Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164643, vloženo 10.04.2021 21:18:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechci na svatbu bývalému kamarádovi
Kamarád mě pozval na svatbu která se uskuteční v červnu. Nechci tam jít, ale nevím jak to odmítnout. Pravda je taková, že ten kamarád se mnou několik let nemluvil, přestože já jsem se o kontakt s ním snažil. Byl to on kdo se rozhodl se mnou ukončit přátelství a já z toho měl dlouhou dobu deprese. Teď už je pro mě cizí člověk a nerozumím proč mě na tu svatbu pozval. Navíc mi řekl že většina pozvaných mu jaki dárek přiveze 1000-2000 Kč. Neříkal mi že mě tam bez peněz nepustí, ale pochopil jsem že ode mě peníze očekává. Byl jsem hloupý že jsem mu hned řekl že na svatbu přijdu a teď toho lituji. Jak se z toho mám dostat? Napadlo mě jen že bych předstíral nemoc, ale lhát je mi proti srsti, navíc bych mu to musel říct pak pár dní předem a nevím zda by pro mě neměli už přichystané místi atd.
 Hvl Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2021 20:50:12
Jestli někam nechceš tak tam nejezdi. Nevymlouvej se prostě to oznam a že o tom nehodláš diskutovat.
 LADI Muž41 Kategorie
11.04.2021 10:14:11
Ber to z té lepší stránky. Tisícovka není až tak velký peníz, třeba se tam dobře pobavíš, seznámíš se s někým užitečným...
BTW: Nepíšeš, jestli máš nějakou přítulku, pokud ano, jestli pozvání platí i pro ni. Případně jestli je svatba v místě nebo někde dál, kam bys musel jet autem a na svatbě sušit hubu. Případně že by tě tam autem někdo dovezl a pak pro tebe zase přijel. To by asi byla vhodná záminka, proč se tam ukázat, novomanželům potřást ploutvema a až tě to tam přestane bavit, omluvit se, že ti přijel odvoz. Nenabízí ti třeba i nocleh?
Jak si představuje, že ta svatba bude organizovaná, kolik lidí tam chce...
Jestli ta svatba bude už v červnu, možná bude platit nějaké omezení shromažďování, cesty mezi okresy a tak.
Předpokládám, že až to omezení pomine, tak se hodně lidí, jejichž IQ je nižší než dnešní datum utrhne ze řetězu a koronavirus se zase rozšíří.

...Končí také omezení setkávání osob z jiných domácností. Vevnitř se bude moci sejít maximálně 10 osob, venku 20 osob....
To by teď nějakým větším svatbám moc nesvědčilo. Když se ho zeptáš, jak by to řešil, kdyby tohle ještě v době svatby platilo a on by odpověděl, že na to sere, tak bych ho poslal do prdele rovnou, zdraví je přednější.

Docela by se šiklo hodit s ním řeč, jestli počítá s případným omezením, že se bojíš případné nákazy. A třeba, že ti to rodiče/přítulka... rozmlouvají. Tohle by měl řešit především.
Smajlík  yarda1
10.04.2021 23:05:09
ty jsi srab ze to nema konenc.

Napis mu milej XYZ, za poslednich XXX let jsme se nevideli, a byl jsi to ty kdo nase pratelstvi ukoncil velmi mne to tehdy zranilo a ja se uz nechci vracet. Preju ti vsechno nejlepsi v teto zajiste stastne chvili ale rozhodl jsem se nadale zit svuj zivot ve svete kde se kamaradi neozyvaji jen kdyz hledaji sponzora na svatbu.

S laskou Karel.
 bagrnakole
10.04.2021 22:33:53
A nebo neříkej nic a prostě tam nechoď ... případně mu pošli SMS že na svatbu nedorazíš (ať s tím zbytečně nepočítá).

Stačí jednoduchá věta "omlouvám se, ale asi nedorazím..."
 Michal-222 Muž44 Kategorie
10.04.2021 22:30:47
tvl, sockovat dary po hostech ke kterým se choval ještě k tomu jak idiot, tak to je síla... s takovou debilitou bych nechtěl mít už nikdy nic společnýho, takže bych mu jen napsal strohou sms, že tam nedorazím a bloknul tu vydlabanou tykev
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
10.04.2021 22:13:22
Bude pro tebe vážně nejjednodušší nehledat v tom složitosti a prostě mu říct, že na svatbu nepřijdeš. Hotovo. On se z toho taky nezblázní a lepší než aby přišel na to, že sis vymyslel nějakou lež, aby ses vymluvil.
Smajlík  Winky Elessar Žena18 Kategorie
10.04.2021 22:02:28
Vem obvaz, rozdelej sadru a predstirej zlomenou nohu.
 Kvetak
10.04.2021 21:55:23
A co je za problém prostě říct "promiň ale na svatbu nepřijdu" konec rozhovoru? Co si jako myslíš, že ti udělá když prostě řekneš ne :D
 Fapfap Žena25 Kategorie
10.04.2021 21:52:05
No, tak já bych tam taky nešla, takové zacházení si nezasloužíš. Tenkrát jsi mu dobrý nebyl, když jsi ho jako kámoše v životě chtěl, tak nevím, proč teď by ses měl někde s takovým člověkem družit, když víš, že vůbec nechceš. Neponižuj se nějakým lhaním typu "jedu na dovolenou", prostě mu zavolej, řekni, ať se nezlobí, ale že nepřijdeš, ukonči to a už se tím netrap.
 Yoko Ono Žena17 Kategorie
10.04.2021 21:36:31
Už s ním v životě nepočítáš? Tak jej neřeš. Prostě oznam, že nemůžeš. Lhaní je ti proti srsti? Jo hošíku, to si budeš muset vybrat. Ještě stále můžeš přestat komunikovat a totálně se odstřihnout, nedojít. Vyber si.
 Pragmatikon
10.04.2021 21:34:30
Daj mu do obálky pár korún, najedz sa zadarmo, opi sa zadarmo a zabav sa zadarmo. Svadby sú proste úžasná vec.
Ale pokiaľ tam fakt nechceš ísť, tak mu povedz, že vtedy niečo už máš a nedá sa to odvolať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
10.04.2021 21:33:11
Vzhľadom na to, že ma asi čaká podobná situácia, tak som nad tým už rozmýšľala... Nedospela som k nejakému stopercentnému záveru, ale asi by som na tvojom mieste povedala niečo v tom zmysle, že na svadbe by mali byť tí najbližší, tak sa do toho nechceš miešať.
Smajlík  Juliana755
10.04.2021 21:27:10
Normálně řekni, že ti do toho vlezla dovolená s rodinou/přítelkyní a že se omlouváš, ale dáš tomu přednost, ať s tebou tedy nepočítá.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk