Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164335, vloženo 07.04.2021 16:16:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dospělost
Nedávno jsem odmaturoval a začal jsem chodit do práce. Je to strašné. Byl jsem zvyklý na prázdniny, že mě rodiče živili, žádné starosti a teď mám jen stres, stres a stres. Stres z toho, že už nikdy nebudu to dítě, kterému nebude nikdo už kupovat sladkosti jak dřív.Už nikdy se nebudu těšit na léto, jak budou prázdniny atd. Vše je pryč. Přijde mi jak kdyby jsem si ten život právě doužíval a teď začíná peklo až do konce života. Rodiče na mě tlačí, že bych se měl osamostatnit a odstěhovat se. No co se tak dívam po cenách a přemýšlím nad tím, tak katostrofa. Plat mam 23K a kdybych měl platit najem nebo hypotéku cca 10-15K + energie,jídlo,auto tak to mi nic jako nezbyde? Ted když se něco pokazí tak co mám dělat? To je ten dospělí život? Chci být zas dítě! toto mě fakt přestává bavit :( Denodenně mám deprese, že chodím do práce,která mě nebaví (všude je to stejný!,během roku jsem vystřídal 3 práce) , malo pěněz, furt práce,práce a nic z toho. Teď řešit bydlení atd. katastrofa
Má někdo nějaký nápad co dělat? Jak si prodloužit dětství? Na výšku nemám koule a stejně by mi to nikdo nezaplatil. Jak se zbavit toho stresu? 20let Radek
 rarasek22 Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2021 20:40:23
To je přechodové období ;) Je fakt, že dělat to, co tě nebaví ... dlouhodobě asi k dobré náladě nepřispěje. Takže tady to máš jasný.

Jinak to nesmíš tak brát. Prázdniny nemáš, ale můžeš si vzít dovolenou ;) Šetřit se naučíš, časem :D Nemůžeš se porovnávat se studenty, protože ty už jsi pracující. Začátky jsou těžké, hledání sama sebe a místa v životě rovněž.

A otevřeně přiznat to, co jsi napsal, chce taky koule :D

Do dětství se nevracej, dospělý život je lepší. Jen to chce chvíli času. Uvidíš.
Smajlík  kokoska94 Žena26 Kategorie
07.04.2021 19:11:26
To už je holt další životní fáze, to musíš přijmout a zvyknout si. Dobré je si udělat pevné základy, na kterých můžeš stavět. A najít si práci, která tě bude bavit a do které se budeš těšit, protože tam člověk tráví většinu svého denního času. Pak si najít nějaké drobné životní radosti, kterými si budeš ten život zpříjemňovat :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
07.04.2021 19:01:31
V zásadě jsi to vystihl. Skončila ti doba hájení, teď se musíš starat sám. Stejně jako tvoji rodiče, kteří se zvládli starat i o tebe, stejně jako několik miliónů lidí jen v téhle zemi.
Takže to zase taková hrůza není, jen nebudeš mít všechno hned, budeš dojíždět ne 15 minut, ale hodinu z okraje města kde jsou nájmy nižší a podobně, ale horší to nebude když nebudeš dělat kraviny. A když se budeš snažit, bude to jen lepší.
 Semizar Muž46 Kategorie
07.04.2021 17:44:31
Ber to z té lepší stránky. Máš už své vlastní peníze a jsi svobodný, můžeš si dělat co chceš a koupit cokoliv se ti líbí, narozdíl od mnohých 20-letých vysokoškoláků nemusíš prosit rodiče aby ti dovolili jet na dovolenou s kamarády nebo aby ti přispěli na motorku.
Pokud nemáš peníze na vlastní byt, proč se nezeptáš 2-4 kámošů jestli byste nemohli bydlet spolu a nerozdělili si nájem? Peníze za jídlo můžeš ušetřit tím že budeš vařit.
 BoomerskéRady
07.04.2021 17:03:44
hraj debila a daj sa zavrieť do bohnic.
 urbi et orbi

Asko-nabytek.cz

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk