Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173691, vloženo 25.07.2021 12:54:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ostuda v kině a problém v práci
Jsem neskutečně naštvaná a zklamaná. Koupila jsem lístky do kina, chtěla jsem jít s partnerem. Pracujeme ve stejné práci. Jenže v pátek nešel do práce, protože mu bylo zle, v sobotu už mu bylo dobře ale raději jsem nechtěla riskovat, co kdybychom v kině potkali někoho z práce a ten to donesl vedoucí, bylo by jen zbytečný zle. Tak jsem narychlo obvolávala kamarády, no klasika, nikdo tak rychle neměl čas. Jeden kamarád sice slíbil že by šel ale na poslední chvíli mi to zrušil a šel raději někam s partou. Tak aby lístek nepropadnul, vzala jsem holt partnera s tím, že budu doufat že nikoho z práce nepotkáme. Vedoucí by totiž v pondělí řádila jak černá ruka kdyby zjistila, že partner v práci nebyl ale druhý den do kina už šel. Samozřejmě bych si to slízla s ním, ona když sprdne jeho sprdne i mě. Vůbec nerozlišuje jestli chybu udělal on nebo já, prostě vždycky když on udělá chybu vlítne na mě. A tak jsem si tedy zariskovala a šla jsem s partnerem. No, přijdeme do centra, tam jezdící schody a partner se zarazil a nešel dál. Prý se bojí výšek a prostě po těch schodech nevyjede, stál tam, kolem nás chodili lidi a on jak malé děcko prostě dělal scény, že se bojí výšek a že ne, že na schody nevleze. Nakonec když už jsem se hanbou propadala se otočil a odešel, mě tam nechal stát. No, šla jsem do kina a jeden lístek holt propadnul, co se dá dělat. Doufám, že tam opravdu v tu dobu nebyl nikdo z práce aby se zítra tou historkou nebavila celá firma. Zajímavý je, že před cca pěti lety byl v kině s jinou paní a na schody normálně šel, to jen se mnou měl problém. Prostě mi přijde, že tam jen se mnou nechtěl jít a tohle byla výmluva. Mě to samozřejmě teď mrzí, to jsem opravdu tak hrozná, že se mnou nikdo nechce jít ani do blbýho kina? Já jsem kvůli kinu v pátek vystála hodinovou frontu na test a on se nemůže přemoc a vlézt na chvilku na schody? Je mi to líto a nevím, jak se mám teď k němu chovat. Připadám si dobrá jen na domácí úklid a vaření a na zábavu jsou pro něj jiné slečny. Je mi to fakt moc líto.
 podřadná Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.07.2021 14:14:43
Změň práci i partnera.
 timtim2
26.07.2021 03:49:57
Buď rada že alespoň projevil snahu s tebou do kina jít. Ja bych tě s tím poslal do pr..le rovnou :-D
 PretorianCZ Muž27 Kategorie
25.07.2021 18:25:38
podřadná: To je ale základ, aby chtěli oba. Vztah je vždy o dvou, ne o jednom.

A do prdele ideálně něco jiného než prst :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.07.2021 16:04:07
těžká situace
Děkuji, je to fakt na nic situace. Já na něj nechci být hnusná ale fakt už mě unavuje dřít a potom se koukat jak on se jen válí a povinně držet hubu aby on nedostal depresi a všichni se na mě neslétli. Já mám fyzicky náročnější práci s hmotnou odpovědností, on jen sedí na zadku a něco montuje. Z nás dvou je to on, kdo chodí domů s čistou hlavou. Když na něj v práci drobet zhouknu, už se na mě kolegyně dívají jak na největšího hajzla. Já prostě musím všechno, on nemusí nic, ani do té práce dojít. Fakt mě ta situace štve, budu muset asi posbírat poslední zbytky sil a odstěhovat se do jiného bytu. Je mi jasné, že v tom případě musím i změnit práci, v té stávající by mě místní slepice uklovaly, že jsem si dovolila tu drzost ho opustit.

Frank Drebin
Jemu je 46 let. Komunikace? No leda už mu to jen nakreslit, protože jsem mu to říkala snad milionkrát. Zapracovat mohu na čem chci ale když není snaha z druhé strany a on se jen veze, tak si můžu doslova prst v prd.li zlomit a je mi to k ničemu. Mě prostě jen štve, že já musím všechno chápat a on nemusí nic. Jako bych byla něco míň než on a mohla jen držet hubu a uklízet.
 podřadná
25.07.2021 14:40:29
podřadná: V 17 už to není úplně dítě.

Ve vašem případě by chtělo zapracovat na komunikaci.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.07.2021 14:10:08
Tak to je mi líto. Přeju Ti, abys někoho chápavého našla.
Mně na navazování kontaktů pomohly skupinové psychoterapie.
A taky mi pomáhá si na každý den naplánovat něco příjemného.
Drž se.
 těžká situace
25.07.2021 13:55:12
těžká situace
Říkala jsem mu to snad milionkrát, všechno mi odsouhlasí a dál se nic nemění. Úklid on dělá tak, že všechno přejede jedním mokrým hadříkem a má za 2 minuty hotovo. A jelikož já nechci žít v bordelu a jemu to vysvětlit nejde, protože mi všechno odsouhlasí a dál si jede po svém, tak holt šůruju já. Ono právě je kámen úrazu v tom, že já nikoho svého (kamarádku která by mě vyslechla a podpořila) nemám. Vztahy mi moc nejdou, vždycky jsem byla samotář. A jsou dny, kdy je mi fakt dost zle, brečím, mám úzkost, nejradši bych se rozběhla proti zdi. A teď je tady ten rozdíl. Když já někomu řeknu jak mi je, tak to nikoho nezajímá, mám makat dokud na hubu nepadnu a i pak se musím rychle zvednout a makat dál. Zatímco když je zle jemu, stačí aby zakňučel a už nic nemusí, všichni kolem něj našlapují po špičkách aby náhodou nedostal deprési. Dokonce se jednou stalo, že volal šéfce, že má depku a nejde do práce a ona mu řekla, ať přijde aspoň na chvilku a nemusí nic dělat, jen tam sedět. Fakt to bylo "vtipný" protože když jsem jí o měsíc později volala se stejným problémem já, tak mě seřvala tak, že jsem se nadopovala lékama a radši do práce šla. A to je to, co mi vadí, zatímco jemu vše prochází, tak já jsem pro každého míň než špinavý smradlavý hadr.
 podřadná
25.07.2021 13:45:49
Frank Drebin
To si ale byl dítě. Ono je rozdíl, když se tak zachová malé děcko a když tohle udělá chlap ve středních letech. U dítěte se to ještě pochopit dá, člověk mu domluví. Ale jak mám jako domluvit chlapovi, který už by měl mít dávno rozum?
Smajlík  podřadná
25.07.2021 13:45:02
Těžko říct, jak se cítí, jestli to fakt hraje nebo mu je špatně. To, že Ty to zvládáš dobře neznamená, že on musí taky nebo že by to nemohl mít horší, i když navenek je třeba víc OK.
Asi potřebuješ mít někde podporu - máš někoho na povídání, nějaké kamarádky?
Doma si můžete zkusit domluvit jiný režim, řekni si, co Ty potřebuješ, že on by taky mohl něco málo dělat, i když mu není dobře - a aktivita by mu mohla i pomoct.
Je možné, že by Ti změna práce prospěla, být v kolektivu s jinými lidmi než celodenně s partnerem.
Zkus si na každý den naplánovat něco pěkného, aspoň na malou chvilku.
Smajlík  těžká situace
25.07.2021 13:42:11
Fakefáe
Jde to 2 hodiny před, jenže to bych nesměla mít na ho.o kamarády a partnera, jeden kamarád mi to zrušil ten den ráno a partner se půl hodiny před začátkem seknul a zdrhnul. To ale píšu ve zpovědi, kdybys četl/a tak to víš:-)
 podřadná
25.07.2021 13:39:04
Připomnělo mi to film Kolja, jak se bál vlézt na jezdící schody v metru :)

A taky jak jsem nešel do školy, ale odpoledne jsem chtěl jít na sportovní hry - na basket. Schovával jsem se mezi auty a koukal se, jestli někdo hází míčem na koš. Neházel a někdo mě navíc viděl, tak z toho byla důtka nebo co :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.07.2021 13:38:04
majklsonbitch
Spíš to druhý, moc mě to štve, jiní ženské jsou už vdané, mají děcka a já chodím sama do kina, protože se mnou nechce jít ani vlastní partner.

těžká situace
Šéfky se určitě nebál, on í neřeší, protože když on něco provede, šéfka seřve mě, jemu dává pokoj. Doma zavřený nebyl, normálně se stýká a stýkal s kamarády, deprese sice má ale to já mám taky a větší než on a zvládám. On má ve všech podporu, v kamarádech, v šéfce, v lidech z práce. Do práce si chodí jak na návštěvu, když se mu nechce nejde, omluvu vzkáže po mě. No šéfka pak ječí na mě a než on přijde tak se uklidní a jen mu vlídně domluví. Já mám těžké deprese a silné úzkosti a ještě musím snášet jak se kvůli němu po mě všichni vozí. Jednou když nepřišel do práce a mě zase "deprese" tak jsem dostala vynadáno od šéfky já, že je to proto, že ho prý v práci šikanuju. Přitom ona na něj pořád nadává jak dělá málo a když já mu to řeknu, je to hned šikana:-( Tak jo no, mě jen nebaví se dívat, jak já doma lítám jak blbec, v práci dřu jak pitomá a on se válí jak doma, tak v té práci a všechno mu to prochází, vynadáno dostávám já. Už jsem i přemýšlela že bych změnila jak práci tak partnera, protože už mě unavuje se snažit, makat a pak to schytat za chyby někoho jiného. Co mi to dělá se sebevědomím snad ani vysvětlovat nemusím, je to mazec.
 podřadná
25.07.2021 13:34:54
Tohle je největší fake. Každý přece vi ze lístek jde zrušit cca hodinu před a daji ti peníze. Aspoň tady u nás v Praze jsem se s tím setkal v různých kinech
 Fakefáe
25.07.2021 13:23:30
Chápu, že Ti je to líto a že jsi naštvaná.
A z čeho mu bylo předtím špatně? Nemá úzkosti? Byl během těch pěti let na těch schodech? Nebyl kvůli covidu dlouho uzavřený doma? Mohl se mu zhoršit stav.
Nebál se taky, že tam potká šéfovou? Ty jsi riskovala, jak píšeš, a jak se cítil on?
Řekla jsi mu potom, že Ti to bylo líto, že nakonec nevyjel ty schody a že jsi šla sama? Probrali jste to?
Smajlík  těžká situace
25.07.2021 13:15:12
asi chrápe s jinou a tohle byla jen akce jak se te zbavit a nebo je proste jen tupec ... vyber si
 majklsonbitchPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk