Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1170068, vloženo 11.06.2021 15:12:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dotaz na nacionalisty
Jak důležitá je pro vás otázka imigrace a environmentalismu?

Volili byste stranu, která by byla nacionalistická a/nebo krajně pravicová, akorát se třemi hlavními rozdíly, a sice že

1. by ze všech českých stran nejvíce podporovala imigraci, protože by zastávala ideu, že muslimské hodnoty jsou shodné s jejími - antifeminismus, zákaz potratů, militarismus, autoritativní vláda..., a zároveň by počítala s pozitivním ekonomickým dopadem imigrace při důsledné asimilační politice?

2. by podporovala environmentalismus v rámci zeleného konzervatismu, tzn. snižování emisí, boj proti znečištění přírody a měst, boj proti civilizačním chorobám, vývoj šetrnějších technologií..., a zároveň by počítala s pozitivním ekonomickým dopadem dotování obnovitelných zdrojů a dalších prostředků ochrany přírody, které jsou v dlouhodobém horizontu levnější díky samoregenerační schopnosti přírody, místo dotování fosilních paliv, která nyní přijímají 1000-násobné dotace?

3. by podporovala zvyšování minimální mzdy v rámci ideje, že země není bohatá, dokud není bohatá většina jejího obyvatelstva, a že národ = lid, a zároveň by počítala s pozitivním ekonomickým dopadem pro zaměstnance i firmy spočívajícím v tom, že zaměstnanci budou více utrácet?

Strana by se snažila cílit na mezinárodní spojení té rozumnější části nacionalistických a/nebo krajně pravicových stran jako je SPD, Trikolora, PiS, Fidesz, AfD, RN, Liga Severu, Konzervativní a unionistická strana, Republikáni, Likud... a umírněných muslimů a pro-imigrantsky a pro-environmentalisticky zaměřených voličů ostatních stran.

Strana by také pochopitelně odmítala proti-imigrantské elementy výše zmíněných stran, jako je Trump nebo Okamura.

Řešení COVIDu by strana prosazovala formou hygienických opatření namísto lockdownu, očkování by nebylo povinné, testování v práci, na letištích a na hranicích však ano.

Heslo by bylo "Imigrace, vysoké platy a ochrana přírody jsou v zájmu národa, pryč se strachem, chudobou a znečištěným domovem!".
 Tazatel nacionalistů Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2021 16:33:28
1. ne. K čemu by ten "nacionalismus" byl, když ne k ochraně země před rakovinou typu radikální islám apod.?

2. jo!

3. neřešim
 Názořík
11.06.2021 15:52:38
Hebeši, ty ještě žiješ?
 Plzeňačka
11.06.2021 15:33:18
Tak nacionalisté, to jsou v zásadě takoví bambusové, nacionalismus je a vždycky byl údolí dutých hlav. Na tenhle tvůj elaborát každý správný nacionalista bude čumět, jako by mu ho tam někdo vrazil zezadu. Oni rozumějí leda tomu, že "nic než národ", že je potřeba hodně lemtat pivo a čumět na fotbal a na hokej a diktát z češtiny je pro ně ještě o mnoho větší hrozba než diktát z Bruselu.
 skřítkové
11.06.2021 15:31:30
1. Ano, islámské hodnoty jsou cestou k záchraně západní civilizace před zlem neomarxismu
2. Veškeré regulace bych zrušil. Kouř z továren, elektráren a vysoce-emisních aut na fosilní paliva zatemní oblohu jako při jaderné zimě a nějaké oteplování řešit ani nebudeme.
3. Minimální mzda zapotřebí nebude. Pro chudé bude sloužit povinná almužna skrze Zakát, jeden z pilířů islámu.
Smajlík  Českoslezský emirát
11.06.2021 15:29:52
"místo dotování fosilních paliv, která nyní přijímají 1000-násobné dotace"

Fosilní paliva je třeba dotovat? Proto asi v Africe panují výstavbu desítky uhelných elektráren - protože je to neekonomické a bez dotaci nepoužitelné na rozdíl od větrné, solární energii...
Smajlík  To dává smysl
11.06.2021 15:19:15
Tvoje představy islámských hodnot jsou ....úsměvné.
 leafroller Muž67 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk