Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173597, vloženo 24.07.2021 12:51:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Omluva po 11 letech - kamarádka
Před jedenácti lety sem měl nejlepší kamarádku v mém životě. Původně to i dost vypadalo, že bychom mohli být spolu na furt.
Po hrozných letech na základce to vypadalo, že se můj život začal obracet k lepšímu a ona pro mě byla takové to světlo na konci tunelu. Mohl sem ji říct úplně všechno a bylo to s ní super. Po pár letech po mě začala dost jít, ale já ty náznaky nechápal a nijak nevnímal, protože sem na to do té doby nikdy nebyl zvyklý. Poznal sem to až mi to bylo naznačeno "trochu více" od jiné kamarádky.
Tak sem se do ní zabouchl taky a trávili jsme spolu víc a víc času. Nějakou chvíli před tím než jsme spolu začali trávit ten čas, tak ji ale sbalil jeden kluk. Takže vlastně byla celou dobu zadaná. Od začátku...tehdy když po mě šla, balila mě, trávili jsme spolu čas - celou dobu. Na toho svého kluka často nadávala, protože tam byly nějaké problémy a nebyla z něj při konverzacích nějak nadšená. Často říkala, že se s ním rozejde, ale neudělala to.
Když jsme spolu mluvili, tak říkala že by byla nejraději se mnou a v jednu chvíli to snad i vypadalo, že se s ním rozejde.
Na konec jsme spolu teda nebyli. Dala přednost jemu, ale zachovala se takovým stylem, jak kdyby mi vrazila kudlu do zad a do srdce zároveň. Tak sem to tehdy aspoň cítil a hodně let sem jí to nemohl uvnitř odpustit. Ani sem o ní nechtěl pořádně slyšet nebo ji vidět, protože to od srdce hrozně bolelo a když bych ji viděl, tak by se to zase rozjelo znovu. Jak když řežete do živého. Takový to, že tě nejenže zradila nejlepší kamarádka v životě, ale i holka, s kterou jsem našel 100% shodu a mohli jsme být spolu.
S odstupem času když si na to vzpomínám, tak to spíš ale vypadalo, že to neudělala schválně, aby mi ublížila. Spíš se prostě rozhodla tak jak uznala, že je to správné a já ji za to už ani nic nevyčítám. Byl sem mladý a blbý a kdyby mě taková situace potkala teď, tak bych se k tomu postavil jinak a nic si s ní bližšího ani nezačínal. Já sem svou chybu vůči ní udělal taky. Často sem si totiž říkal, že kdybych si ji tehdy nepustil k tělu jak mě tehdy balila a prostě jí dal rázně najevo že takto ne, tak by k tomu nemuselo dojít. Neprožil bych sice ty krásné chvilky s ní, ale aspoň bych o ni nepřišel jako o kamarádku. Do teď mě to mrzí a je mi to líto, že to tak dopadlo.
Celkově je to hrozně komplikované na vysvětlení a taky hrozně dlouhé, tak sem se to snažil nějak zkrátit. Ale prostě máslo na hlavě jsme měli oba dva ne jen ona nebo já.

No asi měsíc na to sem měl svoje vlastní větší problémy, které sem musel řešit. Podrazil mě zase jiný kamarád a pak i vyhrožoval soudy atd. Doma to bylo kvůli tomu taky částečně na prd. No děsný období. Musel sem si i změnit mobilní číslo, na facebook se mi hnusilo chodit, protože si vždy našel nějaký způsob jak mě otravovat a celé to bylo děs. V jednu chvíli sem už byl fakt na dně. Vyhrabával sem se z toho pár let. Vlastně až sem se postavil na vlastní nohy v zaměstnání. Po nějaké době se mi pokazilo PC, tak sem si ani nepamatoval jak se na ten FB přihlásím. Tím se snažím říct, že sem přišel prakticky o všechny kontakty na tu kamarádku i těch pár přátel ze školy. Ne že bych považoval za tragédii, že nemohu na FB. Někteří se odstěhovali nebo si FB zrušili, vdali a tak to bylo prakticky nemožný někoho najít. Ona se pak vdala za toho kluka, tak sem ani nevěděl, jak se jmenuje. A když mi dali nové číslo, tak mi polovinu kontaktů pomazali. Celé prostě děsně na prd.
Dneska sem se kvůli něčem úplně jinému zkusil přihlásit pod mým hodně starým e-mailem na FB a zkusil sem jedno heslo - no a haluzově sem se přihlásil na ten můj X let starý účet. V přátelích sem tu kamarádku už neměl, ale našel sem tam zprávu z roku 2010 od té kamarádky. "Vím že se mnou asi nebudeš chtít mluvit, ale ozvi se prosím, máme o tebe s Tomem strach"+ pár dalších věcí tam napsala...ale prostě celkově hezká zpráva. Napsala mi i úplně zdrobněle jméno. Akorát nevím jakého Tomáše myslela (její kluk to ale není to vím).

Našel sem díky tomu její FB a email. Rád bych jí napsal a omluvil se + ji popřál vše nejlepší do života a vše jí vysvětlil, proč sem se neozval...že to ani nebylo kvůli ní, ale těm problémům, co se na mě navalilo a pak to bylo všechno jedno s druhým... Nevím ale jak. A jestli to po takové době mám vůbec zkoušet.
Nic od toho nečekám a nechci se jí nijak plést do života. Ona má asi dvě děti a pro oba by bylo asi nejlepší, kdybychom se ani už neviděli osobně. Hrozně mě to trápí a vrtá hlavou. Navíc když sem se stěhoval, tak sem našel jednu věc, která je její a tak bych jí to rád vrátil. Je to teda jen taková blbost ještě ze školy, ale rád bych jí to dal zpět.
Prostě bych si přál, abychom se aspoň udobřili a už v dobrém si popřáli do života vše nej a šli svou vlastní cestou.
 dodiri Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.07.2021 22:27:50
Tak ona tě balila, měl jsi šanci jí přebrat ale jako mladý tele jsi nechtěl nikomu lézt do zelí takse zařídila jinak. Ten co s ním chodila byl jistota a vypadá to že u teď.
No omluvit se jí můžeš, ale nevím jestli to zas nerozdmýchá emoce kterých jsi byl doposud ušetřen.
 LADI Muž41 Kategorie
24.07.2021 21:51:11
Sorry, to mělo být jinam.
 Positive plus Muž Kategorie
24.07.2021 21:49:56
A Ďábel, který je sváděl, byl uvržen do jezera ohně a síry, kde je šelma a falešný prorok. A budou trýzněni dnem i nocí na věky věků.
(Zjevení Janovo 20, 10)
Smajlík  Positive plus Muž Kategorie
24.07.2021 21:01:24
Souhlasím s @leafroller, nechala bych to už být :-)
 ladysheri Žena30 Kategorie
24.07.2021 13:20:12
tý vogo, půlka zpovědi o tom, jak se nemůže přihlásit na FB a je z toho v depresi. No nevím, chlape, no nevím jestli je to dobrý.
 Katynka hosuová
24.07.2021 13:04:34
Pokud cítíš silnou potřebu se jí omluvit, udělej to. Minimálně se ti uleví a budeš se cítit líp. :)
Smajlík  Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
24.07.2021 13:00:34
Podle mě je to promlčené a měl bys to nechat být.
 leafroller Muž61 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk