Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1160761, vloženo 03.03.2021 09:43:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsme nebyli připraveni na pandemii?
Pandemie lidstvo pravidelně decimuje mnoho století nejde tedy o nic evolučně nového a logicky bychom měli být připravení na to, že přijde pandemie, vynakládáme obrovské peníze a veliké množství času na hlouposti a zapomínáme na to co je zde nutné řešit. Prevence je vždy levnější řešení, než řešit škody které napáchala válka nebo pandemie. Civilizace produkuje mnoho amatérských chyb a následkem jsou problémy které způsobují blbou náladu, nikdo za nic nemůže, protože je zde všude alibismus a populismus.
 George Orwell Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.03.2021 19:35:46
Ostatní země se už s pandemií vypořádaly. To že jsou Čechy díky státnímu zřízení státem s nejvyšším počtem nakažených, nemá s nepřipraveností světa co dělat.
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
03.03.2021 18:28:30
rádce do duše: globalistický rituál pro přenos informací?
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
03.03.2021 15:50:46
Já navrhuji zavést preventivní opatření proti epidemii blbosti. Každý, kdo přirovná proticovidová opatření, pomáhání imigrantům a další věci, co se nelíbí neonáckům, k Orwellovi, dostane namístě palcátem do hlavy.
Smajlík  Palcátovač
03.03.2021 15:15:36
Nejsi jediný, kdo tomu nerozumí. Mě napadají jen konspirační teorie o vyvolání ekonomické krize, která se možná vymkla představám. Možná pomsta Číny USA... Když to vypuklo v Číně, proč se Čína neizolovala? Když přišla britská mutace, dlouho uzavření hranic nevydrželo.

Epidemii už uměli řešit ve středověku. Logicky a primitivně. Vojsko obklíčilo město, vesnici. Nikdo nesměl tam, hlavně ven! Počkali, až lidé uvnitř vymřou, přežili silný jedinci a život běžel dál. Teď jsme úplně jinde, ale pořád je jasné a logické, pokud lidé migrují, nemůže se to samo zastavit! Leda, že by bylo lidstvo schopné ze dne na den vyvinout vakcínu, naočkovat lidi dřív než vir zmutuje, což je trochu fantazie z daleké budoucnosti.
 IceBox
03.03.2021 14:35:17
Rádce do duše

Schválně jsem si ten zahajovací ceremoniál pustil a nic mě nešokovalo. Tak jsem musel na netu vyhledat, co přesně tam lidi varuje před covidem. A musím se smát. Kruhový stadion je prý předpověď kulatého viru? To jako fakt? :D Hranaté stavby jsou předpovědí čeho? Že tam byla scéna se zdravotními sestrami je prý také předpověď covidu :D no tvl, mám dost. Takže až se někde v nějaké scénce objeví třeba piloti, bude to předpověď padajícího letadla?

Opravdu tak dobře jsem se nezasmál, jak těmto konspiračním lbábolům.
 cbcbcb
03.03.2021 11:44:18
Protože tato pandemie byla založena předčasně, neoprávněně, bez mého schválení, bez mého povolení. Jedná se tedy o zakázanou pandemii. A až skončí, tak bude zavřena do vězení.
 svitavska ulice
03.03.2021 10:18:36
ale ono velká část populace mohla být připravena. Vždyť informaci, že přijde pandemie dostali všichni naservírovanou na podnose při zahájení Olympijských her 2012 v Londýně. Koho tenkrát nešokoval zahajovací ceremoniál (rozuměj globalistický rituál pro přenos informací), ten bude šokovaný nyní, když si to zpětně pustí na netu.
 Rádce do duše Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk