Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1170003, vloženo 10.06.2021 17:51:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechápu někdy recenze na ČSFD
Sem tam se podívám na ČSFD na hodnocení a na recenze filmů/seriálů. I já sám tam mám účet, ale poslední dobou tam už nic nepřidávám, protože se teď moc na nic nedivám.
Recenze tam sice jsou docela ok (oproti některým zahraničním stránkám podobný ČSFD až moc kritické a přísné, ale i tak ok). Ale u některých seriálů mám docela problém. Jsou to spíš seriály/filmy co jsou určené pro děti nebo teenagery.
Vezmu si třeba Pokémony. Na ČSFD maj 44%. To je na jeden z nejúspěšnějších animovaných seriálů of all time dost chabý. A proč to má tak malý hodnocení? Protože se tam najdou dementní jedinci, kteří jsou úplně mimo cílovku, a dávají tomu odpad (neboli 0 hvězdiček). Jako co to má za význam? Já taky můžu jít a dát na ČSFD třeba nějakýmu dokumentárnímu filmu z roku 1930 taky 0 hvězd, protože prostě mě tyhle filmy nebavěj. A taky to dává smysl, protože na tyhle filmy se dívaj většinou jenom lidi postaršího věku a mně je 18, takže jsem taky mimo cílovou skupinu. To stejný jakobych se díval na nějakej pořad pro batolata. Taky by se mi to vůbec nelíbilo, ale opět, dává to smysl, neboť nejsem batole, takže dá rozum že se mi to nejspíš líbit nebude. Prostě když je ti 50, tak je jasný že tě Pokémoni bavit nebudou a budeš si myslet že to je jenom kreslená pí*ovina, ale to jenom proto, že si prostě moc starej. Dávat tomu odpad je úplně od věci, protože jako dospělej člověk si na seriál pro děti nemůžeš prostě udělat nějakej adekvátní názor. Plus ještě ke všemu zrovna Pokémonům dát odpad je prostě něco nepochopitelnýho pro mě. Já na nich vyrůstal, bylo to celý moje dětství. I do teď mám Pokémony rád. A ještě ke všemu je to nejspíš celosvětově nejlepší animovanej seriál na světě, takže odpad to opravdu být nemůže.
Dále jsou tu obecně seriály z nickelodeonu nebo disney channel. Tam prostě jakmile ten seriál není kreslenej, tak na ČSFD to bude mít povětšinou jenom něco kolem 50-60%. Ty seriály jsou určený pro teenagary, a stejně to tam hodnotěj dospělý, který to viděli v TV jak na to kouká jejich dítě, viděj pár minut a pak tomu dávaj odpad nebo malý hodnocení (né všichni ale několik takových komentů jsem tam už viděl). Jediný co se dá hodnotit z těhle seriálů na Nicku nebo Disney channelu odpadem, tak jsou seriály co jsou cca od roku 2015. Tam už to šlo docela do sraček se seriálama, ale výjimky se tam furt najdou.

Chápu že každej má jinej názor, ale dávat malý hodnocení něčemu, co je totálně mimo mě, se mi zdá prostě hloupý.
 420kockopesoff Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2021 05:27:49
Podívej se na rozhovor s Martinem Pomothym v 7 pádů Honzy Dědka. Pokud přežiješ děsivé " charisma " Honzy Dědka tak na některé své otázky najdeš odpověď.
 davidred Muž27 Kategorie
11.06.2021 00:38:22
Mas se divat na duckTV a neresit nejaky blby hodnoceni.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
11.06.2021 00:03:29
V první řadě se nejedná o recenze, většinou, ať si csfd říká, co chce.
Ale je možné, že v čestinê k heslu "recenze" brzy přibude nový význam. Praxe už taková je.

Pokud jde o žebříčky, udávají oblíbenost, ne kvalitu. Vezměte si databázi knih. Co je první? Harry Potter, Hra o trůny, Pán prstenů, Malazská kniba padlých. Fakt G. R. R. Martin píše líp jak Hugo nebo Dickens? Ani omylem. Ale je prostě oblíbenější, společnost tím žije, kouká na to spousta lidí a spoustě se to líbí.
Stejnê tak: co je tam nejhorší? Knihy jako 50 shades. Dobrá, 50 shades není nic moc, ale takových knih je moc. Ale právě tahle zažila vlnu nenávisti, proto je tam, kde je.

S Pokémony je to stejné. Na poli anime to není bůhví co, fakt ne. Ale spousta takových seriálů je přehlížena. Dnes je "in" kopat do Pokémonů.

A s oblíbenými seriály? Dneska jsou v kurzu komiksové seriály, Lucifer, Arrow, Flash a já nevím co. Podle hodnocení musí být měřitelné s naprostými klasikami.
Zatímco ale britský The Prisoner je kultem už 50 let, tyhle seriály mohou být snadno zapomenuty. Jejich skóre je opět jen výsledkem popularity.
Co z toho fakt stojí za to, to zjistí až děti našich dětí.

Proto si z hodnocení kdekoliv nelam hlavu. Já osobně nekoukám na procenta, ale na slova. Tam občas pochopím povahu toho díla, to, zda se kouknout chci nebo ne.
 Mokujin
10.06.2021 22:37:46
A ještě ke všemu je to nejspíš celosvětově nejlepší animovanej seriál na světě, takže odpad to opravdu být nemůže.
/
Ne. Viz https://tinyurl.com/wp2acxfp
 tak naokraj.
10.06.2021 20:31:08
Běž za maminkou: Přečti si to ještě jednou prosím, nejspíš ti unikla pointa. Nikde si nestěžuju, že má někdo jiný názor než já, a rozhodně tu "nebrečím" jak ty tu píšeš. Technicky vzato si v mé zpovědi nestěžuju na nic.
 420kockopesoff Muž18 Kategorie
10.06.2021 19:10:03
Nevím proč řešíš hodnocení ostatních. Sám jsem si užil dost filmů s mizerným hodnocením a nemám potřebu řvát na ostatní, že si dovolili mít jiný názor...
Fakt nechápu tyhle ubrečený slabý ko***, co se rozbrečí, když jejich oblíbenému seriálu/filmu si někdo dovolí dát špatné hodnocení.
Smajlík  Běž za maminkou
10.06.2021 19:07:50
Každému se líbí něco jiného a s věkem se vkus mění. A nelze podle generací určovat, komu se má a nemá líbit daný seriál nebo film.
Já byl například hodně ovlivněn kamarády na střední, kteří vybírali podle csfd filmy. A například pulp-fiction se mi vůbec nelíbilo, přestože to má parádní hodnocení, bylo to moc dlouhé a nechápal jsem děj. Kdybych se podíval nyní, možná by se mi líbilo.
Naopak pohádky od Trošky se mi líbili, přestože mají špatné hodnocení.
Hodnocení je lepší brát s rezervou, podívat se raději na herce a popis filmu - podle toho se rozhodnout.

Jinak, i mladí lidé se dívají na černobílé filmy. Možná i častěji, než ti staří. Má to své kouzlo, které dnešní filmy nemají.
 Jackie Stewart Muž23 Kategorie
10.06.2021 19:03:21
To že něco sleduje a žere většina, čili průměr, ještě neznamená, že je to dobrý. Kolik % by tam dostala Ordinace v růžové zahradě, Ulice a podobný blbosti? A to na to koukají celý rodiny, mělo to obrovskou sledovanost. Disney kýče? Já tam ty recenze čtu pravidelně a s většinou hodnocení po shlédnutí filmu musím souhlasit.
 Sorayaaa
10.06.2021 18:53:20
Tak ja už som sa pár krát stretol s tým, že nejaký môj obľúbený film tam mal napríklad priemerné hodnotenie, ale nejaký pre mňa ničím obyčajný film tam je pomaly v top 5 filmoch.
Za mňa je ČSFD dobré na pridávanie filmov do chcem vidieť a hodnotenie podľa dátumu na prípadnú nostalgickú chvíľku :D
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
10.06.2021 18:42:05
Ono je totiž potřeba ty recenze, komentáře a další věci číst. Chce to vyfiltrovat nekonstruktivní kraviny typu "nelíbí se mi to, protože tam hraje černoch", "nelíbí se mi to, protože je to kreslená kravina z USA", "je to sračka, protože to vzniklo v ČSSR".
Číslo je samo o sobě zavádějící a zakázal bych to jako formu hodnocení.
Smajlík  Recenzent Jarda
10.06.2021 18:40:28
Nejlepšá animovaný seriál na světě? Ach bože. Je to upřímě řečeno sračka, právě z hlewdiska animace. Jsou mnohem lepší animáky.

A že je padesátník mimo cílovku? Nemusí být, pokud má děti, co na to civěj. Nebo je to právě nebaví. Nebo to má na ně špatný vliv. Atd.
 Petr456454
10.06.2021 18:33:23
Jsou to znalci, takže nezbývá než si nechat zajít chuť na něco, co má nízké hodnocení. Je mi líto.
 Uschlá kytka
10.06.2021 18:23:58
Myslím, že pro spoustu lidí je to pocitově anonymní cesta, jak dát průchod vzteku a připadat si chytřejší tím, že něco zneváží. Obávám se, že internetová komunikace obecně podporuje tendence být bezohledný arogantní a ironicky vzhledem k té zdánlivé anonymitě na sebe nahlas upozorňovat. A tenhle vliv jsem pozoroval i na sobě.. :/ Myslím, že v naprosté většině lidí to podporuje narcistické sklony a asi to nejlepší, co s tím jde udělat, je připustit si, že to tak působí i na mě a snažit se tomu nepodléhat :)
 Rýpal Obecný
10.06.2021 18:15:59
Tak to já ty recenze docela chápu. Píše je mnoho zamindrákovaných chlapců, kteří na všechno plivají. Takže když má něco špatné hodnocení, většinou se ukáže, že je to dobrý film. Vcelku spolehlivě.
 leafroller Muž23 Kategorie
10.06.2021 18:03:23
já třeba hodně řeším kolik tomu dát a pořádně to promýšlím a zohledňuji spoustu faktorů, dokonce i když se jedná o pohádku a dnes mi to připadá prdlý, tak se snažím vžít do dětských let... kdy to bylo vlastně strašně super:) ale jinak se hodnocením tolik neřídím, je tam spoustu filmů s 60 % co jsou kvalitama u mě na 90 a víc %, ČSFD odráží ten masový většinový názor typického Čecha, ale stačí si dát řadit komentáře od těch co dali nejvíc a pak od těch co nejméně a tak lze filtrovat ty pozitivní a negativní komenty a podle nich se řídím a často i tomu člověku třeba napíšu do zpráv a pokecám o tom:) když má třeba jako jeden z mála jako já jinej názor než většina...
 ShadeX
10.06.2021 17:55:57
hloupy je ten, koho zajima hodnoceni na csfd
 nazdarPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk