Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164376, vloženo 07.04.2021 21:29:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám udělat první krok?
Ahoj, líbí se mi jeden kluk. Ale jsme docela protiklady. Já jsem taková, že se zvládnu bavit a nejsem až tak stydlivá, za to on je strašně stydlivý. S nikým se moc nebaví, ale se mnou si dokáže povídat hodiny, smějeme se, máme společného zájmy a máme si o čem povídat a je to prostě fajn. Všimla jsem si, že na mě dost kouká a v mé přítomnosti je docela nervózní. Myslím, že je tu nějaká šance, že se mu líbím. Ale k věci..Tím, že on je úplný introvert a naprosto stydlivý, tak mě nikam nepozve, sám nenapíše ani nic podobného, což mne mrzí, ale několikrát naznačoval, ale jako nikdy to nebylo, že by řekl: no tak pojď se mnou na procházku..
Tak už jsem si konečně řekla, že bych mohla něco zkusit já. Protože takto mě to vážně nebaví. V podstatě nemám co ztratit, ne?
Jen nevím jak začít. Nechci se nějak moc vnucovat, aby to zase nebylo blbé, chápete. Nevíte co bych mohla třeba udělat?
Mám jeho číslo, ale nepíšeme si, psali jsme si jen párkrát. A nevím, přijde mi zvláštní mu jen tak napsat z ničeho nic bez jakékoliv záminky...
Ale našla jsem, že má jednu sociální síť, ale má soukromý profil, takže ho tam nesleduji a ještě jsem mu neposlala ani žádost, nevím, tohle mi prostě přijde divné..
Pro Vaši představu, vídáme se 3x týdně na společném hobby, je ode mě starší o 8 let, na 100% jsem si jistá, že holku nemá (ptala jsem si i pár lidí a ti mi to potvrdili).
Vážně bych ráda něco udělal, ale nevím co..V tomto vůbec nejsem zkušená, nikdy předtím jsem s nikým nechodila ani nic podobného. Byla bych velice vděčná za jakékoliv názory, rady a tipy.
Mockrát Vám děkuji a přeji krásný večer s dobrou náladou :)
 Mercedess Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.04.2021 20:32:44
MartinX - no teda, nad tím jsem vůbec nepřemýšlela tímto způsobem, právě mi to přišlo jako fajn nápad, protože v tom není nic intimního. Navíc já jsem taky trochu stydlín a hned na něco intimního bych se jen tak nevrhla...sama od sebe.
Každopádně, nevyleká ho to? Nechci dopadnout jak ta minulá holka, která se o něj snažila a on se jí bál.
Tak teda vůbec nevím. Ale moc děkuji za Tvůj pohled na věc, možná máš i pravdu.
 Mercedess
08.04.2021 19:23:51
Mercedess - Ty ale potřebuješ něco, kde uvidí zájem a může se to vyvinout dál.
(ne třeba hned sex, ale aspoň líbání, objetí se) takže ideálně na jídlo a film nebo jen na jídlo a pokec. Kolo je nanic, tam nebude intimita, navíc budete spocení...

Na to se vykašli. Výletovat můžete, až spolu budete chodit. Tímto akorát podle mě zabiješ tu tvou snahu, musí vidět jasnou iniciativu! Ne třeba pozvání do kina ale na jídlo případně film a tam už se musí i on projevit, ukázat zájem, dotknout se tě...

Na kole to nečekej, to akorát oddálíš co chceš.
 MartinX
08.04.2021 10:36:38
Ahoj, moc Všem díky za odpovědi!!
Ale jak už někdo napsal : „A i kdyby třeba zrovna vztah nehledal, minimálně bude rád, že jsi o něj projevila zájem. Spíš bych si ale tipla tu první možnost.”
Dozvěděla jsem se, že kdysi dávno chodil s nějakou dívkou, dejme tomu okolo 17-20. Chodil s ní ale jen opravdu chvíli, nebojím se napsat, že jen pár měsíců a od té dobrý nikdy nikoho neměl..Přijde mi to trošku zvláštní, protože po něm pálí docela dost holek, nebudu lhát, je vážně atraktivní, takže mi to přijde zvláštní, že si za těch uplynulých 8 let nenašel druhou. Chápu, že ho ta první mohla natolik ranit, že nechce, no ale stejně...
Taky ho prý chtěla jedna holka, ale že se jí dokonce “bál” nebo co, prostě byla na něj evidentně moc divoká..
Ale moc díky za tipy, určitě něco vymyslím, protože toho máme hoodně společného, třeba mu nabídnou, ať se mnou jede na kole, to je takové nezávisle a kamarádské, alepoň to nezní jak rande.
 Mercedess
08.04.2021 04:22:00
Dle etickych principů nevidím problém v tom, abys jej hako počestná slečna požádala o doprovod na výstavu, do divadla, kina... nestav to hned jako rande.
Smajlík  PretorianCZ Muž27 Kategorie
08.04.2021 00:39:36
Jestli s ním chceš být, jdi do toho. Dost možná na iniciativu z tvé strany čeká, protože sám nemá odvahu něco podniknout první. A i kdyby třeba zrovna vztah nehledal, minimálně bude rád, že jsi o něj projevila zájem. Spíš bych si ale tipla tu první možnost.

Co udělat? Běžte spolu ven, třeba na nějaké hezké místo v přírodě. Nebo ho, já nevím, pozvi k sobě domů, objednejte si něco dobrého k jídlu a uvidíš, jak se to vyvine. Možností je spousta a fantazii se meze nekladou.
Hodně štěstí. ;)
Smajlík  Ragú001 Žena24 Kategorie
08.04.2021 00:07:26
Jestli o něj skutečně stojíš, řekni mu to do očí, on povyskočí blahem; určitě. Vymysli si program a jdi do něj. Na konci se můžeš zeptat, co jsi raději mohla změnit, aby se mu to líbilo víc.
Smajlík  Teremtete
07.04.2021 22:49:29
Jiná doba stydlín i takový jsou mezi námi.Pořád lepší stydlín než namachrovanej blbeček.Jdi nic tim neskazíš ne
 LaMuerte
07.04.2021 22:08:14
DO TOHO!!
Smajlík  Fifka98

Asko-nabytek.cz

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk