Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160800, vloženo 03.03.2021 17:25:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se prosadit jako herečka
Ono je to vážně těžký...Bohužel kolem filmu i divadla se pohybuje šíleně velké množství lidí, jako mladá herečka jsem jedna z mnoha. Bohužel, všechno je to o konexích, kdo s kým pije, spí, kdo se s kým baví a kdo koho doporučí dalším. Možná jsem si to všechno malovala naivně, ale mrzí mne, že tolik mladých lidí vůbec nemá šanci. Neustále se opakují ty samé mladé tváře, o těch starších nemluvím, ti jsou zajetí...Nemáte někdo tip, jak na to? Ke své smůle jsem bohužel spíše introvertní typ, nemám problém se s lidmi bavit, ale takové to kamarádíčkování jen proto, abych dostala roli je mi šíleně proti srsti smutně se usmívá
 heeerecka Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.03.2021 00:00:01
A kde bys jako teď chtěla hrát?
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
03.03.2021 21:09:15
zlomyslný hajzl: Máš štěstí, že jsi nenapsal (v překladu) český casting :) To bys dostal banána :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.03.2021 21:06:53
Já myslím, že by to téma teď nemělo být, jak se prosadit, ale jak vůbec přežít (byť obecně s tebou souhlasím - piatiky a sex jsou cestou ke kariéře i v jiných oborech a mám pocit, že místa v kultuře se v zásadě dědí v několika rodinách).

Když se podívám všude kolem, mám pocit, že je to všechno vzhůru nohama - piloti pracují na stavbě, herci v realitkách nebo za kasou v supermarketu. Tahle krize nelikviduje jen spoustu obyčejných lidí, ale podstatnou část inteligence. A zároveň spoustu lidí učí pokoře. Vzdělání nic neznamená, když svoji práci nemůžeš vykonávat.

Takže bych měl spíš otázku, jak to přežíváš ty. Jde se tím teď vůbec uživit?

Pokud sem hodíš e-mail, rád na to téma pokecám.
 Pozitivista
03.03.2021 20:53:42
Woodman casting...
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
03.03.2021 20:19:25
Teď když jsou divadla zavřená a i známí herci si hledají jiná zaměstnání sis asi vybrala špatný čas.
Smajlík  yarda1
03.03.2021 19:47:01
Když jsem to radil posledně, tak jsem dostal banán :/
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.03.2021 19:19:22
Tak pokud máš bokem třeba tisícovku, můžeš nějakému začínajícímu fotografovi, co není úplně mizerný, říci, ať s tebou natočí videoklip, nebo krátký snímek. Technologie, jako foťáky jsou dostupné, Youtube je zdarma, kdejaká roura vydělává tím, že komentuje kosmetiku ve vlastním pořadu. Kontakty v dnešní době jsou hodně, ale dají se získat i jinak, než přes postel. Stačí trochu vypadat a ovládat comp na uživatelský úrovni...
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
03.03.2021 18:25:41
Mistr má za sebou víc selhání, než žák pokusů. Zkoušej všechno.
Smajlík  Odpočinek Muž51 Kategorie
03.03.2021 18:24:26
Kultura teď stojí, nezávidím, ale pohledem pařeza asi být hodně vidět a nebát se experimentů mimo svou komfortní zónu.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
03.03.2021 17:56:47
Upřímně když některé ty nejen mladé herečky vidím jak nehrají, ale jen odříkvají text tak je mi naprosto jasné, jak k té roli přišly...Měla jsem spolužáka, nesmírně talentovaný, kluk zahrál všechno od Hamleta po Romea, nesmírně uvěřitelně, profesionálně, že jsme vždycky jen koukali s otevřenou pusou, prostě opravdu talent od přírody..no, nevzali ho ani na konzervatoř, dneska se živí jak se dá...Proto se mi otevírá nůž v kapse když vidím v těch stupidních seriálech ještě horší herce, kteří se proslavili jen proto, že jsou známí a vystavují holé zadky na instagramu.
 smutekdddd
03.03.2021 17:37:58
Jsem trošku z branže. Výhoda je od dětství chodit do nějakých souborů, dramaťáků, nejlíp hodně známých. Pak rodiče herci, případně slavní, tam můžeš být i kopyto, ale rodiče a jejich kamarádi ti vždycky najdou nějaký ten štěk ;) A štěk znamaná, že si tě všimnou další lidi. Jinak to bohužel funguje hodně i tak, jak jsi popsala..Znám opravdu dost talentovaných holek i kluků, skromní, ale je to fakt o těch kontaktech, ono se na oblíbence hraje i v blbým komparsu, natož ve filmu..
 pan Aleš
03.03.2021 17:32:27
Jako herečka máš dnes šanci pokud jsi z některé z menšin. Máš tmavší barvu kůže, jsi trans, lesba, ... Pokud si bílá heterosexuální žena, tak na hereckou kariéru zapomeň a je úplně jedno jestli jsi dobrá nebo ne. Sorry jako.
 Petr Z PrahyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk