Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177765, vloženo 15.09.2021 17:16:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vrčení,štěkot a útok cizího rotvajlera
Ahoj lidi,dnes se mi stala jedna věc na kterou musím pořád myslet. Šel jsem na procházku a na zmrzlinu. Všude bylo hodně lidí a před zmrzlinou ob jednu lavičku seděla paní s panem a měli s sebou psa rotvajlera na vodítku a bez náhubku. Všude bylo lidí i kolem nich. Šel jsem tedy pár metrů okolo a podotýkám psů se nebojím,mám je rád. Jak jsem šel okolo,tak se rotvajler r postavil a začal po mě útočit,ale takovým stylem,že po mě skoro skočil a majitelé měli,co dělat,aby ho udrželi. A přitom všude hodně lidí,děti tam běhaly a ten pes nic jen zaútočil na mě. Vím,že psi takhle vycítí zlého člověka. Já zlí nejsem.Nikdy jsem nikomu nic neudělal ani netyral. Jsem hodně pozitivní člověk,co rád pomáhá druhým.Spis jsem v dětství týraný otcem psychicky a fyzicky. A toho psa jsem nedráždil. Mám zvířata moc rád. U babičky se starám o hospodářství se zvířaty a i o psi a kočky.
 Pavel17 E-MAIL: 2468nwm@seznam.cz  Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2021 21:14:04
Teď už víš, že psi vycítí leda tak ho*no. Prostě jim hrkne v palici a z ničehonic zaútočí, ať už je člověk zlej,nebo ne. Ta teorie s vycítěním zlých lidí nefunguje, jinak by místní grázlové a feťáci byli dávno zardoušení od těch svých pitbulů.
 Kormak
15.09.2021 20:49:35
proto nosim nuz u sebe. Jednou jsem takto ubodal taky jedno psisko co se mi zakouslo bez duvodu do litka. Nakonec kocena platila jeste nemocenskou. AKorat jsem si odnesl jizvu bohuzel. Nicmene cokl dead a kocena bez jejiho milaska. DObre tak aspon.
 vostrejvocas
15.09.2021 19:25:13
Jednou už dávno jsem se vracel z čundru a bral to kolem vesnice, sám, nikde nikdo. A koukám, z dálky běží nějakej pes. Nevšímal jsem si toho, akorát jsem zaregistroval, že běží nějak ke mě. Asi běží někam směrem za mě, napadlo mě. Ale ten čokl přiběhl přímo k mý noze a hned a bez váhání mě kousnul (ne moc). Překvapením a úlekem a vztekem jsem zařval "co děláš!". A pes se toho mého výkřiku tak zalekl, že zapištěl a běžel zase takovou dálku zpátky.
Dodnes nechápu :).
 Osvald
15.09.2021 19:14:14
Proto já sebou zásadně svačinky nenosím.
 smajlíček
15.09.2021 19:08:21
Nesmíš nosit po kapsách sváču, no to se potom nediv, když tě ten hafan chce sežrat, si myslí že jsi tak dobrý jako ta svačina co nosíš v kapse. Teda pokud není shnilá, ale psi žerou i hovna, takže to je bezpředmětné. :)
 smajlíček
15.09.2021 18:34:36
třeba byl ten pes grammar nazi a chtěl sprovodit ze světa jednoho negramota.
 žalud
15.09.2021 17:30:31
Neber si to tak osobně.
Smajlík  Víla z paneláku Žena32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk