Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1164674, vloženo 11.04.2021 07:02:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hygiena - zaostalí clovek
Cistota pul zdraví! Lidé si nemyjí ruce, mají nechránené styky, jedí jídlo ze zeme a proslé potraviny ci "pistáciové maso" a hygienu dodrzují jak pohan pust.

Bible není jen príbeh (báje) ci posloupnost událostí, ale téz návod a sbírka zásad ze kterych se dá cerpat a získávat pro kazdodenní zivot viz. ta hygiena, cistota, zdraví a jiné zásady pro "cisty" kvalitní zivot.

Znám lidi co mají "nazvejkly" konta a smrdej jak vopice v pavilonu v Tróji a jejich lenost a pohodlnost nezná mezí. Zkrátka kdyz to nikdo nevidí tak proc bych to delal? = (sprcha, zuby "cistení" a úklid) a radsi hrají lacné hry a poslouchají písnicky místo toho, aby si uklidili ci pro sebe neco udelali. Zkrátka zijí jak v 15-tém století a hygienicky jsou zaostalí coz se podepisuje na jejich mentálním a fyzickém zdraví. Sirí se tak choroby a jsou bezohlední stylem " nejak to dopadne " .

Nech kazdy krácí v Kristu a je veden Duchem a zahodí svou pohodlnost a otevre tak svou lenivou a spící mysl která je pohánena Duchem ktery má ctizádost a chut udelat nadrámec.

„Nebudete jíst žádný tuk z býka ani z ovce a kozy.“ 3. Mojžíšova 7:23

Bůh varoval svůj lid před nebezpečím spojeným se zvířecím tukem. Jestli jsi závislý na smažených nebo tučných jídlech, věnuj pozornost tomuto místu: „Mluv k Izraelcům: Nebudete jíst žádný tuk z býka ani z ovce a kozy. Tuku zdechlého nebo rozsápaného zvířete se může užívat k různému účelu, ale jíst jej rozhodně nesmíte“ (3. Mojžíšova 7:22-24).
Tuky obsahující vícenenasycené masné kyseliny, které se nacházejí zejména v rostlinných potravinách a olejích, podporují zdravé stravování. V mnoha potravinách, které konzumujeme, jsou ale tuky obsahující nasycené nebo trans-masné kyseliny (např. kokosový, palmojádrový olej, máslo, sádlo) . Ty zvyšují hladinu cholesterolu v těle a představují značně rizikový faktor pro ischemickou chorobu srdeční, která vede k mozkové mrtvici a k infarktu. Podle jedné studie Pensylvánské univerzity mají souvislost i s rakovinou prostaty: „Čtvrtá nejběžnější příčina rakoviny u mužů může souviset s konzumací nasycených tuků.“
Bůh dal svému lidu také zákony týkající se hygieny: „Když trpící výtokem bude od svého výtoku čist … omyje se celý pramenitou vodou…“ (3. Mojžíšova 15:13). Ještě v osmnáctém století umíraly po porodu tři z deseti matek, ačkoli vypadaly zdravě. Proč? Protože tehdy lékaři běžně chodili z pitevny do porodnice, kde vyšetřovali nastávající matky, aniž by si umyli ruce. „Nemoc omladnic“ byla neznámá až do roku 1844, kdy vídeňský lékař Ignác Filip Semmelweis, nazývaný „spasitel matek“, zavedl mytí rukou ve vodě s chlorovým vápnem a úmrtnost na horečku omladnic klesla. Sečteno a podtrženo: Život podle zásad Písma ti zachová zdraví.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2021 19:33:11
> Mára-Lucky777

Někteří byli svatí, Filipským 4, 21-23:
"Pozdravte každého svatého v Kristu Ježíši. Pozdravují vás bratři, kteří jsou se mnou. Pozdravují vás všichni svatí, zvláště ti, kteří jsou z císařského domu. Milost Pána Ježíše Krista s vaším duchem. Amen."

1. Janův 1,1:
"Moje dítky, toto vám píši, abyste nezhřešili; a jestliže by někdo zhřešil, máme u Otce Zastánce, Ježíše Krista, toho spravedlivého."
Smajlík  Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 19:16:15
> Kraken

"Ježíš nepřišel, aby Starý zákon zrušil, ale aby ho naplnil. Kde nelze Nový zákon uplatnit (všude to nejde), tam nezbývá než starý: zub za zub, oko za oko."

Ježiš to naplnil tím, že nezhřešil, dodržel mojžíšský Zákon a proto, ten kdo v Něj věří, jako Pána, Spasitele a Božího Syna, tak už není pod mojžíšským Zákonem. Je znovuzrozený a Zákon k jeho výchově vychází zevnitř. Duch Svatý ho usvědčuje.

Zákon byl vychovatelem. Tenhle princip biče se může uplatnit od nadřazené autority, která ví co dělá a jak to má dělat, aby to prospělo.
 Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 19:04:47
Kraken - svaty rozhodne nejsem a bez hríchu uz vubec, to by bylo opravdu rouhání a pohrdání Pánem. Za ty lidi se modlím ( tak jak Pán Kristus pravil: "modlete se také za neprátele a lidé smyslejících proti vám" ). Spís mi to jen prijde nefér a hazení perel sviním jak táta ríkal, nebot jim stále pomáhal a vzdy je vyslechl a pak to bylo "immer were" to samé a dalsí podpásovka z jejich strany. Necht je vyslechne Kristus a Duch jim ukáze cestu. I za to se modlím, nemuzes preci byt jejich otrokem a delat jim kaspara celej zivot a zít ve strachu odkud zase prilezou a dají Ti kopacku za tvé pocínání.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 18:54:03
Positive plus: je možné, že Ježíš bič použil jenom na ovce a kozy. Je ale důležité neulpívat na detailech příběhu, ale vnímat, co je za tím. Násilí se v tomto světě nelze bezezbytku vyhnout. Ježíš nepřišel, aby Starý zákon zrušil, ale aby ho naplnil. Kde nelze Nový zákon uplatnit (všude to nejde), tam nezbývá než starý: zub za zub, oko za oko.

Bičem jsem dostal, párkrát. Když jsem se s ním jako mladý učil práskat. :-)
 Kraken
11.04.2021 18:51:15
Mára-Lucky777: souhlasím, ale... ono je důležité kdo to činí. Někde jsem četl, že v Chánově kdysi roznášela peníze/důchody nějaká stará dobrácká pošťačka. A když dosloužila, tak tam tu poštovní službu zavřeli, protože nikdo jiný to dělat nemohl :-).

Jakkoli je tvoje zloba oprávněná, tak se to na toho druhého prostě přenáší. Když budeš svatý, tak skrze násilí poberta tu svatost uvidí a osloví ho, protože násilí je řeč, které rozumí. Ale když nebudeš svatý, tak nad tím později jen pokrčí rameny, že mu to protentokrát nevyšlo.

Já taky nejsem svatý no :-).
 Kraken
11.04.2021 18:29:47
> Kraken

Teda ránu bičem jsem nedostal. Ty ano?
 Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 18:28:46
> Kraken

Těžko se to odhaduje, kdy ten transformující účinek to mít nebude.
Myslím, že je dobré si lidmi vždycky promluvit, když to jde, protože ten člověk má nějaký problém, který je zapotřebí vyřešit, jinak by nekradl, nevraždil a podobně. A když se to povede vyřešit, tak je vyhráno.

Drsný výprask nic nevyřeší. Ten zbloudilý člověk jenom nebude vědět proč, páč má nějaký problém a zanevře na práskajícího.

"Ježíš si neupletl bič (viz Jan 2,15) jen tak pro nic za nic. Už jsi někdy dostal ránu bičem?"

Samozřejmě, že to nebylo pro nic za nic. Byly tam ovce a dobytek. Chápeš? Nepíše se, že spráskal lidi, to si tam dosazuješ ty.

Jan 2, 13-21:
"Byly blízko židovské velikonoce a Ježíš vystoupil do Jeruzaléma. V chrámě našel prodavače dobytka, ovcí a holubů i penězoměnce sedící za stoly. I udělal z provazů bič a všechny je z chrámu i s ovcemi a dobytkem vyhnal, mince penězoměnců vysypal a stoly převrátil. A prodavačům holubů řekl: „Odneste to odsud! Nedělejte z domu mého Otce tržnici! “ Jeho učedníci si vzpomněli, že je napsáno: ‚Horlivost pro tvůj dům mne stráví.‘ Židé mu na to řekli: „Jaké znamení nám ukážeš, že toto činíš?“ Ježíš jim odpověděl: „Zbořte tuto svatyni, a ve třech dnech ji postavím.“ 20Židé tedy řekli: „Tato svatyně byla budována čtyřicet šest let, a ty ji postavíš ve třech dnech?“ On však mluvil o svatyni svého těla."

Vidíš? Nepíše se, že by někdo dostal výprask. Prodavačům holubů to řekl.
 Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 18:19:27
> Mára-Lucky777

Držím palce a modlím se za vás.
Smajlík  Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 18:13:51
Kraken - jo válís! Ty invalidy atd. a delat na nich peníze je hodne zoufalé a to je ta drzost lidí o kterych tu mluvím, ze nezná mezí i takové "gaunery" prípady jsme znávali a hlásili se k nám ( nasí rodine ). Prísahají na Krista a na kríz a pak Ti reknou, ze jejich otec je dábel. Co pak od takového cloveka muzes cekat co okrade i invalidu..... A zase mu to projde a pak si hodí otcenás a rekne jak je zbozny. Apresne "tohle" (jinak se o tehle prípadech mluvit nedá) na nás delalo podrazy a vydíralo nás. Hnus. Nedivte se potom obsahu mojich príspevku viz jednou se hrabe v kosích, druhy den u Tebe bydlí (skoro nespís), tretí den pláce a ctvrty den Te okrádá.... A ten páty na Tebe plánuje vrazdu a na souseda el paso.... Blizní nebo skodná? Jediné zázraky koná nás Pán Kristus a mysl menící Duch.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 18:03:24
Positive Plus - hezké popremyslím o tom a zase jsem o neco obohacen!
Myslím, ze táta mluvil neco podobného o tom krízi ktery mají doma na zdi nebo na krku a vysvetloval i, ze Krista musís prijmout jako takového = Syna Bozího a Spasitele naseho (hovorit o nem a nestydet se za nej) a oni to dokonce i odkyvali a pak zase "zyvli" a vydírali dál a "jeli" ve starych kolejích.

Kdo chce ten chce, kdo nechce ten bude "zlehcovat" situaci dále. Bud svojí nebo tvojí a jeste Te napadne ( a to doslovne ) ze jim nerozumís. Nekdy to pripomíná az schizofrenii a jednají zle velmi zle! Jsou schopni Te napadnout a jdou proti vsem = jak kdyz seknes z minuty na minutu je tvuj neprítel a vysvetluj mu potom, ze vcera pred Bohem sliboval neco jiného. Drogy, chlast, závist a hanba.....

Jinak zkusím to tátovi ríci aby jim to jeste jednou vysvetlil s tím Jezísem Kristem jedinym Synem Bozím. To, by, ale opet museli chtít! No nikdy to nevzdávej a zázraky se dejí. I z jednoho z tisíce obrácenych má Pán radost a i z beznadejného nalezence v Kristu se radují celá nebesa. Je treba ho prijmout (celym, otevrenym, plesajícím) srdcem a nejen usima a ústy a odkyvat to jen tak na oko pro klid a pokoj druhych.
Smajlík  Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 18:02:48
Positive plus: nastavit druhou tvář/přenechat košili je třeba v tom případě, kdy to může mít pro dotyčného transformující účinek. Někde jsem viděl rozhovor s japonským dozorcem, který hlídal zajaté vojáky (Japonci se se zajatci nijak nepárali, bili je a ponižovali). Nejvíc to odnášel velitel zajatců (za všechny zajaté). A když Japonsko kapitulovalo, karta se obrátila. A tak onen dozorce očekával od křesťanského velitele odplatu a stejné zacházení. Ale byl šokován, že se mu žádné nedostalo, právě naopak. Tvrdil, že právě tím se cítil ponížen a obrátil se ke křesťanství.
Oproti tomu dávat pobertu, který okrádá starce a invalidy a má vstřícnost za zbabělost, další peněženku, může být zhoubné. Na rozdíl od drsného výprasku, který naopak může mít pozitivní vliv.

Ježíš si neupletl bič (viz Jan 2,15) jen tak pro nic za nic. Už jsi někdy dostal ránu bičem? Je třeba užívat prostředky přiměřené úrovni osloveného. Říci zbožným zákoníkům a farizeům "Váš otec je ďábel" je hodně drsný verbální útok (fyzický atak mezi učenci je pochopitelně nesmyslný). Naproti tomu výtka penězoměncům "Váš otec je ďábel" by nefungovala, bylo třeba biče, násilí mohlo v tomto případě přivést směnárníky k porozumění. Ovšem je důležité kdo ho prováděl, proto zdůrazňuji nutnost transformace sebe. Kdyby směnárníky spráskal jiný směnárník, nemělo by to žádný spirituální efekt.
 Kraken
11.04.2021 17:41:14
> Mára-Lucky777

Chápu, že je to těžké. Tyto situace nás obvykle mají něco naučit.

I tohle říkal bratr Barkoci, že to má v rodině něco podobného - že za přišel opakovaně příbuzný, něco si nárokoval, na co podle Alexandra nárok neměl a v Alexandrovi se nejprve yvvstal k tomu odpor, vzpoura, musel se přemáhat, ale pak to dal. Na majetku nesmíme lpět.

Každý musí nést svůj kříž a domnívám se, že nemysel tím Ježíš nějaký malý krku. Vše se dá zvládnout s důvěrou v Pána Ježíše Krista Syna Božího, protože Jeho jho je příjemné a břemeno je lehké.

"Sahali na kríz, modlili se a prijali Krista (pry ho prijali) " - a uznávají Pána Ježíše Krista Syna Božího?

Vždycky je třeba hledat řešení, které by se zalíbilo Pána Ježíši. Jak by reagoval v tvé situaci asi Ježíš?

"Metoda cukru a bice = nejdrív povinnosti potom zábava ( jako u nás ve skole "kdysi").
Myslím, ze je to fér."

Záleží v jakém smyslu. Důležité je, co je Božím Slově.
 Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 17:18:43
Alexander Barkoci - "poznal ty zlodeje a jeste drze prisli". A ted si vezmi, ze presne takovyhle zlodeje (drzé jedince) máme v rodine. Neco Ti ukradnou a jeste drze si reknou o ten zbytek a ani po dvaceti letech se nezmenili. Sahali na kríz, modlili se a prijali Krista (pry ho prijali) "troufám si rící, ze na oko" a jejich drzost nezná mezí. Nevím zda-li jsi to zazil, ale jednat s nimi o tom samém uz tech 20 let v kuse je vycerpávající. Delají to znova a znova a jeste te podelaj jak to jde (zmení se vzdy jen na chvilku dokud to neprejde a pak ty podrazy jedou vesele dál = zkrátka politika tipu "neznám bratra"). Rozumís mi ?

Metoda cukru a bice = nejdrív povinnosti potom zábava ( jako u nás ve skole "kdysi").
Myslím, ze je to fér.

Poctivost a né podrazy. Lepsí zázemí a ne jak sebranka která zije ze dne na den. Drzost a lhostejnost neznala bohuzel mezí at uz jinde ci v nasí rodine a vodpískávali to Ti "slusní" kvuli problémum jedincu (a dementním kámosum) v rodine viz drogy, bedny a nadmerná konzumace lihovin. Styl = mám to na salámu nejak to dopadne.

Zkrátka resení za "deme*ty" kterí cely den sedeli ve vycepu, chlastali na sekyru, mackali bedny, brali lichvy a Ti normální resili za ne. Exekuce atd....

Proto to sem písu a dávám a me se zdá, ze to vidíte strasne jednoduse jak hurvínek válku.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 16:57:09
> Mára-Lucky777

Máš pravdu, že lehce se to píše a hůře dělá. Musí mít člověk pevnou víru a důvěru k Pánu Ježíši Kristu Synu Božímu, že má všechno pod kontrolou.

Alexander Barkoci vyprávěl příběh, jak mu ukradli motor z auta. Potom za ním ještě drze přišli, že prý když nemá motor, že auto je k ničemu, jestli by jim ho nedal. On poznal, že jsou to ti zloději a dal jim to pod podmínkou, že přijdou na jeho kázání. Výsledek byl, že se obrátili k Bohu a činili pokání. Stálo to za to. :-)

Ježíš v Matouši 6, 24-34:
„Nikdo nemůže být otrokem dvou pánů; buď bude totiž jednoho nenávidět a druhého milovat, nebo se k jednomu upne a druhým pohrdne. Nemůžete sloužit Bohu i mamonu.“ „Proto vám pravím: Nedělejte si starosti o svůj život, o to, co budete jíst a co budete pít, ani o své tělo, o to, co si obléknete. Není život víc než pokrm a tělo víc než oděv? Pohleďte na nebeské ptáky: nesejí, nežnou ani neshromažďují do stodol, a váš nebeský Otec je živí. Což vy nejste o mnoho cennější než oni? Kdo z vás dokáže svou starostlivostí přidat k délce svého věku jediný loket? A proč si děláte starosti o oděv? Podívejte se pozorně na polní lilie, jak rostou. Nenamáhají se ani nepředou, a pravím vám, že ani Šalomoun v celé své slávě nebyl oblečen jako jedna z nich. Jestliže tedy Bůh tak obléká polní trávu, která dnes je a kterou zítra hodí do pece, nebude tím spíše oblékat vás, malověrní? Nepropadněte tedy starostem a neříkejte: ‚Co budeme jíst?‘ nebo: ‚Co budeme pít?‘ nebo: ‚Co si oblečeme?‘ Neboť o to všechno horlivě usilují pohané. Vždyť váš nebeský Otec ví, že to všechno potřebujete. Hledejte však nejprve Boží království a jeho spravedlnost, a to všechno vám bude přidáno. Nedělejte si tedy starost kvůli zítřku, neboť zítřek bude mít své vlastní starosti. Každý den má dost vlastního trápení.“


metoda cukru a biče - kde to vidíš v Novém zákoně? Ten chrám je snad vysvětlen. Bič se používal na popohánění zvířat, tak předpokládám, že to bylo na to.
 Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 16:28:31
Positive plus - lehce se píse, hure se delá. To jako tomu zlodejovi mám nechat i barák kdyz si prisel pro auto ? Clovek musí hodne premyslet a vstrebávat informace (písmo) spolu s Duchem a prosit Krista pri ctení písma. Lidé Te takto mohou vydírat a v CR platí pro dobrotu na zebrotu, to, ale neznamená, ze vsechny okamzite odsoudím. Melo by to byt jako ve skole = metoda cukru a bice. Alespon takhle se to jeví mne.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 16:18:08
> Kraken

"Ale i Ježíš uměl vzít do ruky bič a převracet stoly. Někdy je prostě třeba dotyčného vskutku zmlátit. Ale musíš tak učinit z lásky, nikoli z nenávisti, jinak to bude mít nežádoucí efekt."

Není zapotřebí bludy šířiti. Nepíše se, že by Ježíš někoho zmlátil.
Píšeš o tom, co se odehrálo v chrámu. Přitom Ježíš dobře věděl, že tento chrám zboří a postaví nový ve třech dnech. Víš co je novým chámem Ducha Svatého? Ne, nejsou to okázalé budovy...
Stejně rázným způsobem by měl křesťan postupovat, když se v jeho tělesném chrámu usídlí nějaká peleš lotrovská.

Čemu nás učí Ježíš v Matouši 5, 38-48?:
„Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Oko za oko a zub za zub.‘ Já však vám pravím, abyste neodporovali zlému člověku, ale když tě někdo udeří do tvé pravé tváře, nastav mu i druhou tvář. A tomu, kdo se s tebou chce soudit a vzít ti košili, nech i plášť. A když tě někdo bude nutit k službě na jednu míli, jdi s ním dvě. Tomu, kdo tě žádá, dej a od toho, kdo si od tebe chce vypůjčit, se neodvrať.“ „Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Budeš milovat svého bližního ‘ a nenávidět svého nepřítele. Já však vám pravím: Milujte své nepřátele, žehnejte těm, kdo vás proklínají, dobře čiňte těm, kdo vás nenávidí, a modlete se za ty, kteří vás urážejí a pronásledují, abyste byli syny svého Otce, který je v nebesích; neboť on nechává své slunce vycházet nad zlými i dobrými a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé. Jestliže si zamilujete ty, kteří vás milují, jakou máte odměnu? Což i celníci nečiní totéž? A pozdravíte-li jen své bratry, co činíte navíc? Nečiní totéž i pohané? Buďte tedy dokonalí, jako je dokonalý váš nebeský Otec.“
 Positive plus Muž Kategorie
11.04.2021 16:17:32
Kraken - ano! Kazdy má tu moznost se zmenit. Je treba se modlit za své ( nase, tvoje, kohokoli ) neprátele tak jak nás Kristus ucil a kazdy se muze zmenit, ale já ríkám, ze musí chtít.

V nasí rodine jsou lidi kterí se za 20 let nezmenili, hazou spínu a i pres veskerou pomoc prohlubují dluh (pujcky) a exekutor nahání trebas tebe. Chlastaj, gemblej nekterí berou drogy a i pres to vsechno Ti reknou, ze verí v Boha (Krista). A kdyz na Tebe za tu tvou pomoc (splátky, ubytování zdarma) opet udelají podraz tak Ti reknou : "no jo Ty pánbíckári tak jsi mi nemel verit" a jedou dál svoje. Smrdej, kradou, posílaj na Tebe lidi a nikdy Ti nepridaj. Dokonce i exekutora poslou k Tobe kdyz maj tu moznost a pak si Te jakoze za jedno pivo koupí. Dobry ne? A vís co je gól? Ze jim ten exekutor vetsinou nic nevezme, protoze nic nemají a spí kde se dá a on se Ti pak odmení s nozem v ruce, protoze v prípade nouze (financní tísne) nedelá vyjímky. Dobry ne ? O techto lidech tu hovorím. Jinak ríká se jim téz "chudáci" ale jde o tzv. "zákernáky a zoufalce". Kapís?
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 15:52:32
Mára-Lucky777: já to chápu. Někde jsem viděl na videu rozhovor s Židem, který přežil koncentrák. Říkal, že svým dozorcům odpustil. Ne kvůli nim, nebo kvůli náboženství, ale kvůli sobě - prostě by s tou nenávistí už nedokázal žít. A tak se mu otevřely dveře do nového života. Někdy takto může fungovat nemoc - přitlačí člověka ke zdi tak, že se změní. A pak je za tu zkušenost, za tu nemoc, vděčný. Protože jinak by zůstal bez té zkušenosti, která způsobila jeho transformaci.

Milujte své nepřátele, praví Ježíš Kristus. Ty to máš dobré, že se nepřetvařuješ, že si nenalháváš, že je miluješ. Jak bys mohl milovat takové kretény.
Smajlík  Kraken
11.04.2021 15:07:36
Kraken - popremyslím o tom...

Ale...... Ríkej to frajerovi ( nekomu bliznímu, i v rodine ) fetákovi, gamblerovi nebo nekomu takovému kdyz na Tebe jde s nozem. Jako jestli treba chápes, ze jsme to zazili a zkouseli jsme to s nimi i po dobrém. Jako jestli chápes, ze se Ti odmení vykradením treba nebo vloupackou do tvé obzivy ( hospoda, potraviny atd... ) jako jestli mi rozumís o kom tu písi a jak se chovají, ze Ti vyhrozují a ohrozují Tebe, rodinu a sebe jako jestli chápes, ze jsou nekterí psychopati atd a o nich tu písi a okolí se v tom jeste vyzívá a prihlízí tvému (vasemu) nestestí. Jinak ano más pravdu, mel by jsi nasytit blizního svého a nesoudit na první "ráz" . Opravdu je potreba se modlit ke Kristu a nechat se vést Duchem a orodovat u Pána jinak to nemá smysl . Já a jiní jsme si prozili svoje...... Nejsou to má chytrá moudra, která tu písi z nudy.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 13:36:49
Mára-Lucky777: Dovol, ať ti vyjmu třísku z oka (Mt 7,4) :-) Tedy opravdu netvrdím, že jsem lepší (znám se), ale kudy podle mého "vede cesta".

"Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst, žíznil jsem, a dali jste mi pít, byl jsem na cestách, a ujali jste se mne, byl jsem nahý, a oblékli jste mě, byl jsem nemocen, a navštívili jste mě, byl jsem ve vězení, a přišli jste za mnou." (Mt 25:35-36) To nejsou nějací náhodně upadnuvší charakterní hoši, to jsou ti zoufalci, o kterých píšeš. Čili je třeba se učit v nich vidět Krista.
"abyste byli syny nebeského Otce; protože on dává svému slunci svítit na zlé i dobré a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé" (Mt 5,45).

Ale i Ježíš uměl vzít do ruky bič a převracet stoly. Někdy je prostě třeba dotyčného vskutku zmlátit. Ale musíš tak učinit z lásky, nikoli z nenávisti, jinak to bude mít nežádoucí efekt.
 Kraken
11.04.2021 12:19:16
Kraken - za tvé komenty jsem velmi rád, protoze mají hlavu a patu. Mluvím ke vsem a k nekterym obzvláste nebot spousta nasich známych (v rodine, v sousedství atd.) se takto chovala. Na úctech "miliony" , lednice prázdná, vlastní deti (lidé) je mlátili za prachy (financne je vydírali, pro ránu nesli daleko), litovali se, breceli, hrabali se ve vodpadcích, hráli bedny, fetili a rodice chlastali a zili zoufale a báli se kdy se zase otevrou dvere a bude delovka nebo estráda a zle. Verili kartám a "strigám" písmo a Krista popírali a v zoufalosti hledali zbytky "jídla" po sídlisti. Válcili o jednu místnost v dome (byte) a vlastnímu by nedali ani kus chleba a kdyz uz Ti dali 100kc tak ti to cely rok vycítali a jinym dávali tisíce a servali vzdy tebe nebo jiné. O takovych zoufalcích tu mluvím a písi.
Smajlík  Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 11:48:26
Mára-Lucky777: no, tu češtinu bys mohl trochu upravit, aby nebyla tak nemytá a nečesaná (viz "lenost a pohodlnost nezná mezí"). Ale i Ježíš používal bad language, když bylo třeba.

Nicméně, možná bys mohl tu odkazovanou pasáž dočíst (Matouš 15:17-20):
"Nerozumíte, že to, co vchází do úst, přijde do břicha a jde do hnoje? To však, co z úst vychází, jde ze srdce, a to člověka znesvěcuje. Neboť ze srdce vycházejí špatné myšlenky, vraždy, cizoložství, smilství, loupeže, křivá svědectví, urážky. To jsou věci, které člověka znesvěcují; ale jíst neomytýma rukama člověka neznesvěcuje."

Tak to jsem rád, že náš s laskavým srdcem nabádáš, abychom se myli, nesmrděli, a nešířili tak choroby. A protože víš, že to s námi jinak nejde, tak holt používáš bad language, no. :)
 Kraken
11.04.2021 10:41:23
Teremtete - nevíme na koho to bylo, jinak no comment ;)
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 10:36:20
Jez správná jídla, abys neměla nepříjemné Duchy. Kdybys je totiž ve společnosti šířila podobně jako svá moudra, nějaký negramota by tě mohl osočit, že jsi zaostalí člověk.
 Teremtete
11.04.2021 10:11:50
Kraken - vidís mohl bych prestat pouzívat ten "bad" language ..... Cas na zmenu
Smajlík  Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 10:07:53
"Ne co vchází do úst, znesvěcuje člověka, ale co z úst vychází, to člověka znesvěcuje." (Matouš 15, 11)
 Kraken
11.04.2021 09:15:27
Povoleny Retez - poradit to jo, ale kdyz je to treba 10 let v kuse a ta osoba Te jeste ve finále okrade a vybere Ti treba rodinnou kasu tak spoustu lidí ztratí trpelivost. Ale souhlasím vse se jeví velmi jednoduse a v Kristu jde vse. Kdo chce pomoci tomu pomuzeme kdo mrhá tvym casem a pomocí at je vyslechnut treba od bezdáka na lavicce. Zoufalcu hrajících to na city je tu dost a kdo té jejich hre uverí muze ztratit velmi mnoho at uz financne, psychicky a fyzicky (vztek, napadení). V Kristu je síla a tahat celej zivot za zoufalce ktery z toho má jeste srandu je pro mnohé vycerpávající.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 09:03:10
Jako správný křesťan by ses jim měl snažit pomoct, vyslechnout je, poradit. Ne napadat.
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
11.04.2021 08:41:39
Povoleny retez - Billy talent známe! A text a instra dobry.

Ze to není moc Krestansky? A to mám jako napsat, ze je to v porádku a hezky pohled na ty lidi a to jejich pocínání kdyz se sprchují jednou za tyden, ze pry voda je drahá, ale tri litry do forbesu drahy nejsou a vzdy se najdou. Lidé by meli zít sporádane a v cistote. Znal jsem pár milionáru "prachácu" kterí se hrabali v kosích a tahali domu kazdou vetes a byla to nemoc kdyz umírali za ziva. Stále umírali a kazdy den umírali 10 let v kuse az uz to ani jejich okolí nebavilo. Zoufalé ciny. Proto ríkám, ze Kristus lécí.
Smajlík  Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 08:21:55
To ale od tebe není moc křesťanský se takhle pohoršovat nad souputníkama. Skoro jako by ti to někdo našeptával!
https://youtu.be/bkODPAqcxvQ?t=50

I've got the devil on my shoulder, over and over
And I just can't sink any lower, lower and lower
The hounds of hell are getting closer, closer and closer

I've got the devil on my shoulder, over and over
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
11.04.2021 07:45:20
Zrzavá bestie - prestat fetovat by meli ti zoufalci a zaostalci. Stací se podívat okolo sebe a zjistís ze hygiena jim nic moc moc neríká a zivotní styl by se dal prirovnat ke stredoveku nekde ve stoce.

Mimochodem hezká profilovka.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
11.04.2021 07:21:48
To se nedá číst. Přestaň už fetovat.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk