Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170066, vloženo 11.06.2021 15:07:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šikmoočka kradou ženy Vol. 2
Reaguji na nedávný zpověď, kde si dotyčný stěžoval, že Vietnamci se hojně párují s Češkami.
Vždyť to není pravda. Pocházím z této komunity a vidím jak to je, když vezmu vzorek 20 vietnamských kluku a 20 vietnamkých holek ve věku 18-30let, co vyrostli v ČR u nás ve městě tak:
z 20 holek, 14 chodí s Čechy.
z 20 kluků, 19 nechodí s nikým.
z 1 pár je Vietnamec - Vietnamka
Pak manželství Vietnamka s Čechem znám 6, naopak manželství Češka s Vietnamcem neznám žádný.
Takže si nestěžujte, že Vám bereme holky, je to přesně naopak. Je pravda, že z těch kluků, dva měli vztah s Češkami v délce 1-2 roků. Kdežto Vietnamky měli už několikátý vztah s Čechy.
 VyprodejBananu Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2021 02:50:59
Sice som zo Slovenska, ale viem ze toto je totalna blbost. Europania a Vietnamci maju podobnu povahu aspon zensku... Kazda zena hlada zabezpeceneho muza... pre Vietnamku v cudzej zemi predsa zabezpeceny chlap ktory tu zije odjakziva a teda ak ma moznost zacne si v tomto pripade s cechom.
Muzi co to zatial nechapu, tak na to aby ste zbalili peknu buchtu potrebujete zabezpecenie... byvanie abo financie. To muzi Vietnamci alebo aj Cesi (aj Slovaci) tak to do tej 30tky tazko zozenieme... preto si u bab v tomto veku velmi neskrtneme. Z vlastnej skusenosti viem povedat, ze az si ziskate vlastne byvanie, tak vam baby budu same ponukat svoju tajnu jaskynku pre vyvolenych. Proste zeny si do 30tky vyberaju svojich borcov a muzi ktory investovali do svojho rozvoja si vyberaju zeny od 30 vyssie az do dochodku... takze pani vydrzte zabezpecte sa a uzivajte si Cesky, Slovenky a Vietnamky.... (Do 30tky neinvestuj do sprostosti ako BMW, AUDI a pod. Zabezpec hlavne byvane a vrznes si ani nevies ako lahko)
 taky tipek
11.06.2021 23:29:04
No to je jasné, proč by Vietnamec chtěl Češku? Aby mu přinesla domů Covid, aby zemřel?

Vietnamci jsou nejslušnější část naší společnosti, jsou velice zodpovědní a nikdy jsem neviděl Vietnamce bez roušky. Proč by Vietnamec chtěl ohrožovat svůj život vztahem s holkou ze zamořeného národa? To je životu nebezpečné.
 PověsitŠmuclera
11.06.2021 20:31:11
vizvrácená přetkoška: moc se díváš na porno, pak z toho máš divný halucinace, zblblou přezdívku atpod.
 specialista
11.06.2021 19:57:25
Tak já jsem kdysi zkusil Vietnamku na privátě a dobrý. Luxusní orálek - takový Evropanky neumí. Krásná těsná kachnička - no byl jsem maximálně spokojen a ona tvrdila, že taky. Žít bych s tím ale nechtěl, jsou mentalitou s námi absolutně neslučitelní a žijí v úplně jiných dimenzích než my, pro nás je jejich myšlení naprosto nepochopitelné. Oni tu nejsou kvůli seznamování nebo snad dokonce práci, jak si někdo myslí. Pro ně je nejdůležitější jen to jedno - POŘÁDNÝ KŠEFT s čímkoliv, nic jiného je nezajímá.
No a v opačném případě - Vietnamec a Evropanka - tak ti si asi opravdu moc rozumět nebudou. Evropanka bude zklamaná jeho maličkým ptáčkem, on bude zklamaný její poněkud volnou kachnou, takže ani jeden z toho nic mít nebude. Navíc on pak nebude ani spokojen s tím, jak mu ho přeblafne.
 vizvrácená přetkoška Muž46 Kategorie
11.06.2021 18:46:40
To se mi taky moc nezdá. Češku s Vietnamcem vidím málokdy, kdežto s černochem či mužem "jižního vzezření" vídám téměř denně. Přestože je jich tu mnohem méně. Prý obecně mladí východní Asiaté mají největší problémy se seznamováním a je mezi nimi nejvíc staropaniců a incelů. Platí to jak v Evropě a Americe, tak v bohatých zemích Asie. Tam je už situace kritická. Úpadek východních mužů je snad ještě markantnější než u těch západních. Ale tam si to alespoň uvědomují a snaží se to řešit.
 Viran Muž30 Kategorie
11.06.2021 17:39:35
Vůbec nevím, ale na youtube je známá Be Ha, ta nějakou dobu chodí s Brazilcem a její rodiče to strašně špatně nesou, že to není Vietnamec. Neudělají s tím nic, ale vím, že to je i ji trápí (natáčela o tom dost na instagramu, ale i na YT něco je). Ta komunita se zdá být uzavřená vůči cizincům. Nebo to je ojedinělé?
 Lenka S
11.06.2021 17:21:23
Indové je kradou, ne Vietnamci.
 bluedavid
11.06.2021 15:35:47
Je to tak. Když se řekne Vietnamec vybaví se večerka. Nebo prodavač ve stánku. A moc vysocí a svalnatí taky nejste. Tak leda že byste to dohnali prachama. Jenomže co jsem slyšel tak vy mladí jste na rozdíl od svých rodičů pomalu už taky takoví netáhla jako Češi. Tak nevim no.
Smajlík  specialista
11.06.2021 15:27:24
jestli si někdo stěžoval, že vietnamský kluci kradou český holky tak to musel být slušnej blb co nechápe jak to chodí, tak jak to píše pisatel je to v každé imigrantské komunitě po světě, část imigrantskejch holek se páruje s místníma, zbytek s "lepšíma" imigrantskejma klukama... a na ty "horší" imigrantský kluky, co na ně "jejich" imigrantka nezbyla, připadne domluvená dovezená holka z jeho domoviny
 emlkPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk