Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170083, vloženo 11.06.2021 18:26:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak navázat kontakt s kolegou
Pracuji v budově, kde je mnoho kanceláří, které mají pronajaty různé firmy. Já jsem v kanceláři sama a chodí za mnou mnoho klientů. V budově je celkově hodně lidí, hodně firem, ale jelikož se tam pohybuji dlouho, s někým se občas potkám a pozdravím, ale nejsme kolegové v tom pravém smyslu.

Líbí se mi jeden muž. Když se potkáme, pozdravíme se. Občas na mě zamává, když jde okolo, nebo já na něj. Za poslední tři měsíce za mnou dvakrát sám přišel dovnitř, to se předtím nikdy nestalo :D. V obou případech se zeptal, jaktože mě tu tak dlouho neviděl - jednou jsem měla covid a podruhé byla na dovolené. Chvíli jsme se bavili a bylo to fajn, ale bohužel jsem toho moc nevyužila, i když se normálně bavím s mnoha lidmi za den, jakmile se mi někdo líbí, je to se mnou špatný :D. Myslím, že vůbec netuší, že se mi líbí.

Moc se mi líbí a myslím na něj, chtěla bych si s ním potykat, trochu ho poznat, někam s ním zajít. Ale vůbec nevím, jak postupovat :D. Napadlo mě sebrat všechnu svou odvahu a taky někdy přijít za ním, ale vždy tam má některého z kolegů, nepracuje sám. A i kdyby tam sám byl, vlastně nevím, pod jakou záminkou bych se měla stavit a co bych mu měla říct.

Máte někdo nějaký nápad? Díky moc :)
 ljutka Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2021 22:24:11
ja neviem,najprv si to prediskutuj s mužom, alebo partnerom.
 urbi et orbi
11.06.2021 21:56:59
Mam takovy intenzivni pocit, ze uz jsem to nekdy cetl.
 Kvetak
11.06.2021 21:45:59
Obed je dobrej napad. A nebo napis na papirek tvoje cislo a az se zase zastavi, pokecate, bude odchazet, tak mu ho dej do ruky.
 Borekssss
11.06.2021 18:41:17
Takhle: "Máte pěknou kravatu... Ještě líp by vypadala hozená na podlaze vedle mý postele!"
 Knedlík od oběda
11.06.2021 18:35:20
Normálně mu řekni, ať přestane chodit jak mlsný kocour, okolo horké kaše a někam tě pozve. Samozřejmě zdůrazni, v plné početnosti.
 Dawe432
11.06.2021 18:34:24
Řekni, že jsi sama v budově, a že se chceš seznámit a navázat nové kontakty, případně řekni, že je ti smutno a chceš si jednoduše popovídat. Pokud bude normální a nebude to nějaký namyšlenec, tak si určitě rád popovídá.
 Rádcenainternetu
11.06.2021 18:27:58
A to je takový problém ho pozvat na oběd?
 leafroller Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk