Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173630, vloženo 24.07.2021 19:45:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šikanu lze řešit velice jednoduše.
Pokud vás někdo šikanuje tak to vyřešit lze velmi jednoduše a to silou, buď ho zlynčujte slov urážky a výhrůžky nebo ho zlynčujte fyzicky například zmlátit třeba obuškem nebo jakýmkoliv jiným předmětem a nebo ho prostě postříkejte silným pepřovým sprejem a jak bude na zemi tak mu můžete dát ještě jednu dávku aby věděl že si vybral špatnou oběť.Takhle jsem vyřešil šikanu já a neměl jsem z toho žádná postih např od učitelek protože jsem byl v právu, člověk nesmí být kořist, člověk musí být dravec predátor, nejlepší obrana je útok a nejlepší útok je ten bez slitování, takhle to odjakživa funguje i v přírodě a je to nejefektivnější řešení.
 HabibAhmed Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.07.2021 14:11:47
"a vlastně pro někoho i zábavné"

ciwe se nedivim, ze se tolik kluku boji holek a nechce s nima chodit. Ublizit nekomu byt v sebeobrane zabavne fakt neni a neznam kluka, kteremu by to delalo dobre, nebo se mu to libilo.
 wfjlehh
25.07.2021 12:00:25
Pokud je potřeba bránit se útoku osoby ženského pohlaví, také se doporučuje zaměřit se na genitálie.
 kufkfy
24.07.2021 22:16:06
Máš pravdu, tihle sráči jsou zbabělci s mindrákem a vybíjejí si ho na lidech u kterých si myslí že se neumí brínit. Když pak dostanou přes hubu tak dají pokoj. A slovně to nemá myslím účinek. Jak se říká škoda rány která padne vedle. Mě tak zamlada zkoušel šikanovat cigoš s minicigošema co měl kolem sebe. Bylo mu o 7 let víc a já byl na všechno sám. Kámoši když byl problém zmizeli. Chodil za mnou pořvával na mě a strašně se tím bavil. Jednou jsem toho měl dost tak jsem se otočil a nakráček přímo k němu aby dal pokoj. No skončili jsme na zemi ale od té doby jsem měl klid. Pak už dělal že mě nevidí.
Měl jsem v životě pár konfliktů které jsem nevyprovokoval a pokaždé šlo o cigoše. Jinak si mě nikdo nevšímal.
 LADI Muž41 Kategorie
24.07.2021 20:32:47
My jsme byli na základce tři drobnější kluci, které chtěl šikanovat jeden vzrostlejší kluk. To bylo v 8. třídě, takže 13 -14 let. No a my tři jsme se domluvili, páč samostatně bychom proti němu neměli šanci. Ale ve třech neměl šanci on proti nám. Počkali jsme si jednou na něj u šatny, když se vracel z oběda sám. No a dostal za vyučenou. Do konce školní docházky si pak dával bacha.
 vzpomínka ze ZŠ
24.07.2021 19:49:17
Je to sice radikální řešení ale účinné a vlastně pro někoho i zábavné, já jsem jednoho šikanátora chytla pevně za jeho přirození ( varlata ) do ruky a zmáčkla je tak silně že řval bolestí a šel do kolen a od té doby dal pokoj a ještě měl ostudu.
 Natálie ItáliePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk