Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164717, vloženo 11.04.2021 16:25:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Návrat do škol
Ahoj...Všude se teď o tom mluví a je to často diskutované téma a to návrat žáků do škol. Střední školy konkrétně od 19. dubna..
Myslíte si, že to opravdu nastane?
Například mně vyhovuje distanční výuka...Mohu si rozvrhnout čas na všechny moje věci a ne jen na školu, nevadí mi, že nejsem s lidmi ze třídy, upřímně je ani nemám ráda a jsem introvert, takže tohle mi fakt nechybí.
Na některé předměty jsem trochu pomalejší (konkrétně je to matematika)...Doma se na to mohu v klidu podívat s mamkou, pochopit to, zatímco ve škole to jede jak na běžícím pásu a nebere se na nikoho ohled, na druhý den se píše test a já nic nestíhám.
Kéž bych tehdy nešla na ten gympl a nebo alespoň přestoupila..Jsem ve druháku, ale školu chci dodělat, protože ostatní předměty zvládám na výbornou.
Taky z té školy jsem měla většinou jen stres, každý den mě šíleně bolela hlava a vážně si troufám říci, že to bylo ze stresu. Prostě jsem se tam necítila dobře, takže je více jak očividné, že mi ta distanční výuka vážně vyhovuje. Baví mě dělat referáty a tvořit věci sama, ve prezenční výuce se tohle vůbec nedělá..
Počítám s tím, že ve škole se bude muset být v respirátorech a nebo alespoň v roušce, nebudu lhát, trápit se tam s tím 8h denně? To nemám šanci zvládnout. Jak se ještě chodilo to školy s rouškami, tak jsem to silně nedávala. Hrozně se mi motala hlava, bylo mi mdlo, nedalo se v tom dýchat...A vím, že rozhodně nejsem jediná, která to tak měla.
A to nemluvím o testování, které budeme muset podstupovat relativně často..
Stejně navíc, když otevřou školy, tak stejně těch případů bude zase přibývat...A je velká šance, že se to zase zavře..
Tak moc chci, aby ta distanční výuka zůstala a doufám, že zůstane...
 aliceinwonderlandd Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2021 19:02:38
Yoko Ono: Já to chápu. Ale prostě co si budem. Kontakt face to face a vysvětlení "na tabuli", ukazani chyby v matice v sešitě, to online výuka nenahradí. Čím dřív se k tabulím děcka vrátí, tím dřív to možná doženou.
Že někteří budou chtít k lopatam nebo k pásům a stačí jim umět číst a psát a spočítat si, na kolik rohlíků jim ta výplata vystačí, to je jejich věc. Ale jsou lidi, kteří to chtějí dotáhnout trochu dál a bez školy to občas nejde. Samostudium nikdy není tak kvalitní. Člověk občas nepozná, co je "podstatné", kde je pravidlo, smysl.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
11.04.2021 18:58:42
Kolektiv "koníčků" a školní kolektiv je něco úplně jiného.
Prostě se změnila situace. Asi si tady vsichni kdo jsme "ovce" kovid hýčkáme, že. Tak to zkousněte a držte jednou tlamy. Jedni nadávají, že nejsou školy, pak když jsou, tak na způsob jak jsou - prostě potrvá, než všechno bude zpět jal byl... představte si, že my ostatní jsme museli odchodit školy prezenčně a teď kulte oči - třeba já musela na sebe oblékat nejen roušku a být v ní x hodin, ale i oblect na sebe čepici, roušku, plášť (někdy plus igelitovou zástěru a to se teprve zpotíte jak prase), rukavice do půl předloktí, a oblečení pod to. A teď ještě při tom celou dobu stát a něco i fyzicky dělat.
A to pěkně prosím před kovidem a v rámci studia. Když bych remcala nebo řekla ne, tak by mi nabídli, že můžu ukončit studium. Však ty taky. Je ti 17, 9 let povinné školní docházky odchozeno máš, tak se buď přizpůsob nebo to zkousni. Navíc pokud vím, může člověk doma zůstat, ne? Na výběr mají všichni. I ti, kteří se nechtějí nechat testovat ve firmách. Výpověď nebo absence bez nároku na mzdu/plat.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
11.04.2021 18:54:01
Zrzavá Bestie: Já souhlasím, já mám pocit, že z tohoto školního roku nic nevím, jsem sama doma docela nemožná. Takže problém s respirátorem mi vedle problému s mojí vymetenou palicí přijde docela malicherný. Jen jsem psala, že se mi nechce, protože toho na nás vysypou v těch prvních dnech milion.
 Yoko Ono Žena17 Kategorie
11.04.2021 18:21:01
Bestie, trhej!
Smajlík  kaiten Muž54 Kategorie
11.04.2021 18:08:49
Jo, právě přes Facebook koluje nějaká “petice”, nebo takový “dotazník”, který mají vyplnit rodiče..Je tam k tomu napsáno, že je to nějaké Babišovo týrání, nechat sedět studenty v respirátorech tak dlouho, nechat je pořád testovat atd. Že by se to prostě nemělo a už se proti tomu něco děla. Prý musí být okolo 100 tisíců lidí..
Zrzavá bestie, nejsem žádná zhýčkaná chudinka, ale právě naopak :) Vydržím toho hodně, ale toto je na mě prostě moc, když se do toho přidá bolest hlavy ze stresu, je to doslova peklo. Já se socializuji a kolektiv mám na mých koníčcích a né ve škole.
A souhlasím s Vámi, je opravdu hnus, jak se všude píše, jak moc se všichni těší do škol. Myslím, že snad nejsem jediná kdo to nechce. A máte pravdu, na introverty se kašle..A to hodně z vysoka!! Proto jsem alespoň ráda za ten “dotazník”, co koluje...snad ho vyplní co nejvíce lidí, aby si to konečně už někdo uvědomil.
A jsem velice ráda, že to někteří vidí stejně!! Nejsme chudinky, ani ovce! :)
 aliceinwonderlandd
11.04.2021 17:51:57
Zrzavá Bestie - Ty vole, takovýhle namachrovaný frajírečky jako seš ty fakt miluju, běž se laskavě vybračet jinám pitomečku a zalez! Jenom proto, že se něco dá vydržet, tak je snad v pořádku k tomu někoho nutit?? Ty vole, takovýhle hovádka, co si myslej, že je strašně super někoho omezovat a ještě maj tu drzost tady pindat ty svoje kydy o tom, že někdo nic nevydrží jenom proto, že mu někdo něco nařizuje bych nekopala rovnou do tý jejich nevymáchaný držtičky. Běž si fňukat někam jinám, že tě strašně sere, že nejsou lidi tupý ovečky, co chtěj dělat přesně to co jim nějaký hovado nakáže a neopovažuj se tady z nich laskavě dělat nějaký chudinky! To ty seš chudinka - chudinka která chce aby všichni poslušně stáhli ocas!
 táhněteužněkam
11.04.2021 17:45:35
Ježíši kriste, mi řekněte, že v tom mlady zdravý člověk nevydrží sedět na prdeli. Co lidi, co se v tom musí i hýbat, chodit, pracovat manuálně? Přecitlivělé zhýčkané chudinky, fakt.
Součástí školství je socializace, naučit se fungovat v kolektivu, spolupracovat s vrstevníky, hledat kompromisy. To se prostě doma nasimulovat nedá i kdyby se člověk na hlavu stavěl. Tak snad ty dva měsíce to vydržíte, ne? Seberte se trochu.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
11.04.2021 16:58:38
Zdravím, především je potřeba aby názory jako je ten tvůj už konečně zaznívaly ve veřejném prostoru. Je neuvěřitelně nechutný, jakým způsobem vraceči vkládají dětem a studentům do úst, co si podle nich přejí nebo nepřejí. Že to prezentují tak, že se vlastně všichni žáci nemůžou dočkat až budou moct zpátky do školy, že hrozně trpí tím, když tam nemůžou a absolutně při tom ignorují lidi, kteří to mají naopak a kteří naopak hrozně trpí a trpěli ve škole: tedy je k tomu např. krátký článek https://www.mises.cz/clanky/deti-jsme-obetovali-uz-davno-2443.aspx

Je potřeba aby už konečně zazněl hlas těch kterých se to skutečně týká - žáků a studentů, pokud můžeš a máš např. facebook bylo by dobré tam třeba toto tam těmhle vracečům sdělovat a to jako tvůj názor. Já to dělám neustále (i když za to samozřejmě vždycky schytám strašnej hejt) Je opravdu nechutný, jak moc se někteří ohání cizím blahem a přitom na názory jiných z vysoka ser.ou. Na introverty se bohužel sralo vždycky, nikdo nikdy neřešil, jak moc je pro ně třeba takové školní prostředí vyčerpávající a teď se můžou zjevit, když je tu naopak jiná skupina lidí, které vadí opak. Musí to být neskutečně frustrující. Pokud jde o pomůcky ve škole, jedná se o neobhajitelné porušení lidských práv. Nikdo ani stát nemá morální právo vám něco takového dělat, bohužel jiná věc je, že to dělat bude, protože zkrátka uplatnuje právo silnějšího. Když nebudeš moct ve škole dejchat, pokud na to budeš mít odvahu, prostě se tomu braň a sundej si to, pokud bude mít někdo kecy, tak pořád jenom opakovat: "Je mě špatně dopr....e! Nemůžu dejchat!" Klidně se předklonit a snažit se popadnout dech (klidně i trochu přehraně) prostě aby bylo vidět, že je ti opravdu zle a nechat si klidně zavolat sanitku, když to jinak nepůjde. Nikdo, ani stát nemá právo poškozovat tvoje zdraví! Je potřeba se proti tomuhle svinstvu bránit a nenechat si to líbit. To je přesně to co ty svině chtějí. Otázka je, jestli máš podporu u rodičů.
 A61K
11.04.2021 16:46:59
Počkej, já myslela, že příští týden bude jen praktická výuka pro nás, co nejsme žádný závěrečný ročník :D. Na praktickou, na tu já se těším. Na tu normální moc ne, protože učitelé odkládají známkování spousty věcí, co se teď dělat nedají, až se uvidíme naživo a od začátku pololetí je toho.. hodně
 Yoko Ono Žena17 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk