Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177711, vloženo 14.09.2021 22:58:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Byl jsem vždycky sám
Pořád jen všichni odchází a moc nových lidí nepřichází.

Já byl vždycky samotář, uzavřený do sebe, se sluchátky v uších, lidi mi nic moc neříkají.

Poslední třeba 4 roky jsem byl snad alespoň nějakou část roku v kontaktu s holkou, trvalo to dejme tomu pár týdnů a šlo to do kopru. Pak rok nic, jen chození ven s kámoši, pak se našla další holka, zase třeba na 2 měsíce. Rok a půl nic. Na začátku roku přišla z ničeho nic, jiná než ty ostatní. Psali jsme si, volali jsme, bylo to až podezřele moc fajn, tak jsme se sešli naživo, poprvé, podruhé, potřetí. Podesáté. Stále bylo co dělat, kam jít, co říkat, pomalu jsme se sbližovali a já se pomalu zamilovával. Bylo to něco, na co nezapomenu. Letní románek.
Všechno bylo v topu, ale najednou se začala chovat nějak jinak, nevím, ale šlo to poznat, pak jsem se dozvěděl, že má jinýho borce.
Myslel jsem, že ho sejmu... a ji vlastně taky.

Ty doteky, obejmutí, hezký slova, všechno to bylo tak krásný. A jakoby lusknutím prstu je všechno pryč. Půl roku je pryč.
Vzal jsem ji na místa, na který chodím sám, seznámil s kámoši, s rodinou...

Nechci teď zase čekat, jak dlouho? Rok, dva? Na nějakou jinou holku, pokud na nějakou vůbec narazím.
Mrzí mě to. Lepší asi nemít žádný city.

Už měsíc nejsme v kontaktu. Mám pocit, že čím dýl, tím mi je hůř. Chybí mi to.

Já jsem fakt smutný člověk, běžně po nocích brečím do polštáře, sleduju smutný filmy, pouštím smutný songy. Ale když jsem s holkou, nic z toho nedělám a je mi líp. Pak to přestane a já zase dělám tohle dokola. Třeba jako teď. Přemýšlím nad tím půl rokem, ani se už nebavíme, jakoby se nic z toho nestalo, jsme si cizí. A to mě mrzí.
S ní jsem mohl být někým jiným, já nevím, všechno bylo jednodušší.

Kromě 2 dobrých kamarádů a rodiny nemám nikoho navíc. Tihle lidi tu jsou pro mě pořád, snad odjakživa, ti kámoši jsou spíš jak bráchové, ale štve mě, že si nedokážu najít nikoho novýho. Všechno moc rychle končí.
Asi chyba ve mně.

Všichni si zasloužíme něčí společnost, no ne? Jen mně se jí moc nedostává. A nevím co dělat sám, když jsem byl s ní, všechno špatný zmizelo a najednou mi nic nechybělo. Jak kdybych našel druhou půlku sebe, tu lepší.

Tak co už, jdu si pustit ty smutný songy a snít o tom, co se nikdy nestalo.
Snad bude brzo zase líp.
 lonerxxxcxcxcxcx Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2021 20:54:48
To přejde, tak nebyla ta pravá.
Chceš se zkusit seznámit?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
15.09.2021 15:28:36
@De facto:

Mám to stejně. Nelze říct, že si za to nemůžu sám ale smutek z toho už nemám.
 TenMajkl Muž31 Kategorie
15.09.2021 14:46:19
Sorry, no ty až takovej samotář nejseš. Byls s několika holkama a dokonce si s jednou i chodil. Já například nikdy s nijakou a to mi je o hodně víc let, než tobě.To je skutečné samotářství.
 De facto
15.09.2021 13:22:46
takze vy ste sa tolkokrat stretavali a ty si to nikam neposunul, holka ochladla a nasla si ineho... jakoze necudujem sa jej. Chalan musi tieto veci robit posunut to dalej. Takze mal si velku sancu nekoho mat ale posral si to ze si to nijak nerozvinul. Cize vis co mas robit nabuduce. Hlavne nevyplakavaj lebo to je to najodpudivejsie na chalanovi pre zenu.
 SunkenBand Muž24 Kategorie
15.09.2021 13:03:23
Když si chceš udržet vztah nejlíp uděláš když s ní máš často sex, příp. sex co nejdřív po začnutí vztahu. Vývolá to v ní vlny oxytocinu a vytvoří to v ní vůči tobě daleko silnější pouto než když se jen kamarádíčkujete a chodíte spolu po parcích.
 Undertaker
15.09.2021 13:00:36
Vypadá to, jakože byla povětrná a že sis rozchod nezasloužil. Resp. neudělals vůči ní nic zlýho. Nemlátils ji, neřval na ni, nechoval ses jako idiot. Prostě jsi ji přestal bavit a tak si našla někoho dalšího. Ten ji po čase taky přestane bavit a tak půjde dál. Taková je většina holek a nátura většin rozchodů. Prostě to holku přestane bavit a možná ji trochu znechutí, že ses do ní po čase zamiloval. Podle mého názoru z její strany nevyspělé takhle kluky měnit. Z tvojí strany taky protože jsi přistupoval k tomu vztahu skoro jako k zázraku který tě vymanil z šedýho života samoty, což prostě ženy znechutí jakmile poznají že tvůj život bez nich nějak podstatně ztrácí na barevnosti.
 Undertaker
14.09.2021 23:25:05
Jak se píše pode mnou...Obávám se, že fakt nepomůže nic jiného než čas. Nebudu ovšem tvrdit, že tě to přejde, protože si nejsem jistá, že bych tvrdila pravdu. Někteří lidi se nám zaryjou tak hluboko do srdce, ač třeba bohužel jen prochází naším životem - což většinou zapomenou zmínit, že nemají v plánu se zdržet.., že je odtud prostě nedostaneme, i kdybychom chtěli tisíckrát. Budeš si myslet, že jsi ok, a pak přijde něco, co ti tu osobu připomene..a jsi zas dole. S tímhle se dá jen naučit žít. City oslabujou...láska oslabuje, ale když se to jednou povede, tak je to něco tak úžasnýho, co stojí mít aspoň pro ten okamžik. Ale soucítím s tebou, procházím si něčím velmi podobným. A nemyslím si, že by byla chyba v tobě, to ne. Spíš je těžký v dnešní době najít někoho, koho stojí za to si pustit k tělu. A to je někdy fakt bolestivý...dát někomu tu moc tě zranit a přitom doufat, že to neudělá. Líp bude, přijdou další - joo, otřepaná fráze, já vím, sama sebe s ní posílám do háje - každopádně...pro každýho se někdo najde.
 Dreamy
14.09.2021 23:08:02
Kdybys neměl city, nemohl bys vzpomínat ani zažít ty pěkné chvíle, které ti dnes chybí a kvůli kterým se trápíš. Ač bys na ně měl vzpomínat s radostí.
Tvůj problém je, že čekáš, až se něco stane.
 Whoisit Muž96 Kategorie
14.09.2021 23:06:15
Já letos žádnej letní románek nezažil. Minulej rok taky ne. Předminulej taky ne. Ale zamilovanej jsem už jednou byl. Takže dokážu pochopit, že to je na hovno. Nicméně to přešlo a tebe to taky přejde. Obávám se ale, že v tuhle chvíli ti nic nepomůže. Jedině čas.
Smajlík  bustin jieberPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk