Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170035, vloženo 11.06.2021 07:43:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přiznání nervozity jako slabost?
Mám celoživotní problém s nervozitou před více lidmi. Normálně jsem řekla bych zdravě sebevědomý člověk, mám partu dobrých kamarádů i přítele, před kterými jsem nervózní jen občas, když o sobě trochu pochybuju (následky z dětství), ale mám práci, kde jsem v kontaktu s více lidmi každý den (sama jsem si ji vybrala, zčásti aby mi to pomohlo se otrkat, no má to přesně opačný efekt). U psychologa jsem již byla, není to pro mě, mám opravdu znatelné fyzické projevy a potřebuju léky na uklidnění. Užívala jsem doteď volně prodejný Persen a Guajacuran, které vůbec nezabírají, zavolala jsem proto doktorovi, který řekl, že to po telefonu vyřídit nejde, že je to na dýl a musím přijít osobně, tak jsme si domluvili termín.

No a teď se cítím jako slaboch, poprvý jsem veřejně přiznala, že mám dost velkej problém s nervozitou, a není mi to vůbec příjemný, třepu se, i slzy byly. Máte někdo podobnou zkušenost s přiznáním, že by to pak bylo jen a jen lepší? Teď mi není vůbec dobře.
 Nervózní žena Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2021 14:45:23
Máš problém a rozhodla ses ho řešit. To je přesným opakem slabosti. Doufám, že ti doktor ukáže cestu, ty po ní půjdeš a uleví se ti.
Smajlík  MGM88 Muž33 Kategorie
11.06.2021 13:45:45
Já osobně když tohle přiznám, cítím se zranitelnější. Takže radši neříkám jen tak někomu, že jsem stydlivá, protože se ke mně automaticky začne chovat jak k nějaké chudince. Hrůza.
 Aphrodite
11.06.2021 13:16:20
Z čeho podle tebe ta nervozita vychází?
 leafroller Muž23 Kategorie
11.06.2021 10:09:47
Určitě už si zažila, či viděla někoho, kdo na otázku, jestli je nervozní odpověděl, že ano, ale vůbec tak nevypadal. Nervozita patří k životu, načež ty projevy by ses měla naučit trošku ovládat. Viz ta psychoterapie. Dneska už je to hodně polidštěný ty různé podpůrné programy pro rozvoj psychiky.
 JesseClark Muž30 Kategorie
11.06.2021 09:37:58
Priznat si ze potrebujes pomoct je projev vnitrni sily. Gratuluju ze ses k tomu odhodlala.
 klidecek
11.06.2021 07:55:59
Přiznat si, že má člověk problém je jen první krok. :-) Naučit se s tím pracovat, to je další věc a vyžaduje to dost času.

Samotné léky na uklidnění bez psychoterapie mi nepřijdou jako správný krok.
 Vicugna pacos Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk