Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.117550, vloženo 08.05.2006 12:11:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nákupní zájezdy důchodců - nádobí atd.
Včera se moji rodiče vrátili z nějakého nákupního zájezdu - t.j. výlet někam spojený s obědem a prezentačně-masážní akcí na nějaký produkt. Kladl jsem jim na srdce ať nic nekupují, bohužel to nebylo nic platné a dovezli jakousi sadu nádobí Beck, matrace atd. Asi za vysokou cenu, jelikož mi ji ani raději neřekli...
Chci se zeptat jaké s takovými nákupy máte zkušenosti (nebo někdo v okolí) a na co si dát pozor. Teprve teď mají totiž dodatečně uzavřít smlouvu. Já už jsem se s nimi pohádal, jelikož podobný styl prodeje je mi odporný. Teď už ale moc nenadělám, tak jim chci alespoň trochu pomoci v tom, na co si dát pozor. Na Internetu jsem četl že s tím řada lidí měla velké problémy při reklamacích či odstoupení od smlouvy.
 Charles E-MAIL:   Muž36 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2014 14:44:26
Pozor na jiné podvodníky: http://carl-victor.vyrobce.cz/
 Viky456
14.04.2013 11:30:20
Jestli máš kvalitní hrnce tak bych nebyl proti... http://kvalitni-hrnce.cz/
 gfdgdfgfd
05.05.2012 23:03:46
Zdravím Paju,
která dne 22.4.2008 poslala požadovek na zaslání informací a zkušeností k tématu
"důchdci a různé druhy prodejních akcí".
Na toto téma psala diplomovou práci a já nyní na toto téma píšu bakalářku.
Rád bych poprosil o předání těchto zkušeností.
Děkuji předem
 kissak
19.10.2011 14:03:54
A ještě dodatek - konkrétní případ: loni prodejci zmlátili 70letého důchodce, který odmítl koupit zboží.
 Hudebka
19.10.2011 14:01:20
Dříve pro důchodce existovalo tolik možností aktivního vyžití. Ty byly zrušeny. Zbývá jim: jen takovéto zájezdy .... a nebo stereotyp.
 Hudebka
05.07.2011 07:20:40
Ještě bych doplnil, že se na trhu oblbování důchodců objevila nová štika, Active Tours s.r.o., Praha 5.
Smajlík  Kamil Š.
05.07.2011 07:08:19
pro časopis dTest i pro ostatní, teď jsem zjistil další šméčko.
Protože od smlouvy na prezentační akci se dá odstoupit, tak vás v rámci tý prezentační akce zmasírujou, dají vám podepsat papíry, že požadujete návštěvu dealera doma a hned vás i s výhrou a všemi těmi cajky odvezou domů, kde vám to jako "předvedou", podepíšete předání a hurá pryč. Vyplatí se jim poslat auto s třema výhercema a druhý auto s cajkama třeba přes půl republiky, jen aby vás obrali. A hlavně psst, nikomu neříkejte, že jste vyhráli, ostatní by vám záviděli tak šupkky dupky, pro kabát do šatny vám doběhnu a honem do auta a jedeme s výhrou.
Dojemné jsou ty dotazy, že jako jestli jej to alespoň trochu kvalitní, jestli to má alespoň nějakou cenu. Upřímně -- ano má, cenu šrotu a ekologické likvidace.
Smajlík  Kamil Š.
06.05.2011 10:19:44
Vážení,
náš časopis dTest eviduje v poslední době zvýšený počet obdobných předváděcích akcí. § 57 občanskeho zákoníku naštěstí umožňuje spotřebitelům odstoupit od smlouvy uzavřené mimo prostory obvyklé k podnikání (předváděcí akce) do 14 dnů bez udání důvodu. Ilustrativní vzor je ke stažení zdarma na našich stránkách - www.dtest.cz.
V případě jakýchkoli dotazů z oblasti spotřebitelského práva Vám poradíme na naší poradenské lince 299 149 009.Linka funguje ve všední dny mezi 9. a 17. hodinou. V rámci zahájení projektu zaplatí dotazovatelé za poradenství pouze cenu běžného telefonního hovoru.

časopis dTest
 dTest
30.09.2010 09:51:24
Mamka koupila 3 sady hrnců cheffler, 16 dílů za 11000,- tak to si můžu říkat že jsme dopadli ještě dost dobře. Nemá žádnou smlouvu, účtenku zkrátka nic jen vysolila prachy. Nějaká hezká, štíhlá, mladá, dobře oblečená paní za ní přišla až do obýváku (babča se nezamyká!!!) a nabídka tu byla. Vzhledem k tomu že už mohla být mrtvá (je jí 82, z domu nevychází moc se nepohybuje) jsem jela na policii, sepsali to, protože mamka podepsala nějaké 2 papíry, a ukázala jim občanku, nevím jestli to nebyla nějaká úvěrová smlouva. Snad ne uvidím. Prý to dělají pro důvěryhodnost a pak již nic. Uvidím jak se to vyvrbí, a jak naši pomahači a chrániči zapracují. Jinak je ale musím pochválit byli super. Stalo se 28.9. kolem poledne v Libušíně.
Smajlík  Brahma
25.05.2010 23:17:09
Firma Best 4 Home , jsou to podvodníci POZOR !!!
Tato firma pořádá nekalé předváděcí akce,kde se snaží důvěřivým důchodcům vnutit pod záminkou výhodného nákupu ,slev,akčních cen apd... prodávat nekvalitní mnody nefunkční spotřebiče a nádobí! Mám s touto firmou velice zlé zkušenosti,odstoupení od kupní smlouvy neakceptují,Vaše peníze už nikdy neuvidíte doma Vám zůstanou bezcenné šunty.
Na firmu Best 4 Home je již podáno několik desítek žalob...reportáž o této firmě odvysílala česká televize v pořadu černé ovce a následně též TV Nova v pořadu občanské judo.Je jen s podivem,že firma stále funguje a lapá další důvěřivce. Hrůza!
Smajlík  Marta
25.05.2010 23:03:23
Firma Best 4 Home , jsou to podvodníci POZOR !!!
Smajlík  Marta
08.04.2010 13:29:24
A propagandu mají zmáknutou líp než čSSd:

http://beck-zkusenosti.cz/
http://zku senosti.beck-international.info/
http:/ /beck-international.quicksnake.cz/Refere nce-Beck-Reisen/Zkusenost-s-Beck-Reisen- Jana-Uhrova-Zlate-Hory
http://m.beck-in ternational.webnode.cz/beck-zkusenosti/
Smajlík  stopar
06.04.2010 09:46:00
no fakt Beck je \\\"nejl epší\\\" .Tu zlodějnu co na lidech dělají to už přestává všechno.Posílám reklamaci na vysavač,ale nikdo mě neodpovídá.Z člověka udělali blbce,zaplatíte i s úrokama.
Smajlík  mária
14.03.2010 11:10:40
Už delší dobu jsem nezažila pořádný výstup s nějakým \\\\\ \\\\\ \\\\\ "prodejcem\\ \\\\\ \\\\\ \\\"
Takže se asi podívám na nějakou akci firmy BECK.. :o)
Bohužel za poslední rok a půl mi do schránky od nich nic nepřišlo - Pražáci, nemíváte tam něco, že by jste mi to poslali? Fakt bych se ráda na nějakém takovém debilovi z Becku vyřádila a pomstila tak desítku seniorů. Kdyby jste něco našli, tak dejte vědět na email: kocourci26@seznam.cz
Smajlík  Liminka
19.02.2010 17:24:41
Starý člověk musí vědět, že ho máme rádi...SENECA. Tak touto filozofií se firma BECK rozhodně neřídí, ba naopak! Že jim není hanba, vydělávat nad starými lidmi. Vrcholní šéfíci BECKU mají také rodiče, myslíte že jim zdělili čím si vydělávají? Žijeme v právním státu, jak firmě BECK překazit sprostotu a praktiky spojené s DUŠEVNÍM VYDÍRÁNÍM?
Hromadnou žalobou? Pod nátlakem kupují naše babičky desetkrát předražené druhořadé zboží! Najde se právník, který se ujme bezmocných? VY VŚICHNI CO V SUPÍ PODOBĚ PRACUJETE PRO BECK A JINÉ PODVODNÍKY, STYĎTE SE! ŽE VÁM NENÍ HANBA! VÍTE CO JE SVĚDOMÍ?
 STOPBECK
17.11.2009 00:25:42
Taky jsme naletěli. Máme doma vysavač BECK a nádobí za 30.000,- Kč. 14-ti denní lhůtu kdy bylo možno zrušit smlouvu jsme prošvihli. Na naše dopisy nereagují. Jestli se nekomu podařilo vrátit zboží, tak nám poraďte. Díky.
 palec
22.10.2009 19:43:49
tohle je ma isnicka tutututu to je vse cau
Smajlík  depa
22.10.2009 19:43:03
tu tu tudu
Smajlík  depa
04.08.2009 22:57:48
Taky jsem dám jistou zkušenost z nátlakových akcí, kterých jsem se nikdy nezúčastnil a zúčastnit nehodlám. Boužel moje babička ano a hned si koupila obrovskou pečící pánav asi za 15 tisíc v které pekla asi třikrát a pak jí pro neskladnost a velikost dala do komory, kde už je pár let. Nedavno jsem pracoval s jedním klukem který dříve dělal "naháněče" na těhlech akcích a řekl mi jednu fintu jak se jim dařilo prodávat. Oni vždy si vyhlídli skupinu babiček kamarádek. Jednu si nenápadně vzali stranou a nabídli jí, že když přesvědčí další tři babči aby si ten výrobek koupili dostane ho jen ona úplně zadarmo. Prý jim to skoro vždy vyšlo, oni si takhle udělali agenta přímo v řadách důchodců. Takže nastrčená babča říkala že to prostě musí mít že do toho jde a sama ukecávala své kamarádky. Ty si to koupily a smluvené babče to skutečně dali zadarmo, ale její kamarádky byli v domění, že to taky zaplatila. To je svinstvo co? Proč to píši. Zeptal jsem se své babičky jak prodej pánve vypadal a byl nachlup stejný jako jsem popsal výše. Takže jedna z jejích kamarádek měla pánev nejspíš gratis.
Smajlík  Registráč
30.07.2009 00:14:10
No mazec, babička (75) volá, že jsou na nějaké předváděčce v HK od Top_Moravia... Ličí mi nějaké parní hrnce za 40 000- už během 30s jsem poznal, jak je duševně rozrušená a naprosto mimo!!! Okamžitě ji odpovídám, ať nic nepodepisují, že je to podvod jak se patří a že štěstí , že mi zavolali. Přislíbili nekoupit.
Nedá mi to a raději volám po 5-ti min. znovu i s mamkou, situace se přiostřuje - jestli bych se na to prý nepřijel podívat atd. .. Jen tak kulisou slyším, jak se s někým začíná vybavovat stylem : „My už to máme, teď jsme to koupili, je tu určitě výborné nádobí ..blebleble“- ptám se jestli toho člověka znají a jestli jim je jasné, že ta osoba je nastrčená...to už se reakce ze strany babičky nedostavují a je totálně mimo. Sedám do auta a jedu tam. Matku napoprvé vyvedou, beru hole a dobelhám se do přízemí - u dveří nepříjemní mladíci v sáčcích, co mi razantně tvrdí, že akce končí za 2min, ať počkám. Nato odpovídám, že odmítám čekat a chci okamžitě mluvit s prarodiči,jelikož mě sami požádali, abych přijel...nakonec se po mém zlém výrazu vše podaří a dostanu je ven...i s urážejícími narážkami na jejich svéprávnost a vykázáním z \"přednášky\ ". Po chvíli se ovšem vše otočí proti mně, že jsem je tam před 20 dalšíma 70+ ztrapnil a že si určitě nic nekoupí. Nato již nereaguji a rezignuji. ....
Jediné pozitivum...nic nakonec nekoupili !!!! (dostali předpotopní mobil a oběd) a mohou za 40 000 jet někam na super dovču.
Dobrá rada: Sebrat jim občanky a donutit je zapomenout vlastní rodné číslo...jak je znám, už by to doma s brekem měli rozdělané na stole.
Martin z HK
Smajlík  vnuk
09.05.2009 19:55:07
A pozor beck tedka vymyslel novou fintu, rozesílá těm kdo s nimi jeli dopis že vyhráli "Zlatou kartu" s ní máte nějaké výhody jako 5 jednodeních zájezdů zdarma, a nějakou slevu. Za několik dní čekejte návštěvu až u sebe doma. No prostě hrůza
Smajlík  Marta0022
09.05.2009 19:45:57
Omlouvám se za chyby, nikdy jsem nebyla studijní typ
Smajlík  Marta0022
09.05.2009 19:39:51
Tak mě je 23let a přítelovi 30. Děláme nepřetržitě na směny tak nám vychází volno i na všední dny , když máme volno a přijde leták na vílet tak vždy jedeme. Můžu vám říct že jsou to zážitky, předváděčka je vždy v nějaký hospodě tak na začátek (v 9hod) dáme panáka, pak jen sedíme chodíme ke zdroji pro piva a posloucháme to divadlo. Když jdeme pro pátý před obědem tak jsme většinou vyhozený ze sálu , že sme se tam přijeli jen ožrat a to je ta dnešní mládež (téměř vždy sme nejmladší účastníci zájezdu) co vaří v hliníkovích hrncích, vysává jednou za měsíc a spí v peřinách od větnamců. Pak jdem na oběd za který se platí předem (většinou 60kč) takže nám ho musí dát. Po obědě je vždy slosování ve kterém vyhrají všichni včetně nás. Postupně se chdí ke stolečkům kde jsou dealeři se smlouvama, nikdo tomu neunikne. Výhra je většinou 30.000kč a nějaký věci. Až u stolečku se dozvíte že 30.000 je na \"reklamní účely\" a že si musíte něco dokoupit většinou za 33.000kč (takže původní cena 63.000kč) Na každýho to zkouší jinak, na nás to je tak , že nám hrozně gratulujou a že nám na oslavu zaplatí panáka . Pak chtějí občanku,já:\"na co?\" dealer:\"aby jsme mohli vypsat vaše inicialy na smlouvu\" j:\"tak mi vám to nadiktujem\" d:\"Musíme si to ověřit pučte nám ji\" j:\"Ukažte tu smlouvu\" SMLOUVA O PRON8JMU VěCI já:\" ale mi si to nechcem pronajmout!\" d:\"vy nechcete být zdravý? CHcete mít rakovinu a vývod bokem? Chcete umřít v 50.letech?\" já\"říkal jste že dostanu 30.000kč.\" D\"přece vám nebudem dávat 30.000kč na to aby ste je prochlastali!!!\" já:\"A proč ne vždyt sme to vyhrály a je to naše\" d:\" Typický češi!! Akorát se svézt za pár korun a vykašlat se na každýho kdo to svámi myslí dobře, jste jako dobytek , chcípněte na rakovinu sbohem\" No a pak když jsou hotoví všichni výherci ( v 14.30 hod) Tak se jede na \"hlavní program\" tedy na nějaký zámek nebo jiný cíl, kde jsme většinou 30.minut, protože jsou všichni tak unavení a chtějí jet rychle domů. Příjezd 18:00, utracené peníze 400kč pro dvě osoby i s obědem a pivem. No prostě za málo peněz hodně muziky. Na víletech jsme byli asi 12krát a největší úlovek měl vílet s Pospíšil tour, kde si z 28lidí něco koupilo 14lidiček(chudáci)
květen 09, 2009 12:23
Smajlík  Marta0022
22.02.2009 01:08:55
No co na plat.
Když má někdo tolik peněz že si dovolí koupit matraci za deset tisíc nebo vysavač za třicet tisíc a cožpak potom hrnce za 13000Kč, tak je podle mně nenormální,
nebo neví co má dělat,je to důchodce co nemá co dělat,nebo jen tak rozhazuje peníze.
Reklama ?Kupte si masážní podložku:protože až vám dojde kolik budete splácet měsíčně tak vás to položí.
Beck INTERNATIONal je toho nevkusným a sprostým důkazem.
Rybí tuk je za tisíc korun lepší než třicet kaček u doktora.
Smajlík  frenklin
04.02.2009 22:31:32
Pane Bože, jsem také na mrtvici!Babička koupila nádobí Scheffler! Když mi řekla, že Ty sady vzala rovnou 3, tak jsem se málem zhroutila!
Tak jednu dostávám k letošním kulatinám, další moje sednáctiletá dcera do výbavy!
Dokonce ani nebyla na žádném zájezdě. Zástupkyně firmy ji navštívila doma a přišla jí pozvat na prezentační akci! No a ona navíc měla to štěstí, že vyhrála!
Proč to platila, to je mi záhada....Když jsem se ji ptala kde má tu výhru, tak vlastně došla k tomu, že je to to nádobí, co zaplatila!!
 Laurasuper
03.01.2009 14:52:08
Paji, prosim te, cetla jsem, ze na toto tema pises diplomku. To me opravdu zajima, protoze ja take :-) byla bych rada, kdybyses se mnou spojila. Napis sem prosim
Smajlík  romca
25.12.2008 21:38:58
nedopuste, aby se Vaši milovaní stali obětmi Becku !! Babička má parní vysavač, nádobí atd. když to teta viděla, šla do kolen a když zjistila výhodnou cenu, skončila málem v Bohnicích. Zboží zakoupeno mimo ČR, šance na reklamaci nulové a jenom právníkovi náklady na soud v Polsku a ČR by byly vyšší než cena vysavače (30 000,-) a nádobí (20 000,-).

Důchodci, kteří počítají každou korunu si koupí doslova !! 10x předražené věci, které jde velmi složitě reklamovat (individuální prodejci jsou nedohledatelní) pak akorát frflaj, když mají jednou za čas jít k lékaři a zaplatit 30,- za recept. Mimoto asi pomohlo vytištění této diskuze a nákupy nekomentovat. Nakonec jsme úspěšně vrátili zájezd do Chorvatska a ušetřili asi tolik peněz, že babičku pošleme do Austrálie.

Doporučuji stránky sdružení na ochranu spotřebitelů a jejich web. Jedině jim se o Becku i zdá.
Smajlík  beck je super
10.09.2008 22:07:25
Firma Beck to ma vsechno uzasne propracovane. Obraceji se hlavne na duchodce, kteri jsou nejen duverivi, ale na tyto zajezdy jezdi predevsim proto, aby nekam vypadli. Sami si uz vetsinou jet na vylet autem, autobusem nebo vlakem netroufnou a rodine nechteji byt na obtiz. Mozna, kdyz my mladsi ty starsi semtam provetrame nekam na vylet, pak nebudou na takove masazni vylety jezdit.
Je to mozna i duchodcovska nuda, vyplyvajici taky trochu z absence konicku, proto si je uz nyni pestujme, at nedopadneme za par let stejne
Smajlík  MarcelaCZ
05.09.2008 00:17:47
Dostali jsme od babicky kouzelny vysavac - vacuum cleaner od firmy BECK. Luxoval no spis \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \"neluxoval\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ " asi 5minut strasne hucel, prehrival se a pote umrel. Nikdo ji nedokaze vysvetlit,ze tyto vyrobky jsou \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \"smejdy\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ \\\\\ " a babicka jede priste zas. Bouzel techto kramu uz ma doma vic. A pak,ze duchodci nemaji penize.
Smajlík  Verka
03.09.2008 21:30:22
Taky jsem naletěla a docela hodně nabídli mi na akci Best 4 Home parní čistič za 30000 kč, sadu nádobí zn. scheffler za 15000 kč, robot zn. bomann taky za 15000 kč a bezsáčkový vysavač zn. bomann taky za 15000 kč. A už to začalo!!! Začaly losovat a vylosovali mě a tím pádem mi dali veškeré toto zboží za akční cenu 30000 kč. Byla jsem asi nějak omámená jejich kecama a tak jsem si řekla super mám to skoro zadarmo a podepsala jsem s nima smlouvu. A tím začal ten správný kolotoč. Ze 4 výrobků, který jsem od nich koupila fungoval jen jeden, reklamovala jsem je. Zboží mi vyměnily přivezla jsem si ho zpátky domů a zjistila jsem, že robot je nefunkční z důvodů, že nefunguje na 220V a na 230V. No je to prostě super jsem opravdu nadšená a teď už budu jen splácet a splácet na Home Credit. Lidi nepodporujte zloděje, který okrádají lidi a za naše peníze si potom kupují audiny a podobně. A nám zbydou jenom oči pro pláč.
Smajlík  Pája
23.05.2008 16:04:53
Hele lidi dostali jsme s přítelkyní sadu hrnců od becka dala nám to její babička že to kdysi koupili na ňákým zájezdu no prostě normálka jako všechny zde uvedený případy myslim že cena byla asi 20 - 30 litrů těch hrnců je tam docela dost a vypadá to i kvalitně zatim sme na tom nevařili páč teprve zařizujem byt. je fakt že je to předražený jako prase ale nevíte někdo náhodou jak je to s kvalitou u tohodle nádobí
dík za odpověď
 pražák
09.05.2008 11:12:55
Firma Beck jsou totální zloději a hajzli! Ale máme doma nádobí od Top Moravia (3 roky) a na to fakt nedáme s manželkou dopustit a jsem rád,že aspoň někdo je solidní...
Smajlík  Marfyyyyy
22.04.2008 23:02:37
Ahoj Vsichni! Presne na tohle tema pisu diplomku....budu vdecna za kazdy nazor!Proc si myslite, ze duchodci na tyhle akce jezdi? Jasne;darky, levny vylet, setkani s lidmi.....ale co dal?Znam spoudtu lidi, co na tyhle akce jezdi porad dal, i presto, ze maji takhle spatne zkusenosti.Zkuste trosku filozofovat...Diky
 paja
22.01.2008 12:50:24
NA VÁNOCE JSEM DOSTALA OD BABIČKY HORKOVZDUŠNOUTROUBU TURBO 4000. MÁ JI TAKY NĚKDO? BEZ VYPLNĚNÉHO ZÁRUČÁKU!!!!!!! PRO SEBE SI DOVEZLA HRNCE, SKLOKERMICKOU DESKU ,DEKY ,PARNÍ VYSAVAČ/13000KČ/ NA NETU ZA 2500KČ!!! DUCHODCI JSOU STRAŠNĚ NAIVNÍ A ONI TOHO VYUŽÍVAJÍ.
Smajlík  DORA
15.01.2008 17:53:21
Bohužel jsem se sám přesvědčil o tom, že oni umí vymít mozek naprosto dokonale... :-( S přítelkyní jsme utratili na jejich prezentaci asi 40tisíc kč. A to jsme oba (dovoluji si říct) inteligentní lidé. Snad nám ty věci alespon k něčemu budou. Kdo ty akce nezažil, tak tomu neuvěří...
Smajlík  Pelko
17.09.2007 11:54:38
Top Moravia,také velcí podvodníci.Vstup jen pro manželské páry,přitom na letáku o tom ani slovo.Dárky nedávali s tím,že ještě akce neskončila,přitom to úmyslně protahovali sepisováním smluv a rozvozem zboží.Známý zaslechl jak prodávající říká,že na lidi kašle,že stejně žádný dárky nedostanou.Paní drzá jak sviň.Prostě pohroma.Divím se,že na to neskočí ČOI,nebo že se tím nezabývají televize.To je sousto,na které by se rádo podívalo mnoho lidí.Před asi 5-ti lety dokonce zavřeli na prezentačce dveře na řetěz!!!Nejhorší je,že jim za to někteří ještě tleskají.
Smajlík  Monak
08.08.2007 11:28:51
No můj Alien se chystá jet s Beckem do Maďarska, tak jsem zvedavá. Ale vždycky co někam jel, tal akorát všechno snědl a přitáhl nějaký příšerný dárek (který se pak takticky snažím zneškodnit).
Smajlík  Kasia
03.08.2007 15:07:21
Hadejte v cem varime... ano v nadobi od BECKa. A kde sme ho vzali? Ano, dostali od babicky. (Jen pro korektnost: nadobi je dobry, v normalnim shopu bych za nej dal tak 3000 - je tam hodne serepeticek kolem, ovsem predpokladam, ze na obedovy akci vyslo babcu tak na 20.000,- coz je samo zlodejna).
Mam trochu pocit, ze maj duchodci moc penez. Navic jim to k staru uz moc nemysli a kdyz proti nim stoji elitni marketingova garda - sou proste v haji. Asi by se to melo nejak osetrit zakonem - nejak decentne aby to zas nenarusilo volnej obchod. Mozna bysme mohli misto tohodle kecani udelat odvetnej uder za nase stariky. Nevim presne co - nejakou infiltraci, bojkot, osvetu) - napada me toho vic, ale nechci nabadat k nasilnostem ci majetkove uhone...
Prvni kapital firma BECK vydrela z duchodcu resp. jejich blbosti, potom se vrhla na mlade a uspesne formou site posiloven, kde zakladni permice vyjde na 500 mesicne. No a na koho se vrhne pak? Nejspis na zbytek, takze si davejte bacha. A hlavne davejte bacha na svoje rodice a jejich rodice pac kdyz okradou je, okradou i vas jelikoz nic nezdedite (jen ty predrazeny vyrobky pokud uz je davno nemate).
 D+V
16.07.2007 20:21:37
Kocour Theodor - jsi na omylu - prostorem obyklým k podnikání je sice zájezd, ale jak už někdo psal - oni vyčůraně někdy jedou pak ještě domů k dotyčnýmu kde podepisují smlouvu a to už je mimo zájezd, ale u dotyčného doma. Takže do 14ti dnů odstoupit nelze. Mají to promyšlené.
Navíc co jsem slyšel tak některé takové firmy psychicky masírují dědečky a babičky tím, že je nabádají aby to dětem neříkali, že by jim to děti nepřály. Nebo přímo řeknou - chcete aby manžel kvůli vám dostal rakovinu - to v případě, když nechtělí koupit tzv. protialergické pokrývky. Jsou to hyeny, co využívají staré lidi
Smajlík  bank
05.05.2007 14:06:36
Firma beck je nekorektni a jejich zamestnanci se mnohdy neumi chovat,naopak jsem byla prijemne prekvapena s firmou top moravia zvlast s panem koudelkou,pavlikem a lukaskem.
Smajlík  marie šramkova
22.04.2007 18:55:40
Tak i naše babička/tchýně/ si vyjela na výlet s firmou Beck a přivezla výhru,kterou jseme
vyčíslili na 27.390,-Kč za Hrnce,vařič a panvičku,prostě úžasné ,nyní se zblázníme z rekla
mace i z babičky.Seberte rodičům Občanské průkazy a donuťte je zapomenout rodné číslo
aby nemohli takovéto zhovadilosti kupovat.Čau všichni.
Smajlík  Zich
23.01.2007 23:26:16
myslím, že dárky jsou pochybné kvality hlavně kulmofén, ten při zahřátí smrdí plastem.Nekupovat nic, souhlasím s tím, že jsou to věci předražené. Nemáte někdo zkušenost s hrnci Scheffler? Uvařit=otrávit? Dárek od příbuzných z jedné předváděcí akce, no nekup to, když na ně dávali takovou slevu. Takže milí, nepoučitelní důchodci, zúčastnit se, sebrat dárky,sníst oběd, zabít čas, nic nekupovat a když už tak ,neotravovat své děti tím, co jste to zase provedli.Raději nevědět!
Smajlík  kurkuma
09.05.2006 16:49:52
Nic nekupovat! V každém případě - i kdyby to zboží bylo kvalitní - stejné zboží lze koupit levněji! Například, před vánocemi jsem normálně v Tescu koupila pánev s titanovným povrchem od Tefalu - za 1250 Kč. Moji nebozí rodiče koupili na nějaké prodejní akci hrnec vyrobený někde na Moravě údajně taky titanový (jo, vypadá to tak) za 2 500 Kč. Sice se skleněnou poklicí, ale její výrobní cena může být tak 200 Kč a maloobchodní, když to přeženu, tak pětistovka. A nenechám si namluvit, že někde v Otrokovicích či kde, vyrábějí světově unikátní nádobí (o kterém jaksi nikdo neví), které předčí Tefal.
Netřeba dodávat, že ta cena hrnce 2 500 Kč byla uváděna jako mimořádně výhodná po x slevách, protože "skutečná cena" je mnohonásobě vyšší... a další kupa keců.

Jestli je možné, ať zboží vrátí a nenechají se zblbnout. A na netu ať si najdou srovnatelný výrobek a kouknou se na cenu.
 od Cotton
09.05.2006 03:54:56
ja jsem jen překvaúpenej že je ještě tolik blbých lidí co na to naletí
 lerak Muž23 Kategorie
08.05.2006 23:32:33
No u nás na tohle jezdí děda s babičkou a potom nás občas něčím takovým obdarujou.
Jinak naše teta na todle taky občas jede nebo jde a tam si nechá všechno ukázat, sní oběd sbalí dárky za účast a nakonec si nic neobědná. A navíc se u toho skvěle baví protože prodávající jsou občas z některejch lidí jako moje teta na prášky.
 a-k-x Muž36 Kategorie
08.05.2006 22:17:05
Charles: Jo taaak, uz mi to doslo. Oni to davaji na zalohu, protoze kdyz nekoho uvrtaji na 20tis nakup, tak nebude mit pravdepodobne tolik u sebe. Jinak ta smlouva je urcite kupni a to pravo na odstoupeni tam je.

Kazdopadne ale tenhle zpusob nakupu naprosto nedoporucuju, protoze uz z ceny za ten zajezd je hned videt, z ten, co si tam neco koupi, zaplati naklady na zajezd pro ty ostatni:)
Smajlík  Dzeg.
08.05.2006 17:58:09
Charles : dokážou lidi doslova zblbnout, věř tomu, že jo, co jsem tam na té akci viděla, to se nedá popsat, to se musí vidět
těm lidem, co si nic nekoupí, vyčtou i ten oběd (ten si ale stejně museli určitě zaplatit, my teda platili) a ještě vykřikujou, jací jsou vychcánkové, že si jezdí pro ty dárky, co dostanou zadarmo ( i když tady mají určitě u někoho pravdu, my se jim na ten dárek chtěli vybodnout a nebrat si ho, ale pak jsme si řekli , že ten malej baťůžek vezmeme, kdyby sme ho měli dát cizím dětem na ulici( a taky jsme to tak udělali ).
 ytteb Žena Kategorie
08.05.2006 17:41:15
Neměla jsem v plánu něco koupit, ale byla jsem zvědavá , proč ty baby (ale i chlapi) na ty výlety jezdí, tak jsme se jednou s příbuznou Maruškou na zájezd s Beckem přihlásili.
Jsem už dost stará, ale takového ponižování a a osočování lidí jsem nikdy před tím nezažila. Ty firmy dokážou pracovat s davem, jednotlivec, který by si dovolil s nimi nesouhlasit, je hned okřiknut, že se může sebrat a odejít a nemusí tam s nimi být
( obyčejně tyto akce bývají mimo dosah spojení s bydlištěm a už vidím, jak se nějaká ženská sebere a odejde, aby se sama dopravila domů ze zapadlé vesnice nějakých 200-300 kilometrů od domova, když ani pořádně neví, kde je.) Maji to teda vymakaný a každý, kdo tvrdí, že by se proti nim ohradil a nenechal by si to líbit, tak at to nejdřív skusí sám... Ano, nejlepší by bylo kdyby ste jim ten výlet byli rozmluvili a vyjeli s nima sami někam jinam a na smysluplnější akci, než je ,, levný výlet,, s Beckem...
Samozřejmě by mně na další takovou akci nikdo v životě už nedonutil a to ani náhodou... měsíc jsme se s toho prožitého šoku vzpamatovávali a to jsme si ani nic nekoupili.
Ted se zařidte podle rady Kocoura Theodora a hned dneska pište doporučený dopis s odstoupením od smlouvy... protože rodiče na místě určitě podepsali smlouvu o splácení pohledávky se kterou se Beck bude ohánět a i tak budou dělat problémy. Přeju pevné nervy s touto nekorektní firmo
Smajlík  ytteb Žena Kategorie
08.05.2006 17:30:05
Rodiče během akce dostali bez placení nejdříve zboží - t.j. hrnce a spol. (možná podepsali pouze převzetí snad a snad ještě s malou zálohou) a pak k nim domů další den přijel jejich obchodní zástupce - uzavírá se jakási smlouva o nájmu a je uzavíraná u nás doma. Obávám se proto, že to co píše Kocour Theodor nelze využít.

Mimochodem máti je velmi pragmatický typ a naprosto nechápu, jak ji dokázali oblbnout.
Smajlík  Charles Muž49 Kategorie
08.05.2006 17:26:46
je to vymývání mozků, nikdy bych n atakovou akci nešla. Přitom to co oni nabízej, se za poloviční cenu nejde v každým krámu. Lidi si prostě nedaj říct a nalákaj se na salámy zadarmo
 Syberie Žena Kategorie
08.05.2006 14:48:59
Voila: To je právě ono.. Jim se pořád vyplatí pořádat laciné zájezdy, kde se někdo chytí na špek. Kdyby se jim to nevracelo se ziskem, neměli by důvod k takovému podnikání.
Znám dámy, které toho využívají z druhé strany, vyjedou si, přetrpí přednášku a ukázku onoho zboží, nekoupí a zájezd si užijí po svém.
 Šedá lvice Žena54 Kategorie
08.05.2006 14:14:13
To s tim dodatecnym uzavrenim smlouvy moc nechapu, na ten nakup (predpokladam, ze uz platili) museli dostat doklad a s tim uz taky smlouva vznikla.

Jinak plati to, co pise Kocour Theodor, lze odstoupit jednostranne do 14 dnu od vzniku, idealne pisemne doporucene postou.

Ale s tou dodatecnou pisemnou smlouvou si dokazu predstavit, ze je to i nejakej vymrd. Treba kdyby pisemna smlouva byla podepsana az po 14 dnech od nakupu s dataci v dobe nakupu. To by se pak spatne argumentovalo pi vraceni zbozi, protoze ve smouve by moznost vraceni zbozi uvedena byla (kdyby ne vracet lze az do 1 roku), ale kvuli dataci by uz byla lhuta pryc. Takze doporucuju tu smlouvu nepodcenit.
Smajlík  Dzeg Muž24 Kategorie
08.05.2006 13:46:06
Lidi jsou nepoučitelní. Stačí si uvědomit, že tyto zájezdy jsou neskutečně levné, tak v tom bude nějaký zakopaný pes. A je - předražené výrobky pochybné kvality. Měl bys jim to pořádně vysvětlit, protože nepustit je na takový zájezd asi není ve tvé moci.
Ať si jedou, ale nic tam nekupují. Letáky nám domů chodí, ale vždycky putují přímo do koše, na takový zájezd bychom zkrátka nejeli, ať už by tam slibovali cokoliv.
 Dalia Žena73 Kategorie
08.05.2006 13:35:31
Čo k tomu dodať. Ľudia sú nepoučiteľní. Stále za niečim idú.....
Smajlík  chegevara Muž Kategorie
08.05.2006 13:33:47
jo babička si takhle docela často někam vyrazí do lázní nebo do Piešťan :) ... koupila asi jen 2x, ale celkem rozumně babička je normální (na rozdíl od jejích mnohých sousedek) ... deku z ovcí atd... Takže nereklamovala a problémy tedy neměla...
 Marion Žena Kategorie
08.05.2006 13:21:20
Znám i důchodce, kteří toho využívají, vyjedou si a podívají se za pár korun, aniž by něco koupili. Já bych do podobného zboží nikdy nešla a moje maminka taky ne.
Pokud je šance hodit jim ty předražené a často nekvalitní krámy na hlavu, udělejte to.
Kocour ti dal, myslím, vyčerpávající odpověď..
 Šedá lvice Žena54 Kategorie
08.05.2006 13:11:48
pokud je to legalni nakup tak nic nenadelas, jedine reklamovat v pripade zavady. Ale to byva dost obtizny. Dobre poradi sdruzeni obrany spotrebitelu.
Premrstena cena neporusuje nici prava, pokud ji dobrovolne prijmou. Jinak ze neuzavreli smolouvu je imho blbost. Smlouva se uzavira nakupem veci a prevzetim stvrzenky popripade jeste zarucaku. Pokud ji nedostali mohlo by to mozna byt duvodem k odstoupeni od smlouvy - vraceni vyrobku a penez.
Podle me plati co rika muj deda - kdo je blbej v mladi na stary kolena tezko zmoudri. Parkrat na techhle cestach byl - za 150 si projel batuv kanal podival se tusim do Innsbrucku a nekoupil nic. Takze se to da docela dobre vyuzit.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
08.05.2006 13:08:53
Bože můj, hrnce Zepter,Beck International - mně se zježily všechny chlupy v srsti !!

Ať rodiče, pokud smlouvu nepodepsali, nic nepodepisují a zboží vrátí, proti penězům,
pokud už zaplatili. Pokud smlouvu podepsali tak podle občanského zákoníku § 57 mají právo na odstoupení od smlouvy (v tomto případě jde o speciální spotřebitelskou smlouvu) do 14 dnů od jejího uzavření, protože to koupili na akci konající se mimo prostory obvyklé k podnikání (zájezd) !!

---------------------------------- ---------------------------------------- ----------------
§57

(1) Byla-li spotřebitelská smlouva uzavřena mimo prostory obvyklé k podnikání dodavatele nebo nemá-li dodavatel žádné stálé místo k podnikání, může spotřebitel od smlouvy písemně odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření; nedošlo-li dosud ke splnění dodávky zboží či služeb dodavatelem, může od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 1 měsíce. To neplatí ohledně smluv, u nichž si spotřebitel výslovně sjednal návštěvu dodavatele za účelem objednávky. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

(2) Dodavatel musí spotřebitele písemně upozornit na právo odstoupit od smlouvy nejpozději při uzavření smlouvy; písemné upozornění musí obsahovat i označení osoby, u níž je třeba toto právo uplatnit, včetně bydliště či sídla takové osoby.

(3) Při porušení povinnosti stanovené v předchozím odstavci má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 1 roku od jejího uzavření.

(4) Ustanovení předchozích odstavců se nevztahují na smlouvy
a) jejichž předmětem je výstavba, prodej, nájem nebo jiné právo k nemovitosti, s výjimkou smluv o jejích opravách a o dodávce zařízení do ní začleněných,

b) na dodávku potravin nebo jiného zboží běžné spotřeby dodávaného stálými doručovateli do domácnosti spotřebitele nebo do jiného jím určeného místa,

c) na dodávku zboží nebo služeb, které byly uzavřeny podle katalogu dodavatele, s nímž se spotřebitel měl možnost seznámit v nepřítomnosti dodavatele, za předpokladu, že mezi stranami má pokračovat spojení při plnění uzavřené nebo jiné smlouvy, a za předpokladu, že spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy nejméně do 7 dnů od převzetí zboží a je s tímto právem seznámen v katalogu nebo ve smlouvě,
 Kocour Theodor Muž25 Kategorie
08.05.2006 12:49:12
Votrapa -Nasi rodice taky naleteli na naky hrnce za 20tisic pritom hodnota je max 1000kc ale dobre bylo to ze se na to prej nikdy nic nepripali tak jsme si udelal kasicku z mleka chvilku jsem na to zapomel a hrnec jsem drbal celej den ..JInak nasi znamy koupily vysavac za 60tisic umelo to vsecko jen do te doby nez zjistily ze jim to je knicemu .))
 Timeforce Muž33 Kategorie
08.05.2006 12:48:40
Babička s dědou taky rádi jezdí na takovýhle akce. Už mají doma vysavač za 25 000 Kč jakousi pánev asi za 16 000 Kč, jakýsi debilní topítko taky za strašný prachy,který navíc neskutečně páchne,když se jím topí tudíž se nedá používat, několik masážních přístrojů, sadu hrnců (ne že by neměli v čem vařit) a já nevim co všechno ještě. Reklamovat se to nedá,protože my se to většínou dozvíme až za dlouhou dobu (oni se totiž bojí,že jim za to zase vynadáme,takže nám o tom moc ani neříkají). Všichni do nich můžem hučet jak chcem,že jsou to věci k ničemu a navíc strašně předražený a že když budou chtít,tak je můžem vzít do nějakýho obchoďáku,kde mají ty věci podobný jenom asi 10x levnější...
Smajlík  iiivvvaaa Žena16 Kategorie
08.05.2006 12:43:04
Seber jim peníze, než někam pojedou ;-)

Kdyby si za ty prachy, co vrazí do podobných výhodných koupí, raději investovali do cestování, tak mají sježděno půl Evropy.

Moje babička kdysi taky koupila nějaké super nádobí své vnučce do výbavy (mé sestřence). Když to nedávno sestřenka asi dvakrát použila, tak je obratem vyhodila do popelnice, ale babičce se od té doby muselo tvrdit jaký to byl skvělý kauf. Neunesla by, že vyhodila dvacet tisíc jen tak oknem.
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
08.05.2006 12:38:23
Moje babička taky jezdí :) Je to levné a někam se dostanou. Nejlepší máš se optat než odjedou, co se bude předvádět. Najdi jim na netu o tom co nejvíce infa aby jsi je upozornil za jaké ceny se to prodává normálně :) Pak budou aspoň opatrnější :))
 iks-woman Žena29 Kategorie
08.05.2006 12:37:23
No jo no...to je taková masáž, že podlehnou i ti nejchytřejší...naši tam jednou taky málem něco koupili, naštěstí neměli dost peněz. Asi jediná rada je na takový akce nejezdit.
 figlia Žena24 Kategorie
08.05.2006 12:27:50
Mno z 80% to jsou vsecko podvody a myslim ze i tvoje rodice naleteli :/
 Timeforce Muž33 Kategorie
08.05.2006 12:21:02
najdi rodičům jinej program mladíku a nebudou se ti táhat po prezentacích a vyhazovat prachy co bys pak mohl zdědit
 kopr.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk