Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1174448, vloženo 03.08.2021 16:31:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Měnili byste?
Každý z nás si pravděpodobně (alespoň do jisté míry) uvědomuje své silné a slabé stránky. A je na každém z nás, aby z nich vytěžil to nejlepší. Zajímá mě, jestli byste některou ze svých silných stránek měnili za jinou schopnost, kterou tolik neoplýváte. Vím, že je těžké představit si, že vám nejde něco v čem jste dobří. A taky by tato změna z vás udělala úplně jiného člověka. Naštěstí nic takového není možné, takže na detaily se můžeme vykašlat :D

Já si třeba myslím, že nemám moc problém v komunikaci s druhými lidmi a empatií. A párkrát mi to ulehčilo život. Třeba jsem sháněla praxe a vzali mě tam, kde normálně žádné praktikanty neberou, protože jsem se ředitelce "líbila". Měnila bych to za trošku technického nadání. Chtěla bych mít na to vystudovat technickou VŠ, mít nabídky už při škole a pak vydělávat nechutný balík peněz :D Nebo IT. Pokaždé když se bavím se studentem podobné VŠ, tak jen slyším, jak už maká v oboru, brigádničí pro vlastní výšku a pracovními nabídkami se může prohrabovat. A pak jsem tady já a říkám si, že by mi vlastně vůbec nevadilo dělat v DM, protože mám kosmetiku celkem ráda. :D A to myslím přesně tak, jak to píšu.

Co byste měnili vy? No a když se tady vytahuju s chápáním druhých a sebe samotné, tak samozřejmě musím dodat, že reálně bych měnit nechtěla a jen by se mi líbilo prohrabávat se pracovními nabídkami a mít balík peněz. :DD
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.08.2021 20:15:45
Pracovat při VŠ je nepřijatelné, protože to je neproveditelné, protože na to vůbec není čas.
Nezastávej se zrůd, které pracují při VŠ!!!
Člověk, který pracuje při VŠ, je chodící plíseň.
 Svitavy čaj rum bum
04.08.2021 01:13:56
Chtěl bych být chudší duchem. Tedy ještě o trochu víc.


Byl bych ze všeho vysmátej jak lečo, blahoslavený a štastný.
 matouch3 Muž50 Kategorie
03.08.2021 23:55:56
Nemenil bych, jsem spokojeny.
I kdyz rad bych umel hrat na nektere hudebni nastroje, ale nevim, za co bych to vymenil. Nerad bych se cehokoliv zbavoval.
 Kvetak
03.08.2021 22:50:09
První mě napadlo vyměnit trochu pracovitosti za umění takový tý přátelský uvolněný komunikace. Někdy mě štve, že jsem takovej věcnej bručoun. Ale fakt jenom někdy. Ono to není o tom, že bych neuměl bejt výřečnej... ale tahle schopnost se probouzí jen když to má smysl, něco se tím reálně dá změnit, vylepšit a podobně, ale jak se tlachá o hovadinách, tak mám v hlavě opici s činelama.
 povolený řetěz Muž27 Kategorie
03.08.2021 22:11:44
Mé silné stránky ? Dokážu lidi rozveselit, tak jako nikdo jiný, ale musím být v dobré společnosti. Též je dokážu psychicky uvolnit, cítí se se mnou dobře, mám na ně nějaký zvláštní vliv. Taky co se týče té ezoteriky, i to je moje velmi silná stránka a všechno co je s tím spojené. Vše co se týká psychologie, umím ledacos na člověku rozpoznat. Jsem takový duchovní léčitel, když chci, tak někoho zahltím štěstím, že to sám nechápe. Takže co se týče té duševní stránky, velmi dokážu člověku pomoci. Řekla bych, že možná i fyzicky, jsem prostě léčitel/psycholog. Takže tímhle velmi oplývám. Také mám velmi dobrou představivost.

Co mi na sobě vadí je, že jsem někdy moc cholerická a občas snadno vybouchnu, ale už se to lepší. A také se až moc moc stresuji nad někdy úplnými malichernostmi. Což je paradox, psychický léčitel a sám má velké duševní problémy :D Ale v dnešní době asi normální.
Mým přáním je, abych byla více praktická, celkem bych chtěla umět si třeba opravit auto :D by mohlo být zajímavé, se v tom šťourat :D A taky více zvládat pečení a vaření, jinak se asi tak nějak vše naučím, co budu potřebovat, paměť mám sloní :D .. Tak asi tak ..
Smajlík  Piková Dáma Žena20 Kategorie
03.08.2021 21:51:27
Bílý hetero - Díky za zpětnou vazbu. :)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 21:41:31
Jak tě tak čtu tady, nemyslím si, že jsi schopna empatie.

Ano, měnil bych, protože nejlépe se mají lidé průměrní po všech stránkách.
 Bílý hetero
03.08.2021 20:55:24
bilej tygr - Nad něčím podobným jsem taky přemýšlela. Vždycky jsem na škole byla ve všem průměrná. Abych to ještě více upřesnila, nikdy jsem se moc nenadřela a nikdo po mě víc nechtěl. Nikomu nevadilo, že mám z něčeho na SŠ za dva, i když na jedničko by to šlo. Ale o tu známku vůbec nejde. Jde o to úsilí. Pamatuju si, že někteří lidi ještě na základce byli v něčem nadprůměrní a něco jim naopak vůbec nešlo. Takže třeba v češtině excelovali a matika jim nic neříkala. Ale tím, že se museli snažit, byli vždy dál, než jsem byla kdy já.
Souhlasím s tebou, že je lepší být v něčem skutečně dobrý. Problém je, že aby byl člověk v něčem opravdu dobrý, buď musí být extrémně inteligentní nebo talentovaný, anebo musí mít pro něco obrovský zápal. A já nemám nic z toho.
Napsat si program a přečíst plno knížek mi připadá přinejmenším zajímavé. A rozhodně to je NĚCO.

Geist - Myslím si, že být dobrým vedoucím vyžaduje taky nějaké nadání. Jen by takoví lidi měli umět naslouchat těm, kteří své práci opravdu rozumí a nefušovat jim do řemesla.

Rádce - Souhlasím. Na druhou stranu ty účty se jim samy nezaplatí a je pochopitelné, že mají strach z neúspěchu, na svou práci si už zvykli a nechtějí riskovat, že ta nová neklapne. Ještě k tomu, když mají rodiny a nejde jen o ně.
Škoda že nejsi konkrétnější.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 20:39:56
Umět poznat svoje silné stránky a vlohy které každý člověk má, a zároveň to využívat ve své profesi, tak aby člověk dělal, to co mu jde nejlépe, je nejvyšší level života a úroveň kterou bych upřímně každému přál, avšak dosud, řekl bych velká část populace toho během svého života nedosáhla.

Proto se lidé trápí v zaměstnání a práci, kterou sice musí dělat, aby se nějak živili, ale nikoho okolo nezajímá, zda je to pro ně vhodná práce, a proč nejsou tam, kde by daleko lépe zapadli a kde by byli spokojení jak oni, tak jejich okolí, protože by od nich dostávali to nejlepší.

Vím minimálně o jedné schopnosti, kterou bych si rád oslovil na úrovni vyšší než mám a než kdy mít budu. Ale stejně jsem spokojen takový jaký jsem.
Věnoval jsem tomu celý svůj život, abych poznal své silné stránky. A myslím, že se to vyplatilo.
 Rádce do duše Muž38 Kategorie
03.08.2021 20:28:26
Vyměnil bych svoje "schopnosti" v grafice za žaludek na to býti bezpáteřní krysou v sáčku, co jen blbě okecává, ale ve finále umí úplný ho*no, protože přesně takoví to vždy dotáhnou nejdál.
I když vlastně ne, oblek na sebe nevezmu.
Smajlík  Geist Muž32 Kategorie
03.08.2021 20:21:50
Já těch dobrých vlastností nemám zase tak moc nazbyt, abych byl ochotný nějakou obětovat. Momentálně mě aspoň žádná takový nenapadá. Takže bych asi neměnil.
Nicméně pár dobrých vlastností by se hodilo. Nešlo by to vykšeftovat za něco jiného?

Taky jsem přemýšlel už častěji o jiném, podobném problému - věnoval jsem v životě dost času a úsilí různým věcem. A možná bych byl rád, kdybych některé z nich vynechal a místo nich se věnoval třeba méně věcem, ale důkladněji, takže bych v nich mohl být třeba opravdu dobrý.
Třeba zrovna ta astrologie, o které byla před chvílí řeč v jiných diskusích: přečetl jsem pěknou řádku knih v různých jazycích, napsal si program, udělal řadu horoskopů. Kdybych se na celou astrologii vykašlal a místo toho meditoval, mohl jsem být třeba už jinde... Ale taky by mi té astrologie bylo trochu líto.
Tak nevím... Teď už toho moc nezměním, ale třeba si z toho bude moct vzít někdo mladší poučení. Asi je lepší být v něčem opravu dobrý, než umět od každého trochu...
 bilej tygr Muž73 Kategorie
03.08.2021 20:17:55
Jedna frajerka: V pohodě, vůbec mi to nevadí :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.08.2021 19:39:34
Richie - aha. :D To mi mohlo dojít.
Paráda.

Frank - Ani vzdáleně jsi nechytil myšlenku. A asi se nehodlám obtěžovat ti to vysvětlovat.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 19:30:17
Normální ženská. Teda vlastně normální by chtěla ten balík bez práce :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.08.2021 19:25:14
Tu skôr išlo o to, že som si myslel, že dokážeš tie farby ako väčšina žien rozoznávať :D
Vymyslel som si ich, to asi preto :D
Pfúú, číhnem :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
03.08.2021 19:06:34
Richie - Jasně. Další člověk tady, co si myslí, že jsem hádavá :D Nejsem!
Ty názvy oranžové jsem nikdy neslyšela.
Ale baví mě, jak jsme si z této diskuze o ničem udělali vlastní chat. :D btw. Dneska jsem sama od sebe šla na mail. Myslím, že zasloužím minimalne metal.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 19:02:06
Jedna frajerka: Fakt? To by som zas nepovedal ja. Ja som myslel, že ty si skôr ten typ, že sa dokáže pohádať kvôli rozdielu, medzi queen orange a apocalypse orange :D
U mňa je vrchol rozpoznávania farby tyrkysová, ďalej nepoznám ani tie názvy :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
03.08.2021 18:31:22
Richie - Za pomoc se neplatí! Ale upozorňuju, že jsem ten typ, pro kterého je modrá modrá. A azurová, indigová apod. jde absolutně mimo mě. :D

Všechno je jinak - :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 18:18:55
Já umím pít. Tím myslím, že hodně vydržím a když už si někdy výjimečně potřebuju odložit, provádím to velice nenápadně a kultivovaně.
Taky umím být celkem vtipná.

A radši bych byla chytřejší.
 všechno je jinak Žena32 Kategorie
03.08.2021 18:02:52
Jedna frajerka: Na nete sa dajú emócie veľmi dobre skryť :D
V tom prípade ťa príjmam na pozíciu mojej vrchnej poradkyne! Som ale trochu na suchu, takže to budeš musieť robiť v rámci dobrovoľnej činnosti no.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
03.08.2021 17:53:11
Richie - To je dost zajímavý rozbor. Něco z toho jsem o tobě vůbec nevěděla.
P.S. Tohle by mi vůbec nevadilo :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 17:46:02
Moje silné stránky sú asi tiež tá komunikatívnosť, som priateľský a trošku sťastko.
Avšak problém by asi bol, že akonáhle by si vymenila nejakú dobrú vlastnosť za inú dobrú, tak by ti naopak chýbala tá a točila by si sa v kruhu.

Mne docela vadí, že som často nerozhodní a váham. Občas nad niečím tak dlho premýšľam, až mi to újde, alebo zmeškám správny okamih.
Taktiež som často impulzívny a horkokrvný, čo vie tiež spôsobiť problémy, keď konám skratovo.

Ale ja by som asi nemenil nič. Zatiaľ sa mi preukázalo, že všetko zlé je na niečo dobré.

Ps. V DMku robiť nechceš. To by si tam musela vystáť chlapov ako som ja, čo nás tak pošle priateľka a pýtame sa na každú blbosť :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
03.08.2021 17:25:55
q-lol-q - Já jsem slyšela, že bys spíš ty musel dát prachy jim, aby se mě ujali.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
03.08.2021 17:20:18
Vymenil bych tebe na cernym trhu za penize.
 q-lol-q Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč