Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157014, vloženo 21.01.2021 19:12:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Narozeniny
Zdravím, chtěla bych se vypovídat, včera jsem měla narozeniny a přítel mi volal, že přijede a oslavíme to, hrozně mě mrzí, když dojel tak mi ani nepodal ruku a donesl jen víno které pouze otevřel, neřekl mi ani pár slov, přijde mi, že mě to celkem hodně zasáhlo nebo spíše zklamalo, protože když měl narozeniny on tak jsem mu to udělala co nejhezčí, vůbec nevím proč se tak zachoval 😐
 Anonym06 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2021 09:06:48
Chtěl ti předat vzkaz.
 leafroller Muž19 Kategorie
22.01.2021 00:52:28
Nejsi ty ta holka co tu psala jak ti přítel nedal ani minulý rok dárek k narozeninám ? Protože jestli ano , tak se divím , že s nim ještě jsi. Tohle je znamení , že tvůj den bere jako každou jinou oslavu a na tebe vůbec nebere ohled. S takovým bych se nezahazovala.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
21.01.2021 21:04:36
"když měl narozeniny on tak jsem mu to udělala co nejhezčí," To je od tebe hezké. Jen je chyba očekávat, že někdo udělá pro tebe to samé. A neměla bys přece tak vůbec uvažovat. V tu chvíli jsi pro něj chtěla udělat něco pěkného, tak jsi to udělala. Tím by to mělo končit.
Jako samozřejmě je to tele a slušnost je popřát. Jen je to chlap. Když jsem si to přečetla, tak jsem si vzpomněla na mého nejlepšího kámoše(jasně, je to rozhodně něco jiného než přítel. Na druhou stranu ho znám celý život, tak by si jedno blbé datum zapamatovat mohl:D), ale ten mi taky na narozky zapomněl popřát a když zjistil, že jsem je měla, tak se tuším jen zeptal, kdy jdeme teda pít. :D Já jsem mu řekla jen "dík za přání, pitomče", on "jo sry, vše nej" a pak jsme šli asi pít. Tím chci říct, že někdy své "trápení" a "zklamání" lze říct i zábavnou formou a nemusíš se pak v tom vrtat.
Vzpomněl si a přinesl dárek. To je pěkné, ne? A pokud vám to jinak funguje, tak se přece zase tolik nestalo. I když opakuju, samozřejmě chápu tvé pocity. :)
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
21.01.2021 20:03:28
Myslím, že není fér očekávat reciprocitu v tom , jakým způsobem se má chovat, když máš narozeniny. Tohle lidi mají různě. Ale je jasný, že tohle nebylo příjemný
cítíš se teď kvůli tomu mizerně. Zřejmě šlo o první narozeniny s ním a on to pojal asi tak, jak to má s kamarádama. Máš teď v zásadě dvě možnosti, buď mu nic neřekneš a všechny další významné dny proběhnou přibližně takhle, nebo sebereš odvahu a řekneš mu to.

Není třeba být ostrá a zklamaná, myslím, že je super, že si na tebe udělal čas a přinesl aspoň víno... Ale pak mu řekni, co by se ti líbilo jinak - pusa, přání, objetí, ještě nějakej dárek k tomu, taky mu řekni, jakou váhu to.u příklad a jak to chceš třeba v budoucnu, až se bude moct do kina nebo restaurace.

Ono totiž když se neozveš, tak to znamená, že žádný problém nemáš. Ale ty ho máš a tvůj přítel to neví a nevidí ti do hlavy.
 tralanka
21.01.2021 19:17:52
Právě dnes se taky zastavil a vůbec jsem neměla odvahu, přišlo mi, že by si o mě mohl pomyslet, že jsem nějaká hysterka nebo tak, takže nevím jak se rozhodnout každopádně mi to dnes vrtá celý den hlavou a hodně mě to mrzí no
 Anonym06
21.01.2021 19:14:48
Možno nemal nejakú dobrú náladu. Na to sa ho musíš spýtať ty, čo ho k takémuto chovaniu viedlo.
 Heyy Richie22 Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk