Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1159951, vloženo 22.02.2021 10:03:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psychotesty
Ahojte.

Nedávno jsem dělala psychotesty kvůli práci a hned další den mi volali s výsledkem - nezpůsobilá. Víc mi říct nemohli.
Byla jsem z toho špatná a přemýšlela, kde je problém... Pak jsem četla něco o tom, že tam jsou celkem dost zásadní otázky, u kterých záleží na tom, jak odpovíte. Hned mě napadlo, že jsem odpověděla špatně a to byl kámen úrazu, nicméně by mě zajímalo, jak byste odpovídali vy (berte v potaz, že to nemusí být pravda, ale snaha o to projít).
Otázky byly např.:
1. Vadí Vám pohled na krev?
2. Líbí se Vám pohled na oheň?
3. Chtěli byste zkusit být pod hypnózou?
4. Lžete někdy?
5. Vzrušuje Vás pohled na bouřku/vichřici?
 sjasokdůldmas Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.02.2021 08:30:15
povolania colník fízel a voják tak vysoká inteligencia je na škodu. úplný debil to asi nie, ale inteligent isto nie. u colníkov a fízlov je to o panáčkovaní a úplatkoch u vojakov viac o pakárni. ako znášaš zákon padajúceho hovna? a možno si málo agresívna so zastavením na povel. za bachárov za komančov vyberali napr. úplných tupcov so sadistickými sklonmi.
 urbi et orbi
22.02.2021 22:51:48
Tyhle psychotesty do armády, policie, stát etc. bývají většinou obdobné. Prostě je cílem se trefit do průměru, který očekávají.

Když nad tím tak přemýšlím, není už tato samotná myšlenka svým způsobem podvádění a dělá mně to nepřizpůsobivým? No ano, ale to nevědí.
 Whoisit Muž96 Kategorie
22.02.2021 14:05:02
fhjfkf: s těmi výškami je to normální - taky jsem měl strach z výšek, kvůli němu jsem začal lézt (pískovce) a nezbavil jsem se ho do té doby, dokud jsem nezačal lézt jako první - jinými slovy, dokud ode mě vedlo lano nahoru (že se při pádu nijak moc neomlátíš, protože je krátký) tak to se mnou nic nedělalo, na žebříku nebo střeše by to bylo horší. Zlomil jsem to úplně, pak jsem lezl i volně, dělal výškové práce a pobíhal při nich po římsách atd., stejně jistě jako na zemi. Teď už si v blízkosti hloubky zase tak jistý nejsem.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.02.2021 13:37:43
"Problém bude, když je tam podobná, nějak zaobalená otázka a na tu odpovíš jinak. Pak jim z toho vyjde, že odpovídáš nekonzistentně, takže vlastně lžeš, přetvařuješ se a něco skrýváš."

tohle je pekne debilni. Znam pilota, ktery by nikdy nevylezl na stozar, protoze ma strach z vysek. A ted vysvetlete, ze letani a lezeni na stozar mozna zni podobne, ale pro daneho cloveka je to vlastne neco naprosto odlisneho. podle mne psychotesty jsou paveda. Netusim, proc neco takoveho vubec existuje.
 fhjfkf
22.02.2021 12:19:11
Pamatuju si během psychotestů otázku, kde jsem byl tázán, zda jsem spokojen se svým sexuálním životem.
Paní psycholožka se mě pak ptala , proč jsem neodpověděl, načež já odvětil, že není nic, s čím bych mohl být spokojen či nikoliv, protože v tuto chvíli žádný sexuální život nemám :D.

Ale prošel, jen teda ta matika.. tu jsem málem nedal, jsem muzikant.
 MusiciansFit
22.02.2021 11:53:28
1. Áno vadí, som hemofobik.
2. Áno
3. Nie
4. Áno
5. Nie
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
22.02.2021 11:49:02
Je to tak, jak psali někteří ostatní. V testech jsou ukryté otázky, které tě mají nachytat při lži a dá se z nich počítat tzv. lžiskóre. Čili není problém odpovědět, že ANO, líbí se mi pohled do ohně (protože to působí hřejivě a konejšivě na většinu lidí). A není problém odpovědět ANO, bouřka ve mě vyvolává pocit vzrušení (protože většina lidí prožívá úžas a vzrušení z obrovské energie blesků a rachotu hromů). Nebudou si myslet, že jsi proto magor. Problém bude, když je tam podobná, nějak zaobalená otázka a na tu odpovíš jinak. Pak jim z toho vyjde, že odpovídáš nekonzistentně, takže vlastně lžeš, přetvařuješ se a něco skrýváš. Až půjdeš znova, hoď nejistotu za hlavu a odpovídej upřímně, opravdu podle toho, jak to cítíš.
 Pan Smith
22.02.2021 11:34:25
1. Ne
2. Tohle se považuje za tu “zásadní otázku” takže po pravdě bych odpověděla ne, ale logicky jsem na podobnou otázku odpověděla, že vadí
3. Ne
4. Ano - a tady je zase asi zásadní odpovědět po pravdě, že ano a nehrát si na slušňáka
5. Ne

Jinak pokud se jednalo o testy u PČR, tak když jsem tam byla já tak nás bylo 5, po dodělání testů inteligence 3 z nás řekli ať jdou s tou pani, co se o nás starala a už sme je neviděli. A další části testů sme už dělali jen 2. Takže bych řekla, že na tom celkem záleželo :D
 Fapfap Žena25 Kategorie
22.02.2021 11:01:25
Nedokážu ti říct, protože mě to vysvětleno nebylo. U AČR vím, že u mě bylo plus to, že dokážu líp pracovat pod stresem. To, že nemám tak moc logické a prostore myšlení je prý u ženy v pořádku.iQ se mnou nikdy moc nerozebírali. Vždycky spíš osobnostní část. Ale samozřejmě inteligence je nutná
 Jednahollka
22.02.2021 11:00:33
"jaký má vliv na výsledek Test inteligence?"

Proč se ptáš? Myslíš že by mohl být problém tam?
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.02.2021 10:57:26
Takze ti vadi, ze te oznacili za vadnou i presto, ze neocuchavas kolegyni spodni pradlo?
 Kvetak
22.02.2021 10:56:04
Ještě bych se ráda zeptala - asi hlavně těch, kteří psychotesty dělali - jaký má vliv na výsledek Test inteligence? Takové to doplnovani čísel, obrázků, kognitivní myšlení atd.
Děkuji
 sjasokdůldmas
22.02.2021 10:51:36
No, evidentně jsi vůbec nepochopil co jsem psala, ale to se nedá nic dělat.

Psychotesty prostě záruka o tom jaký člověk opravdu je, nejsou. A to není můj názor, ale psychologa/psychiatra, který má léta praxe, byl i armádní posudkovy lékař.

A bohužel, blbeckove se najdou všude. Rozhodně mi a dalším, kteří o tom ví, nepřijde normální, aby kolega ocuchaval kolegyni prádlo, další se rval, a další a další zkušenosti a zážitky, o kterých vím.
 sjasokdůldmas
22.02.2021 10:40:48
Věřit ti budu možná ten detektor na blbečky, když se budu dobře cítit a fajn se vyspím - dobře vyspinkaný a napapaný jsem taky voják jedna radost, psychotesty pak ani nestíhám odvíjet z ruličky a některé mi pak (jako tobě) taky vůbec nejdou pod nos.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.02.2021 10:33:08
Věř mi, že takhle to nefunguje. Psychotesty opravdu nejsou záruka toho, že se na to povolání hodíš. Znám dost blbecku s prominutím, kteří jsou u armády jen a jen kvůli penězům, a nebo že machruji, že , jsou něco víc ,. Mimochodem nejsou, ale oni si to myslí. Málokdo tam jde, protože je to jeho vysněné povolání, a nebo protože se na něj hodí, ale i takové znám.

Stejně tká neobjeví různé úchylky (znala jsem jednoho blbečka, který ocuchaval oblečení kolegyni vs stane na tajnaka, další se řval, byl agresivní ....... ) Podle mě psychotesty jsou docela k ničemu, nevypovídají skutečně o tom jaký člověk je. Na druhé straně znám jednu, která prošla, dostala dost solidní msito hned na začátku a přitom na výcviku se zhroutila a po týdnu skončila. A další psychotesty zase prošla.


Já osobně, jsme naopak nezvládla testy u celní správy, ale je to už pár let zpět a zrovna to období pro mě nebylo dobré. A ještě takový poznatek, u PČR jsem psychotesty a pohovor u psycholožky dala bez problémů. Pak jsme měli ještě kemp a modelové situace a jiná psycholožka (rozhodovala o postupu) mi řekla ,že ne. Konec. Zajímavé - do dneška nevím, kde byl problém jen to, že jsem prý moc introvert, dle ní.

Psychotesty o AČR, kde máš i těžší výcvik, jsem zvládla a ne jednou. Pokud je člověk normální a nemá nějaké fakt viditelně úchylky, tak testy zvladn, ale opravdu to o něm nic 100% nevypoví, hodně záleží na tom jak se cítí v té době, jak se vyspí ........
 sjasokdůldmas
22.02.2021 10:31:21
Takže armáda nebo policie, tam jsou asi jiné požadavky než u normální práce.
 leafroller Muž19 Kategorie
22.02.2021 10:25:30
Nejsou žádné správné odpovědi, nejde o znalosti ale profil a je i ve tvém vlastním zájmu, aby ses necpala k něčemu, na co nejsi stavěná - a je jedno jestli se hlásíš k průzkumníkům nebo jako pilot vysokozdvihu.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.02.2021 10:24:50
Ne, psychotesty se dělají u psychologa, je to součást vyšetření pro výkon povolání.
U nějakých online testů, co si najdu, by mě výsledek až tak netrápil :-)))
 sjasokdůldmas
22.02.2021 10:17:46
Ty psychotesty jsi dělala online? Fakt mě to zajímá, protože jsou v nich dosti osobní věci a ty poskytuješ někomu cizímu jen tak velmi soukromé informace.
 leafroller Muž19 Kategorie
22.02.2021 10:14:57
Co vím, od psychologa, tak nezáleží na tom jak odpovíš na jednotlivé otázky. Ale jde o to, že jedna otázka je různé položena a podle toho poznají, zda člověk odpovídá popravdě nebo ne.


Jinak ti odpovím na ty tvé zde :

Ne
Ano
Ne
Ano
Ne


A mám za sebou úspěšně psychotesty k PČR i AČR.
 JednahollkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk