Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164656, vloženo 10.04.2021 23:28:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Maturita lol
2 měsíce do maturity a jsem celkem nervózní už. :D Kromě češtiny a angličtiny maturuju z biologie a zeměpisu.. Vůbec si nedokážu představit, jak se biologii za celý 3 roky (ve čtvrťáku pouze seminář) naučím, abych si to dokázal vybavit, úplně cokoliv od virů, přes rostliny, zvířata, až po člověka... Sice jsem se celý roky učil na jedničky a občas dvojky, ale cítím se úplně dutě.
To samý zemák, sice dvojky, trojky, ale jinak mi celkem šel. Bohužel, když jsem projížděl otázky, tak asi 5 z nich je čistej dějepis, kterej moc nemusím, a co jsme za ty 3 roky vůbec nebrali. :D
Já vím, že si tím prošel každej, ale fakt ta nervozita se už dere na povrch a nevím moc, co s tím.. :/ :D
 luskodvanilky Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2021 08:25:42
Jak si odvažujete říkat, že maturita z biologie je jednoduchá, zeměpis v pohodě?
Pokud nejde o státní maturitu, je ta úroveň všude jiná. Každá škola má jiné požadavky.
Je rozdíl mezi průmyslovkou a gymplem, kde to většinou je o něco těžší. Je rozdíl mezi gymplem v Chomutově a gymplem v Praze.
Neříkám, že maturita je něco obtížného. Většina lidí ji zvládne. Jenom to, že někomu stačilo k projití u maturitní zkoušky vyjmenovat státy v Asii, neznamená, že maturita by byla jednoduchá obecně. Tím zase neříkám, že je těžká.Samozřejmě, že úroveň maturit klesá.
Každý se chlubí, jak se na maturitu vůbec neučil. Taky jsem nebyla ten pilný student, co by si od září pečlivě vypracovával otázky, ale... Chodila jsem na maturitní semináře z většiny předmětů, ze kterých jsem maturovala. I když můžu říct, že jsem si před maturitou otázky z němčiny ani nepřečetla, celý rok mě učitelka nutila sprechtit o Berlíně a literatuře a architektuře.
Na angličtině mě učitel nutil recitovat Wordswortha. Z biologie jsem radši nematurovala vůbec, protože naše učitelka to pojala jako přípravný kurzy na medicínu.
A jasně, zvládli to všichni nakonec.
Jenom ty kecy, že to kde z voleje, tak nejde. :) Pokud to někdo dal úplně bez přípravy, tak buď kecá, nebo chodil na dost trapnou školu. ;)
 Vicugna off
11.04.2021 04:17:53
No jo, a teď si ještě představ tu inteligenci, když někdo ví, že si bude muset spoustu věcí zopakovat, a přesto si neudělá z angličtiny certifikát na podzim, aby toho teď měl aspoň trochu míň.
Smajlík  To je yntelekt
11.04.2021 02:05:06
Změpis neposoudím, co tam můžou chtít, ale biologie byla sranda i když jsem uměl asi polovinu.
 hurá
11.04.2021 01:18:53
Maturita není vůbec nic těžkého a průměrně smýšlející jedinec s ní nebude mít problém. Ta úroveň je opravdu hodně nízko. Ze zeměpisu jsem maturoval taky a nikterak jsem se na něj nepřipravil. Byl povolen atlas, ze kterého alespoň na trojku vše podstatné vyčteš. Žádný strach.
 Zeměpisec
11.04.2021 00:59:36
V klidu já maturuju za dva týdny z věcí co ani neumím...
 Maturant
10.04.2021 23:58:57
Stačí sa len správne narodiť a máš to v kapse.
Sorry za lacnú provokáciu, určite to dáš, veľa šťastia :D
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
10.04.2021 23:48:12
dezinformace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
10.04.2021 23:43:44
Tak dějepis je ještě 3x horší.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
10.04.2021 23:38:07
Děkuju za tuhle zpověď. Rozhodovala jsem se mezi seminářem z dějepisu a biologie a tohle mě utvrdilo v tom, že bude pro mě nejlepší, když si hned teď půjdu zaškrtnout dějepis.
 Winky Elessar Žena18 Kategorie
10.04.2021 23:31:19
Biola byla nejhorší, no :D.
Vytahla jsem si nějaké mechy, mechorost nebo tak něco, vzpomněla si jen na životní cyklus, zástupce žádné, nic moc víc, no prostě sranda, skoro úplné okno.
Ale dobré, nedramatizovali to a fakt se mi snažili pomoct a samozřejmě jsem to udělala.
 Zrzavá Bestie Žena69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk