Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173696, vloženo 25.07.2021 14:21:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Práce mě zabijí
Jdu si postěžovat. Před 2 měsíci jsem nastoupil do nové práce, fyzicky náročné a málo placené, avšak vcelku mě to baví. Problém mám s tím, že mám pocit jako kdyby už v mém životě nebylo nic jiného než ta práce. Kdyby to bylo za pěkné peníze, tak se to dá - ale když vím že tomu objetuju prakticky vše, a ještě za směšné peníze na dnešní dobu, tak jsem z toho zoufalý.

Pracuji po-pá 6-14:30 + k tomu cesta 40min tam a 40min zpět = jelikož je to dost fyz. náročné a už tak jsem dost hubený, tak se snažím pořádně jíst .. takže vstávám brzy ráno abych si udělal pořádnou snídani .. kvůli tomu chodím spát brzo, protože kdybych se nevyspal, tak do ty práce ani nemusím chodit jak bych to nedával..

Přijedu z práce total k.o. udělám si jídlo - to taky dost trvá protože nemám nikoho kdo by mi uvařil - žiju sám a žrát sračky nechci. Po jídle si připravím oběd na zítra do práce a svačinu a potom mám tak hoďku volnou, kdy maximálně kouknu na net a pak můžu jít spát. Takhle se to točí den co den..

V pátek jsem už tak vyřízenej, že opět řeším jen jídlo a jdu spát včas .. tzn žádná zábava ani kamarádi nic. Trochu si prispim abych si pořádně odpočinul, ale díky tomu že vstanu třeba až v 8 už jsem takovej praštěnej a rozlámanej, že zas akorát řeším jídlo a odpoledne se mi už ani nic nechce dělat a jen odpočívám po pracovním týdnu dřiny. V neděli je to podobné jako v sobotu s tím rozdílem že vím že už zas zítra musím jít makat, takže už taky prakticky nic nestihnu udělat i když už se cítím lépe než v sobotu. No a je tu pondělí a vše to začíná od znova..

Jsem z tohodle života už úplně unavenej a nechápu jak může někdo takhle pracovat celý život. Chtěl bych to pár let vydržet a časem začít dělat něco na sebe, protože tohle není život ale novodobé otroctví.
Můžete mi poradit abych si nasel něco blíž domovu, ale ani to by mi asi nepomohlo, už jsem tu něco zkoušel ale stejně vše stálo za nic, a tahle práce mě vcelku baví, jen mě dost unavuje.
 Otrok207 Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.07.2021 23:37:57
Časem si zvykneš a vař si nenáročná jídla. Kup si pomalý hrnec, ráno to do něj hodíš a až se odpoledne vrátíš budeš mít hotovo a zbytek si vemeš na druhý den do práce. Navíc je to vynikajicí. Jestli jsi pořád unavený může to být i nemoc ne jen práce.
 LADI Muž41 Kategorie
25.07.2021 16:54:52
Tak tak ... ke všemu, co tě trápí teď budeš muset ještě každý večer poslouchat jak ji zabíjí práce ... a jestli bys s tím nemohl něco dělat...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
25.07.2021 16:36:14
Najdi si ženskou, a ve dvou bude líp! 💟
Smajlík  míša 678
25.07.2021 14:23:23
No jo no ... mládí v čoudu, a do důchodu daleko. Ale aspoň, když nemáš čas na ptákoviny, ušetříš dost peněz...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
25.07.2021 14:22:44
Prvních cca 10 let je nejhorších, pak už si člověk trochu zvykne...
 Michal-222 Muž44 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk