Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157695, vloženo 29.01.2021 12:56:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevyhovující auta v práci
Zdravím. Pracuju ve firmě, která zásobuje obchody, restaurace apod. potravinami a dalším zbožím. Jak přišla zima, začínám mít opět vztek. Zhruba tři čtvrtě našich zákazníků je v horských oblastech, včetně vrcholů Krkonoš. Přesto není firma schopná pořídit auta pro takovou povahu práce. Všechno, co máme, má pohon dvou kol a automatickou převodovku. Když někde zapadneme, na vlastní náklady si musíme zařídit vyproštění. To někdy znamená třeba i dvě hodiny zdržení, než se k vám došourá traktor, pak nic nestíháte. Vedoucí u nás na pobočce tomu nerozumí, když je s něčím problém "zeptej se jiných řidičů." Do 5,5tunového auta fasujeme lano do 3,5 t.
Co můžu jako pouhý pěšák dělat, nás šéf je prý malý pán na výběr aut, to se rozhoduje výš. Když řeknu, že tam a tam odmítám jet, bude to za mě muset odvézt někdo jiný a budou na mě nasraní, že jim přidávám práci. Tak co jiného dělat? Díky
 Velitel tanku Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.01.2021 21:56:38
Tankuješ jim do toho taky za svoje? Co pojištění odpovědnosti?
 Odpočinek Muž52 Kategorie
29.01.2021 17:18:36
Zapomněl jsem napsat, že řetězy používáme. Ale když se člověku sveze předek, tak jsou na zadní nápravě řetězy k ničemu. Nebo když je sníh radlicí seškrábnutý i nad příkopem a jeví se jako normální povrch silnice a že je pod tou vrstvou sněhu díra zjistíte až když je moc pozdě. A to jsem z těch, kteří zapadávají méně často, za poslední dvě zimy jen 3x, máme tam i kluky, které tahají ob týden. A ne každý má štěstí na toho, kdo mu pomáhá. Mě tahali za dvě stovky, to ještě beru, ale kolegovi si řekli o 1200... A dávat 1200 ze svýho se nikomu asi moc nechce...
 Velitel tanku Muž31 Kategorie
29.01.2021 15:07:46
>>>Když někde zapadneme, na vlastní náklady si musíme zařídit vyproštění.<<<

Podle mě vám tohle nařídit nemůžou. Takže, jak už tu někdo zmínil, až zase zapadneš, zavolej do práce, ať si to nějak vyřeší...a řetězy jsou taky dobrý nápad.

Já bych teda v zimě do auta s automatickou převodovkou nevlez, ale tady ty náhony na všechny 4 ... dřív nic takového nebylo a taky se žilo (a taky býval v zimě opravdu sníh a né jako teď pár centimetrů).
 Michal-222 Muž44 Kategorie
29.01.2021 13:27:54
Az priste zapadnes, zavolej do firmy, at te prijedou vyprostit. A dokud neprijedou, na nic dalsiho nereaguj a nic nedelej.
Rika se tomu prekazka na strane zamestnavatele.
A dalsi - proc nepouzivas retezy? Proc jezdis na silnici, ktera neni s vozidlem v danem stavu sjizdna? To je ciste tva zodpovednost jako ridice.
 Kvetak
29.01.2021 13:10:05
na co si stěžuješ, když je stejně všechno zavřený a nemáš kam zavážet
 Azathoth Muž27 Kategorie
29.01.2021 12:57:47
Podle mě jedině odejít.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk