Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164687, vloženo 11.04.2021 11:00:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nenavidim online vyuku na VŠ
Ahoj, ze začátku jsem online vyuku vitala, jenže to jsem ještě netušila, jak to bude vypadat v realu. Protože každy profesor vysila pres něco jineho nedělam nic jiného než si stahuju ruzné programy, ktere nejenom, ze stejne vypadavaji během přenosu, tak mi zasekavaji Notebook ( do te doby jel v pohodě) po posledni online vyuce mi dokonce prestala jet klavesnice.
Kdyz napisu email profesorovi, že mi vypadlo spojeni a tudiž nevim jake jsou podminky zapoctu, tak mi odpovi nejdriv za 3 tydny nebo az tesne pred zkouskovym coz je velka komplikace a sileny stres a to neni jediny profesor, ktery to ma ve zvyku. Je nekdo kdo je na tom stejně?
 Negativista236 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2021 12:50:09
Moderní výuka=ohmůV.když to po sobě přečtu,tak zjistím,jak jsem blbej.Pan OHM,ohmovi,ohmové,ohmácí,ach jo,ta Češtin ?
 Mimozemštan
11.04.2021 12:41:55
Moderní výuka=to zas bude blbejch a nedoštudovanejch.Když něco sháním na Googlu,tak to tam není,musím vytáhnout chytrou knížku a nebo katalog.A plánky a schémata jen v časopisech,ty ODBORNÉ./Vás mladý lituju.VY za to nemůžete,za to můžou TY starý BLBCÍ.Furt vymejšlej náký krávoviny a ptákoviny./To za mejch mladejch let nebylo/A OHMŮCH zákon EXISTUJE,i kdyby čert na koze jezdil/100 Volt : 10 ohmy=10 Ampér,a poserte se.
 Mimozemštan
11.04.2021 11:54:25
Jako dalkac spoluzaky skoro nevidis, navic kazdy druhy ti poda neucelene info nebo taky nic nevi.
 Bbfc
11.04.2021 11:53:58
Já na přednášky ani moc nechodil, jelikož jsem musel mít při škole zaměstnání, abych si ji vůbec mohl dovolit, takže jsem se naučil všechno podstatné sám doma. Ovšem byla, existovala literatura, na začátku každého semestru jsem nakoupil všechna skripta a bylo vyřešeno. Hodí se mi to i teď - člověk se učí celý život a je dobré, když to zvládne sám bez cizí pomoci a intervence. Takže vřele doporučuju raději sehnat literaturu a nudného pana učitele ani nezapínat.

Abych nekecal, cvíka byly povinný a přednášky jednoho či dvou předmětů za semestr jsem navštěvoval v případech, kdy přednášela osobnost, která měla svoji přidanou hodnotu, jenžto byli pro obor zapálení a tryskala z nich informace, kterou se do skript vtěsnat nepodařilo ...
 JCB7
11.04.2021 11:43:10
On-line výuka jede už hodně dlouho, takže sis maximálně stáhla nějaké programy na začátku. Říkat, že neděláš nic jiného než stahuješ programy, je hodně nadnesené. On-line výuka za tvoje špatné připojení internetu nemůže. Ani nemůže za to, že máš pravděpodobně nějaký starý a nevýkonný pc. Ta klávesnice vy ti odešla i bez on-line výuky. A to jako neznáš žádné spolužáky, aby ses zeptala, co bylo za podmínky k zápočtu? Celé mi to přijde jako fake.
 Vidíš to
11.04.2021 11:36:36
Taky nenávidím online výuku.
Každý den vysílám a musím mít připravené materiály na 100%, včetně těch, o kterých nevím, jestli na ně dojde - tabule se ani při grafickém peru nedá úplně použít, na druhé straně vidím jen ikony. Když studenty poprosíš o puštění kamer, tak je stejně pořádně nevidíš, ale zato vidíš s kým chodí, jakého mají psa, papouška... a hlavně to padá. Když se na něco zeptám, tak buď je ticho nebo se nedá diskuze uřídit, mít puštěno víc mikrofonů nejde, protože to vazbí...
Navíc nemám iluze o tom, co u výuky dělá polovina studentů - podobně jako ty.

Někteří fanoušci mi souběžně píší dotazy do chatu, případně posílají pochvalné smajlíky (letící přes obrazovku) a domnívají se, že mám víc hlav na sledování více věcí a soustředěné přednášení.
Všechno se nahrává, takže nesmím říct nic nekorektního - a nepředstavujte si sprostá slova, ale veselé historky z oboru.
Všichni studenti se domnívají, že je to super, že nemusí smolit zdvořilé maily a ve dne v noci mi chodí dotazy do teams chatu, hovor apod. ... souběžně mi posílají svoje často nečitelné materiály k posouzení.
A aby toho nebylo dost, tak soused předělává byt.... hlučně.
Chci zpět svět, kdy vejdu do učebny, odpřednáším a jdu domů (úplně tak to není, ale dřív mi nechodilo každý den 100 a více mailů a konzultace do 24 také nebyly standardem).
Tolik pohled z druhé strany.

Jo a jak tady někdo píše o nastaveném systému... tak jo, všichni děláme, co můžem a do toho ještě online jsme školeni o tom, jak to máme dělat lépe a účinněji.

Jsem extrovert a tento svět mi nevyhovuje, ale kdyby byla možnost výběru strany, tak zvolím raději pozici studenta.
Smajlík  CFD3
11.04.2021 11:14:58
Jo holka zvykej si, tohle je praxe. Je to něco jinýho než se jen nesmyslně naučit nějaké fráze a oddrmolit je na zkoušce co? Jednat sama za sebe a umět si poradit, tak tohle je přesně to, co dělají kluci, užij si to.
 2IMAE
11.04.2021 11:12:59
ja bych tomu i věřila, protože mame online vyuku přes ZOOM, MS teams a Skype a profesoři nepořizuji zaznamy.
 Hydhnkl
11.04.2021 11:08:03
nekecáš? Škola má nějaký mustr, podle kterého mají učitelé jet. A jedno z pravidel je, že všichni používají stejný program, protože ho má škola předplacený......

Jinak já problémy nemám a myslím si, že je pro mě online výuka pohodlnější, než prezenční. A pokud ti nestíhá notebook, tak bude chyba buď ve slabém připojení nebo v nedostatečných parametrech notebooku.
A taky učitelé nám vycházejí vstříc. Třeba tím, že máme dopředu skripta + lze přednášky nahrávat + když už něco píše na papír, tak nám pošle po hodině scan

Celý text mi proto přijde velmi nepravděpodobný.
Smajlík  nevimeNevimePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk