát.
 Pan svačinka Muž25 Kategorie
16.09.2021 07:14:41
Misto deste chvili chytej ty jeho chcanky, hnusna prace ale az zjistis kdo to je tak po bude mozna trvat par dni ta mocka a tim lip. Na závěr do ty nadoby hoď ješte kus hovna, nejlip cerstvy od psa nebo od sebe a chvili pockej az se to zkvasi, pak uz je to na tobe jak to na nej pouzijes. Ja bych volil z toho udelat bud sprej a nebo mu to vylejt na hlavu,do balonku a hodit mu to treba na auto, nebo kamkoliv.

Jo a nebo to muze byt hnojivo a leje to do kvetinaci co nemaj podtacek. Po uschnuti to muze vypadat podobne ale moč vylozene poznas asi

Nebo to jen utri do neceho a posli mu to nejak zpatky treba jako balicek z amazonu

Urcite bych na to nechodil typu ze se budes nahlas ptat a nadavat, zacni hrat hru , a pravidlo je ze te nesmi videt protoze bud hra prestane a nebo ti zacne srat na hlavu.
Smajlík  LEXAURINEKPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk