Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177748, vloženo 15.09.2021 14:12:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hubnutí - podpora, odkazy
Ahoj, mám od dětství problémy s váhou, v dětství jsem byla cvalík, i kvůli tomu zažila šikanu, pak v pubertě nezdravě zhubla, pak střídavě nabírala a hubla (již zdravě), ale nikdy si váhu neudržela (ne kvůli jojo efektu, ale pozvolna prasečením), aktuálně mám o 10 kg víc, než je má vytoužená váha. Není to žádná katastrofa, BMI mám na horní hranici normy, ale jsem celkově oplácaná, mám špek na břiše a necítím se... Už 3 roky se neúspěšně snažím zhubnout, ale vždycky to nevydržím. Mám asi závislost na jídle. Hlavně i časově jsem na tom špatně, mám děti na 1. stupni a chodím do práce a moc volna není, jen samé povinnosti a jediná "odměna" je pro mě to jídlo... Celkově se mi za poslední roky daří max. nepřibrat (což i to je dřina), ale hubnout ne. Ráda bych se s někým dělila o hubnoucí zkušenosti, motivaci atd. Bohužel nevím o žádných ANONYMNÍCH skupinkách nebo fórech, jediné, co vím, že jsou na FB, ale tam určitě nechci, ani kdyby byly uzavřené, neovlivním, kdo z těch, co mám v přátelích, tam bude a ani nechci, aby ostatní diskutující znali mé jméno... To jsem jediná, komu se nechce do FB skupin z důvodu nulové anonymity?
 Oplácaná Žena34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2021 17:01:40
Ono je hrozně snadné říct, že se někdo pokouší hubnout a nejde mu to. Ale když to dělá špatně, tak to jít nemůže. A dát si to do pořádku v hlavě by měl být první krok.
 leafroller Muž31 Kategorie
15.09.2021 17:01:33
Založ si fake accountů.
 NegativeElectron Žena20 Kategorie
15.09.2021 16:49:21
leafroller: A to jsem ti zjistila, že jsem přibrala skoro 2kg svaloviny, ale že by se zase spálil tuk, to nějak ne.
Smajlík  Izumi Miyako Žena31 Kategorie
15.09.2021 16:21:54
Ahoj, úplně ti rozumím, taky mívám období, kdy nejsem spokojená se svojí postavou a kdy si v jídle nedovedu dát pevnou hranici, protože se jídlem někdy sytím i emočně. Bohužel taky neznám žádné anonymní skupinky. Pokud ale máš vyhlídnuté nějaké skupiny na fb a nechceš tam vystupovat pod svým jménem, pak podle mě není nic jednoduššího, než si založit na fb druhý účet pod jiným e-mailem a třeba pod nějakým pseudonymem. Sama jsem si nedávno zakládala na fb nový profil, takže vím, že to jde. Každopádně jinak fandím odvaze, která sama o sobě může být léčivá, a to i v otázce hubnutí. Ta anonymita ale může ze začátku k té odvaze pomoct.
A jak teď nad tím díky tvé zpovědi víc přemýšlím, docela bych si dala nějakou životasprávovou výzvu. Jsem na rodičovské a přestože jsem po porodu byla s postavou docela v pohodě, tak teď kvůli kojení, špatnému spánku, časté únavě a menšímu množství volného času mám prostě míň vhodného pohybu, víc jím a začala jsem přibírat a nechci to nechat rozjet. Tak se kdyžtak můžeme vzájemně podpořit. Tady v profilu mám odkaz na svůj aktuální fb. Klidně si mě přidej, až si založíš ten novej profil :-D
 marmai Žena35 Kategorie
15.09.2021 16:06:06
Izumi Miyako, vzhledem k tomu, v jakém stresu neustále jsi, se ani nedivím.
 leafroller Muž31 Kategorie
15.09.2021 15:59:05
To máš ještě dobré. Já mám o 30kg víc než je má ideální váha.
Smajlík  Izumi Miyako Žena31 Kategorie
15.09.2021 14:41:25
Že koukáš hlavně na kg není dobré. Znám holku co má 70kg a je hubená jak tyčka a jinou a je celá špekatá a obě stejně vysoké. Rozdíl je v tom, že ta první hodně sportuje. Hlavně běhat to chce.
 timtim2
15.09.2021 14:26:12
iiiccchhh@seznam.cz

Klidně napiš, taky se snažím zredukovat váhu.
 baj d véj Žena99 Kategorie
15.09.2021 14:16:38
A jakou metodu k hubnutí používáš? A proč?
 leafroller Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk