Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160681, vloženo 02.03.2021 13:09:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
co si o tom myslite
Stalo se vám někdy, že jste potkali holku po letech a taková ta klasika, na fb neodepisuje a jinde taky moc ne, ale je tam seen (samozřejmě).
A jelikož já nejsem z těch co by živili konverzace kde si píšu sám sebou, nebo kde bych musel na sebe pořád nějak upozorňovat tak to rychle zaříznu.

Ale stala se mi situace, že jsme se s takovou potkali a pokecali, tak jsem pak nadhodil že moc neodepisuje tak ať se třeba někdy ozve, že můžeme zajít ven. Následně ona vytáhla mobil, já jsem jenom tak přes rameno nahlédnul a tam bylo snad tisíc kontaktů (99% chlapů).
Nečekané bylo pak to, že mi řekla že mi pošle do chatu "X" abych byl první a ona mi nezapomněla odepsat až přijde domů.

Nevím, asi jsem nějakej moc citlivej nebo si jen sám sebe cením, takže mi to celkem vadilo a o konverzaci už zájem nemám. Tohle asi dělají holky běžne, ale já kdybych tohle řekl holce asi by se urazila a už by jsme se nikdy neviděli.

Celkem chápu asi frustraci dnešních kluků, protože takovýto "boj o pozornost" kde na jednu holku čeká tisíc kluků, tak se nedivim že je tu třeba tolik paniců no.
 prebersito Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.03.2021 19:35:15
A v čem ty vybočuješ z řady čekajících kluků? Teda krom toho, že sis jí postěžoval, že neodepisuje?

Když je holka oblíbená, tak to působí na muže tak, že asi jde o osobu, o kterou by měli mít zájem. A platí to i obráceně. Nicméně stačí jen trochu myslet. Taky si přece nebudeš dělat velký naděje např. na pracovní místo, kam se hlásí 100 lidí.
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
02.03.2021 14:59:06
Bral by som to s rezervou.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
02.03.2021 13:49:34
Potkáš holku po letech, a čekáš, že čeká zrovna na tebe? Že celou dobu si nedovolila vzhlédnout na nějakého cizího kluka, natož si s ním psát? Nemá žádné vztahy, kontakty? Co čekáš? Jeptišku, vílu, nebo tak něco? To jsi asi přecitlivělej. Nebo spíš totálně mimo realitu. Ostatně, jen jste se potkali. Nenabízí ti manželství - ale pokec. Nekývla na rande - ale na to, že byste spolu mohli jít ven. Jako kamarádi. Známí. Kdy vám ani jednomu není nic do toho, s kým ten druhý co má. Ber - nebo nechej bejt.


Buď pro ní nenahraditelný. Ukaž se, že jsi někdo, o koho má stát. O kom má přemýšlet a radovat se z tvé přítomnosti. Staň se v jejích očích někým, o koho prostě přijít nechce. Kdy se úplně tetelí, kdy od tebe přijde zpráva, pozvání. Kdy doslova visí na tom telefonu, kdy napíšeš. A ještě lépe, odpočítává minuty, kdy se uvidíte. Pak nebudeš muset být frustrovanej a o její pozornost žadonit. Sama ji totiž bude vyhledávat. Ostatně, asi nechápu, proč to tedy děláte. Proč děláte něco, co vás tak strašně ponižuje, vytáčí a tak dále. Komunikace má být zábava, a ne mise sbalit holku a zničit přitom veškerou konkurenci. Tam se opravdu nechytáte. To hrajete špatnou hru, pánové. Mimochodem, ono je to časem poznat a věř, že pokud neměníš myšlení a postoj, i tahle ta holka to brzy zjistí. Nechce být tvá kořist. Chce být tvá rovnocenná partnerka. Přestane jí bavit tvé určité šmírování, kontrolování, dožadování se pozornosti. A následný tvůj vztek, že ti nedává tolik, kolik by sis představoval. Fakt je to z vás některých strašně moc znát. Ostatně, kdybys náhodou seznal, že s tvůj zájem nezaslouží, z jakéhokoli důvodu, třeba proto, že holt má v mobilu pár cizích čísel - věř, že v téhle chvíli jí tvůj názor bude jaksi ... ehm ... jedno. Chápeš? Jen jste se potkali. Co po ní chceš??? Vy máte někdy telecí názory, mám z vás dojem, že sotva oslovíte holku, tak že je vymalováno hotovo a za půl roku oddavky. Tak na tom zapracuj. Ať si tvého názoru váží.

Nebojuj o pozornost s konkurencí. To je opravdu neskutečně vysilující. A naprosto zbytečné. Protože buď jsi lepší ... nebo ne.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
02.03.2021 13:24:39
vergon: "vzdycky bude nekdo v necem lepsi,hezci a vetsi"

V něčem jistě ano, ale ji to pak už taky nebude zajímat.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
02.03.2021 13:15:28
ano, udelat to kluk holce, tak s tebou skocila na dobro. To je to tolerovane pokrytectvi s kterym musíme žít. a jak udelat to,aby ona se vzdala ten chat typků? to je tezky.kazdy ti rekne, bud svuj, neboj se ji urazit, stuj vzprimene apod. ale nevim no..ja to tak delam a stejne sem sam .. a holky se stejnou kouknou po jinem kteremu venuji vetsi pozornost.


Odpočinek

to je rada :D vzdycky bude nekdo v necem lepsi,hezci a vetsi ... jak jak to ma ten typecek udělat?
 vergon
02.03.2021 13:10:54
Staň se pro ni tím nejlepším a ostatní tě nebudou muset zajímat.
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk