Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164334, vloženo 07.04.2021 16:11:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejsem studijni typ
Rodice, babicka a deda mi furt rikaj, ze musim jit studovat...

Kdyz ja mam jen problem se konecne dokopat k tomu se zacit ucit na maturitu, kdyz uz je za mesic a 20 dni :/ nejsem vubec studijni typ, nebavi me uceni, ani neumim veci okecavat.. ikdyz jsem mel hezke znamky na vysvedceni.. mam furt depky.. prakticke se bojim.. obor me nebavi, achjooo... jeste jsem na skole, kde nas na maturitu vubec nepripravuji.. ustni 90 % veci jsme ani nedelali, kazdy rok to u nas neda treba 6 lidi z 20.. a to jen ustni.. jsem zvedavy, jak to dopadne ted u prakticke, kdyz jsme tam nebyli rok a pul..

Furt mam myslenky ze cely to uceni by bylo k nicemu, kdyz bych byl jeden z tech 6 neuspesnych.. k tomu ten tlak rodicu a ucitelu, ktery si mysli, ze mame jen jeden maturitni predmet.. fakt mam toho vsechno uz pokrk.. vsichni rikaj jak ti ucitele radi... vam bych pral mit ty nase.. absolutne nelidsky sv*ne... prijde mi, ze nam jen hazi klacky pod nohy..
 nezal3zi Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2021 16:54:33
Když víš že nechceš jít studovat, víš aspoň co bys chtěl?
Myslím že se tě rodiče ani babička nezřeknou když nepůjdeš na vysokou, ale není dobré když v 19 nemáš vůbec žádný plán. Zkus se ty dva měsíce ještě vzchopit a nějak tu maturitu zvládnout, ale poté bys měl začít přemýšlet nad tím, co bys chtěl v životě dělat. Vysoká za každou cenu není klíčem ke štěstí a věřím že pokud se tím budeš dostatečně zabývat, najdeš si nějaký jiný cíl který ti bude vyhovovat víc. Nebo si třeba pár let odpracuješ a půjdeš studovat potom. Hlavně nezahálej a nesvaluj vinu na ostatní, vem život do svých rukou a najdi si svou cestu.
 BoomerskéRady
07.04.2021 16:28:51
Učitelé na školách jsou často hyeny. Nedělají tam žádné psychotesty, které by filtrovaly svině které mají jít učit. Podle toho to pak vypadá. Taky proklínám to, že si má člověk v 15ti vybírat školu se zaměřením, vždyť většina neví co chce dělat. Má v hlavě úplně jiný věci než tohle. Z jakých maturitních předmětů maturuješ ? U nás na strojařině bylo normální se učit do jednoho odborného předmětu i měsíc každý den, jenom proto aby jsi prošel. Určitě to nemáš takhle těžké, těch pár dnů před maturitou se hecneš a ono to půjde. Češtinu jsem se naučil za dva dny. Angličtinu se ani neučíš, každý dokáže zkomolit pár vět během té chvilky na ústní. Na praktické budete mít úlevy, není možné aby lidi zvládali praktickou když neměli praxe celý rok, nesmysl. To že ti někdo v rodině rádi aby jsi vystudoval co nejvíc neber nějak špatně, není to tak myšleno. Například tvoje babička má ten myšlenkový pochod že: budeš se hodně učit a mít vysokou - budeš mít hodně peněz a budeš pravděpodobně šťastný v životě. Ale už neví jak to ty cítíš, co tě baví, zajímá, k čemu máš vášeň, jakou cítíš roli v tomhle životě. To si málokdo uvědomí v 15ti když je ještě děcko a vybírá si střední školu.
 Kolemjdoucíí

Asko-nabytek.cz

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk