Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170056, vloženo 11.06.2021 12:57:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Miluji holku, se kterou jsem se rozešel
Ahoj,
před deseti měsíci jsem se rozešel se slečnou. Já mám 30, ona 23 let. Byli jsme spolu rok. Ve zkratce – Když jsem ji potkal, byl jsem půl roku po 11letém vztahu. Spěchala na mě, začala naznačovat a tlačit na mě se svatbou, s dětmi atd… Mě tohle a pár dalších maličkostí mě vylekalo a zrodila se ve mně velká obava, že bych jí mohl později ublížit, nemohl jsem se té myšlenky zbavit, až jednou jsem využil hádky a řekl jí, ať se sbalí. Prostě jsem byl pořád zraněný, i když jsem myslel, že je to ok. Mimochodem, zamiloval jsem se do ní hned na prvním rande. 10 měsíců jsem pracoval od rána do večera a myslel na ni čím dál více. Je chytrá, skvělá, máme stejné zájmy… Až nakonec jsem si uvědomil, že je to ta, kterou bych si chtěl vzít a mít s ní rodinu. Nyní na ni myslím ve dne v noci. Udělal jsem to, že jsem ji poslal omluvné psaní s poukazy do oblíbených lázní, protože jsem věděl, že tohle miluje a bude mít radost. Ale ona už má přítele, se kterým se na chvilku rozešla, ale po pár dnech opět byli spolu. Na psaní byla odpověď neutrální. Potom jsme se náhodou potkali v baru a sedli si spolu. Seděli jsme asi 2hodiny v objetí, mazlili se, hladili se a objímali. Se slzami v očích jsme si hleděli zamilovaně do očí. Ona se krásně usmívala, když jsem ji pohladil, políbil na spánek… Vzpomínali jsme na všechna krásná místa, kde jsme spolu byli. Na na místo prvního rande, kudy jsme se byli projít. Já jí všechno vysvětlil, že jsem se nedokázal po minulém vztahu hned otevřít a naplno komunikovat, že jsem se vylekal a proč jsem co udělal. Poté jsem jí odvezl domů k bytu. Večer jsem jí napsal, že ji moc miluji... Na to odpověděla, že tohle chtěla slyšet předtím, že teď má přítele a nechce mu ublížit. Další den jsme si psali, po té jsem si dal 5dnů pauzu se psaním, 6. den jsem jí napsal a po pár zprávách mě pozvala do divadla, ve hře byli ještě koncerty a výstavy… Vybrali jsme divadlo, s tím že další třeba později. Zmínila ve srandě se smajlíkem, jestli to není divné, že půjdeme do divadla a řekla, že jako kamarádi, já odvětil, že samozřejmě… Dalších pár dnů jsme si skvěle psali o literatuře a dalších společných zájmech. Já jsem předtím s čistou hlavou 10 měsíců přemýšlel, uvědomil si spoustu věcí, dostal se do duševní pohody a dnes jistě vím, že je to žena, o kterou bych chtěl s láskou do smrti pečovat a mít zrovna s ní děti. Mám velký dům, jsem zajištěný a připravený. Nedá se popsat, co cítím, když jí hledím do očí, když se na mě usměje, je to všechno, co mi stačí k životu… Samozřejmě ale má přítele…☹ Jsem připravený na ni počkat, ale žádným způsobem jí to neřeknu, vše jsem jí už řekl a neudělám nic, co by mohlo způsobit i nejmenší nátlak. Ale když si představím, že jdeme do divadla, jsem nervózní už teď… Poprosím o názory, co si o tom myslíte, jaké může mít asi záměry, jestli jsem ve friend zone, atd..

Díky, krásný den.
 Mart011 Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2021 18:38:10
Možná si tě nechává jako backup, kdyby se se současným přítelem rozešla. Možná tě má i radši, než jeho, jen mu prostě nechce ublížit.
Pokud ji máš opravdu rád, udržuj s ní dobrý přátelský vztah, ale nic víc. Zároveň si tě musí vážit, tak dej bacha, abys nesklouzl do toho, že pro ni děláš první poslední.
Neopakuj jí pořád, že ji miluješ. Ona to zřejmě ví a je to teď v podstatě na ní. Asi bych jen čekal.
Ale víš co, těžko říct, ženskejm nikdy rozumět nebudu.
 Knedlík od oběda
11.06.2021 15:46:04
To ti musí říct ona, jestli máš šanci se z toho friendzone někdo dostat nebo ne. I když možná ani ona sama to neví.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
11.06.2021 15:24:08
Ono je to těžké ti radit, když neznáme mnoho proměnných. Ve výsledku mas jen 2 možnosti - trápit se a doufat, že si tě vybere, že tě tajně stále miluje a nebo to ukončit, zkusit hodit za hlavu. Nejsi stařec, nemáš hodiny, takže oproti holkám ti o čas nejde.
Jestli se přikloní na tvou stranu záleží, jaky vztah jste měli spolu a reálný důvod rozchodu. Jesti jsi ji silně ublížil, zklmal ji velmi, tak je menší šance, že se k tobě vrátí. Co ten nový přítel? Co je zač? Je to spíš nějaký nymand od vedle nebo perspektivní muž? Kolik je tvé neholce? Jako tobě? Taky možná uvidíš zda nebudu mít za chvíli dítě, popř. jestli se o něj snaží.
Jestli se ale s tebou stýká tak jak popisuješ, bez toho přítele "na tajnacku", tak to tvé šance zvyšuje.
Ještě bych si dobře rozmyslel, zda je to opravdu ta pravá - ať si vzpomeneš, co te na ni štvalo, vadilo... A jak jsi schopný to tolerovat. Mam tuseni, ze si ji po te době trochu dobarvujes.
Rád bych ti pomohl, ale víc nemohu.
 MrAu Muž22 Kategorie
11.06.2021 15:17:26
Upřímně? Je běžné, že si teprve v momentě nějaké ztráty uvědomíš spoustu věcí... Jenže krok zpátky neexistuje. Osobně nechápu tu holku, která s tebou udržuje ještě nějaký vztah a vypadá to podle popisu, že ti dává naději... V tomto jsem já hodně hrdá a pokud bys mi řekl ať jdu, tak bych šla a nikdy bych se neotáčela a ani nevracela. :)
To chceš vážně čekat? Na co? Až budeš mít o pár let víc? Anebo na to, až se ještě víc zafixuješ v tomto bodě? Nemyslím si, že to je správná cesta, ale je to jenom na tobě. Hodně štěstí. :)
 Alessandra111 Žena22 Kategorie
11.06.2021 15:00:36
Prekerka, do ktere ses dostal sam.
Jasnovidci nejsme, takze otazkou stale zustava, jaky ma skutecny zamer. Jestli si te testuje a planuje poslat soucasneho do obehu nebo si te testuje, ale neplanuje ti dat prednost pred tim soucasnym.
 Kvetak
11.06.2021 14:30:54
Dikobraz: Přesně řečeno. Pisatel je strašlivý tele.
 notnow
11.06.2021 13:41:59
Kvůli takovým jako jsi ty, které takhle dokáže rozebrat jedna žena a vnímají jí jako nějaký svatý obrázek, si ženy myslí, že mají navrch a dělají si s chlapama co chtějí. Ale ani se jim nedivim, když jsou chlapi takoví idioti a považují ženy za středobod vesmíru.
 Dikobraz
11.06.2021 13:33:01
Nevím, jestli to dobře chápu. Má přítele, s tebou se mazlí, objímá a ty víš, že má přítele a nevadí ti to a ještě ji chceš pro sebe? Takovou flundru nějakou? :D Dobře no. Myslím, že nikdo tady neví, jaké má záměry. Nejsme jasnovidci :P Vypadá to, že ji baví to hrát na obě strany a snad se přikloní k té, kde jí bude líp. Ale taky to může být úplně jinak. Jsem ti nepomohla, co.
Smajlík  Lenka SPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk