Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1156490, vloženo 15.01.2021 20:01:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sýkorka:(
Byla jsem na horách a našla jsem na cestě promrzlou sýkorku, tak jsem ji vzala do ruky a asi hodinu byla v mém šátku. Jenomže jsem blbá a víc než na teplo jsem možná měla myslet na to, že u lidských příbytků si úkryt najde lépe.(Našla jsem jí asi na asfaltce blízko nějakých domů).
Ale já jsem ji odvlekla asi 4 kilaky někam do lesa. Důvodem bylo to, že jsem si myslela, že se nemůže tak brzo vzpamatovat a myslela jsem, že ji budu muset vzít k sobě domu. Přestože vím, že by ode mě asi nic nejedla. No ale potvůrka se po té cca hodině vzpamatovala a odletěla mi na vysoký strom.
Takže by mě zajímalo, jestli nevíte, jaká je šance, že si nějaký úkryt najde i sama v lese. A především, jaká je šance, že neumře hlavy. Nebo spíše mě zajímá, jak by se v takové situaci měl člověk zachovat. Pravděpodobně by na té cestě umřela, jen si ale říkám, jestli jsem její smrt jen neoddálila.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.01.2021 18:42:04
Sta67 - Snad máš pravdu:)
David - Píšeš pěkně. Jestli bylo tvým záměrem zkazit mi náladu, zvládl jsi to na jedničku s hvězdičkou.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
16.01.2021 01:59:38
Pohádka a o sýkorce a temné příšeře z Umrlčího hvozdu.


Zmrzlá a vyhladovělá sýkorka, říkejme jí třeba Čičmunda, se jednoho zimního dne LP 2021 vypravila z lesa k lidem, kde pro ni měli, jako každou zimu, připravené krmítko s lojem a semínky. A něco dárků od Ježíška, které ještě zbyly pod stromečkem z Vánoc. Taková bašta! Libovala si Čičmunda a ze samé radosti si zpívala do kroku svoji oblíbenou písničku " pohovím si na krmítku, semínka pak spláchnu v pítku ".

A už tam téměř byla. Její sýkorčí srdíčko poskočilo radostí, jakmile spatřila známé obrysy prvních chaloupek. Když tu se stalo něco nečekaného. Hrozivá příšera se zjevila na silnici, kterou právě Čičmunda přecházela na zelenou ( protože je to vychovaná slečna ). Lidé v okolí si o té příšeře povídají po celé generace, ale na vlastní oči ji ještě nikdo nikdy neviděl. Až dnes...

Starý děda Bezouška si matně vzpomíná, že se tu objevila za císaře pána, ale bába Bezoušková říká, že dědek je kozel a alkoholik a že to beztak vypráví jen za hlt slivovice a trochu toho božího píva. Ale starý kronikář Pazdera ví své. Říká se jí prý Jedna frajárka, zjevuje se každý lichý rok v lednu a unáší děti. A když nesežene děcko, nepohrdne ani drobným ptactvem. Vše to začalo dávno tomu ve vedlejší vesnici. Frajárka se oběsila z nešťastné lásky v lese, který se dnes zove Umrlčí. A od té doby chodí její duch po okolí, nakukuje do oken příbytků a kouká, kde by něco šlohla, straka jedna. A také nedodržuje corona opatření.

A to se stalo naší Čičmundě osudným. Snad z radosti nad vydatnou večeří, snad z důvěry v lidskou dobrotu, nedala si na chvíli pozor a už ji smrtící ruka Jedné frajárky unáší zpět do temného lesa, jako to dělaly za starých časů zlé macechy dětem ( dnes už je dávají do Babyboxů ). Ale frajárka nezná Babybox, takže jedná oldschoolově a brutálně.

A dnes v Umrlčím lese pod stromem, kde ukončila svůj život Jedna frajárka, najdeme i malý hrobeček naší Čičmundy. Spí tam tiše svůj věčný, ptačí sen. A až přijde jaro a sluníčko vrhne své první, ještě trochu chladné, paprsky na mýtinu k malému ptačímu hrobečku, objeví se na něm první Sněženky. A machři, kteří je utrhnou, se do roka ožení. Ale to už je opravdu jen pohádka.

Dobrou noc, děti.
 davidred Muž Kategorie
16.01.2021 01:11:39
Tak pokud domorodé sýkorky náplavu z lesa nevysýkorají, tak tam určitě najde tučné šišky, možná i šťavnaté larvy.
 Sta67 Muž28 Kategorie
15.01.2021 22:15:02
Všichni umřeme.
Smajlík  asdf9876 Muž Kategorie
15.01.2021 21:40:32
jj, dobrými úmysly je dlážděna i cesta do pekla.

Děkuju všem. Především vám, kteří jste se zeptali lidí, kteří se v těchto věcech vyznají.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
15.01.2021 21:09:40
Kdo ví. Jestli byla jen podchlazená, ale ne zcela vyhladovělá, tak je slušná šance, že přežije. A ty jsi spáchala dobrej skutek, peklo tě odmění :D
Smajlík  Cumsprite Muž34 Kategorie
15.01.2021 20:44:07
Tak jsem se ptal otce a matky z filozofické fakulty a matka že prý v mrazu šance malá, a otec dodal, že by se na místě sýkorky vztekal jako špaček, ale že prý se sýkorkama člověk učí a že dobrý úmysl tam byl a že prý jestli tam chodíš častěji, tak můžeš s sebou brát do kapsy do šroubovací lahvičky třeba heru, kterou jinak budeš skladovat doma v lednici.
 matematik
15.01.2021 20:26:38
Stalo se mi něco podobného. Zachraňovala jsem vrabčáka , ale podle mě si něco určitě najde. :-D Hlavní je, že už neleží na silnici.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
15.01.2021 20:22:01
Tak spýtal som sa mamky zverolekárky a nemusí to byť až také zlé. Je to 50/50. Záleží od toho, či si bude schopná nájsť prísun živín. Teda jedla. Teraz sú vraj na toto najviac náchylné, a bolo by fajn, keby sa jej podarí nájsť si nejaké krmítko.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
15.01.2021 20:07:47
Matematicky jsi její smrt oddálila spolehlivě. O kolik, to se nedozvíš - ale tvá karma si polepšila.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
15.01.2021 20:05:57
Bude v pohodě ;) jak už letěla...

Asi bylo zakročeno správně :D
 kokoska94 Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč