Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173590, vloženo 24.07.2021 11:12:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problémy v životě, musí být řešení
Zdravím, na stránkách jsem teprve podruhé, včera jsem se ptal Jak žít, jestli naplno nebo s nadhledem. Pročítal jsem desítky zpovědí a upřímně všechny chápu. Život je často složitý, nespravedlivý, lidi jsou nemocní, bezmocní, mají bolesti apod. Každý asi druhý člověk v životě zažil něco hodně špatného. Mám s tím taky zkušenosti a jelikož jsem melancholik snad to i nechtěně přitahuji. Život plný omylů, chyb a když je toho moc a trvá to dlouho je z toho deprese. Pak je vše těžké. Musí z toho být cesta ven, podle mě je dobrý sport, pohyb, třeba chůze, běh apod. ideálně pravidelně a třeba se snažit vyhnout lidem, pokud to člověku vadí. Třeba chodit brzo ráno. Zase je ale blbý, když někdo má zdravotní problémy a nemůže kvůli tomu sportovat. Taky jsem přemýšlel nad závislostmi. Myslím, že každá větší závislost je fakt zlo člověk by měl se maximálně snažit se toho zbavit. Člověka to drží pod vodou. Hezký den.
 jentak E-MAIL: 1login1@seznam.cz  Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.07.2021 12:36:44
jentak: To je pravda. Nejlepší kombinace je se zamyslet se a pak to použít v praxi. Horší, když zůstane jen u teorie, no. :))
 Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
24.07.2021 12:30:51
Slečna ze záhrobí: Jojo tyhle zamyšlení jsou vlastně docela k ničemu, protože jestli chce člověk žít, musí něco dělat a ne jen o tom přemýšlet. Teorie jsou hezké, ale život je někde jinde. Občas se ale člověk musí zamyslet.
 jentak
24.07.2021 12:21:44
Myslím, že to jde skloubit dohromady, respektive žít naplno a zároveň s nadhledem. :)
Jinak ano, hezký zamyšlení. ;)
 Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
24.07.2021 11:37:07
Hornina: Závislost záleží jak na čem a do jaké míry. Může to člověku pomoct nebo totálně zkolit. Blbé je když tím člověk kompenzuje smutky, špatné nálady apod. když závislost neřeší příčinu, ale spíše vytváří další problémy.
 jentak
24.07.2021 11:26:40
Když má člověk zdravotní problémy, tak by měl pracovat na jejich zlepšení. Takže má taky svůj "projekt", který mu dává smysl. Mně má závislost naopak drží nad vodou. Teda snad to není tak zlé, že bych nad tím neměla jakoukoliv kontrolu. Nemám ráda klišé, jako je třeba to, že jsou závislosti zlé a tečka.
 HorninaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk