Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170017, vloženo 10.06.2021 22:21:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Absolutorium
Ach jo. V pondělí mě čeká absolutorium na VOŠ a přijde mi, že se to nestihnu naučit. 3 odborné předměty po 10 otázkách, 30 otázek z angličtiny a obhajoba závěrečné práce. 1. okruh (10 otázek)mám hotové a vím o všem +- něco. 2. okruh (10 otázek) zatím nemám 1 vypracovanou, jinak to celkem vím. 3 okruh (10 otázek) z nich mám hotové dvě, tyto otázky budou strašné na vypracování a naučení. Angličtinu mám hotovou a trochu ji umím.
Do toho ještě obhajoba závěrečné práce - to nemám tušení, jak probíhá. Úplně nejlepší je, že vedoucí práce nereaguje na moje dotazy k odpovědím na oponentní otázky. Ten 1,5 roku osekané distační výuky se v pondělí rozhodně dobře neprojeví. Pro letošní maturanty, nebo Vy, kteří jste letos skládali absolutorium na VOŠ nebo státnice na VŠ: Jak Vám to šlo? Byli zkoušející benevolentnější a vstřícnější? Nerada bych to opakovala v září.
Ps: musela jsem se vypsat, už jdu zase na další otázku. Katka
 Vestresu E-MAIL: Katmada@centrum.cz  Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2021 02:36:54
Ja prave dnes slozila statnice, ale ja na te skole dost presluhovala, takze jsem typosledni roky ani nechodila do skoly uz a nestudovala normalne. Covid na to teda nemel zadny vliv. Ale bylo dost drsne vracet se zpatky k tematum, ktere uz jsem davno zapomnela, a jeste k tomu to aktualizovat z netu. Jinak jsem v tom mezicase cestovala, stazovala, pracovala, udelala dalsi jiniu skolu.
Smajlík  ano
10.06.2021 23:23:58
No a proč ses nezačala připravovat dřív? :/
 xdxdPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk