Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170088, vloženo 11.06.2021 19:46:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde si mám sakra někoho najít?
Většinou se lidé seznamují ve škole, na diskotékách, prostě mezi lidmi. Jenže jak si mám sakra tady já někoho nejít když jsem celý den doma a nikam nechodím??!! Jediné místo kam občas chodím je Procháska do lesa, kde narazím maximálně tak na dědka na houbách. diskotéka je zavřená,a kamarády nemám tak nevím co bych venku dělala sama. Mám to ještě těžší protože bydlím v malinké vesničce kde žádní kluci v mém věku nebydlí,nebo tu bydlí čtyřicátníci kteří mají ale manželky. Co se týče třeba seznamek tak tam štěstí moc nemám. Už jsem si seznamku zakládala asi 6, a vždy mi to nevyšlo. Takže na seznamování přes internet už kašlu. Nikdy by mě nenapadlo že bude tak těžké si někoho najít, a to i přes to že docela ujdu. Ale já zkrátka nevím KDE si mám někoho najít. A nebo když už někoho uvidím, když už někam třeba musím, tak mi prostě přijde trapné ho jen tak oslovit, přece jen je to cizí člověk.
 Saruskaat Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2021 13:15:04
Slatiňany: Trochu offtopic... Ale taky jsem z Pardubického kraje... A právě hledám parťáka na balení holek na ulici. Kdyby jsi jsi měl zájem, tak nech na sebe kontakt a určitě se domluvíme
 Wingman
12.06.2021 07:33:14
Hele, já si našla přes seznamku. A to bydlím ve velkoměstě, a stejně. Bylo to těžké. Přes to seznamku to málokdy vyjde hned napoprvé. Já jich vyzkoušela hned několik, až jsem našla tu pravou. Třeba zkusit nějaké jiné, možná i placené. Přes léto umí být na placených i zajímavé slevy, že to zas tak drahé není. Nebo co nějaké spolky? Jedna ženská (ženská jsem) se zapsala do spolku a sdružení myslivců. Vůbec jí to nebavilo, ale byla mezi chlapama a do měsíce měla frajira. Pak se odhlásila. Ale toho pána si vzala. Tak třeba tam, mít oči otevřené. Když pominul moje vztahy přes seznamku, tak jsem si našla přítele v lázních, na plese, a právě i na jednom posezení lidí, co bydlí v cizim městě. Ale manželem se stal ten se seznamky. A že jsem těch serveru musela prelouskat.
 Lodička
12.06.2021 06:43:20
Holka, která chce, se seznámí s klukem spolehlivě do týdne.

Takže ty buď ve skutečnosti nechceš, nebo máš nereálné požadavky. Když si udělá na seznamce profil holka, má za par dnu desítky nabídek.
 Tommik
12.06.2021 00:41:32
Problém je hlavně v tom co tu říkám neustale dokola... ty na seznamovani ani nejsi připravena a hlavně o něj nemáš zájem..


Kdyby jsi chtěla rak iz daaaaaavno máš normálního kluka, protože úplně každá holka dostava 24/7 miliony zpráv na fb od cizích na ulici aj. :) jenom kecáš a hledáš něco co nakde jenom pár z nas
 Gratulky
12.06.2021 00:22:51
odkud jsi? já se nudím taky... pardub kraj... slatinany.... trochu starší.... 26
 Slatinany
11.06.2021 22:15:30
Je to běžný problém všech dospívajících z vesnic. Doporučuji internát a po střední škole rozhodně vysokou a koleje, tedy co nejdále od domova. Je to možná trochu kruté vůči rodičům třeba, ti se jistě budou snažit držet děti v baráku,ale pro jejich budoucnost, pro jejich rozhled je naprosto zásadní.
Jinou situaci mají dospívající žijící s rodiči ve městě. V podstatě mohou jakkoliv dlouho, u nich bydlet, mají vše u nosu, mohou třeba v deset večer zajít na "jedno" a vrátit se ráno. Mají ohromný výběr s kým, a jakými partami lidí se stýkat, žijí hodně společnesky. až je to s rodiči přestane bavit, pronajmou si garsonku v protějším paneláku, aby nebyli stále pod drobnohledem, ale aby mohli kdykoliv přijít vyžrat ledničku.
Někteří rodičové to mysleli dobře.. vzali si hypotéku, koupili si barák, aby dítě mělo kdy se na zahradě hrát,ale ejhle, děcku je 16-18 let a najednou ho to tam začne svazovat.
 kajetán tyl
11.06.2021 21:21:27
Bez fotek je tato zpoved o nicem!
 Kvetak
11.06.2021 20:27:19
Na diskotece dneska asi nikoho normalniho nenajdes. Je to zrejme velky problem dnesni doby, o kterem se tolik moc v mediich nemluvi. Netusim odkud jsi, zkus se ozvat na Caaterxy@post.cz, zkusime prohodit par vet.
 Ztracenaexistence
11.06.2021 20:02:09
Nebudu ti tady cpát co máš nebo nemáš dělat, fakt je že ti tohle nikdo nedokáže vyjasnit i kdyby chtěl, protože tohle musí přijít samo.. nejde někoho hledat, pamatuj že když budeš hledat narazíš akorát na nějakýho ocasa. Když to bude stát za to, najde si tě to samo, ať je to co chce
 Tojrfuk
11.06.2021 19:58:07
Som na tom rovnako, jedine ze v mojom pripade je to tahsie kedze som muz a moc krasy som teda nepobral takze mam nastavenu asi tazsiu obtiaznost v zivote :D mam ucet na 3 zoznamkach ale tiez je to na nic :D
 Owl1122 Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk