Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1156255, vloženo 13.01.2021 11:20:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Uťáplý ťunťa a rázná dominantn partnerka
Jak fungují manželství a vztahy, ve kterých si chlap, obrazně řečeno, ani nepípne, nic si neprosadí? Jinak řečeno, klid má jenom tehdy, když "poslouchá" svou fůrii. Pokud se snad pokouší své domině vzepřít, prožije peklo na zemi.

Mám na mysli model partnerského vztahu typu halasná, rázná a řvoucí domina a rezignovanej uťáplej ťunťa, který, aby měl klid, tak raději "poslouchá" a kušuje. Ti uťáplí a usedlí muži totiž takhle dost často končí, mám to vypozorováno.

Proč to těm chlapům nevadí? Příroda to přece zařídila tak, že dominovat musí muži, ne nadarmo se jim říká "pánové tvorstva". Proč jim nevadí být dirigován a žít život podle představ někoho jiného? Takovej ťunťa si na smrtelné posteli může říct, že ten život podle přání jiných ani nestál za to.

Chlap, co si neumí prosadit svou, je prostě jenom želé a omáčka. Nechápu je, že jim to nevadí.
 Tazatel0007 Muž35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2021 07:57:45
Paradoxně, když to vztahově submisivní muž umí dobře namixovat, tak mu dnes narozdíl od dominantních vztahy vydrží 5-15 let.
Na zpovědnici máš přímo dva takové prototypové případy.
Jestli mít 5 let skvělý vztah nebo 10-15 let očistec, je otázka (konce budou mít oba hnusné, kdo horší, je opět otázka).
Tedy, pro dominantní muže to otázka není, jak se žena přestane chovat slušně, vztah končí. Zatímco vztahový sub začíná se ženou tam, kde dominantní končí, tak má v těch sračkách řádově větší manévrovací prostor.
S dnešními feminisovanými ženami každopádně nevyhraje nikdo a nejvíc prohrávají děti.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
13.01.2021 14:46:46
Tak každý je jiný. Pro někoho je důležitý klid a nemá potřebu věčných scén, hádek, vytváření problémů a řešení ptakovin, ale když mu z nějakého důvodu hysterický protějšek jinak vyhovuje, tak ho moudre nechá vyvriskat a hledí si svého. Protože jsou lidi, které prostě baví se hádat, vyvolávat spory a napjaté situace, tak je jasné, že pokud to druheho nebavi, tak se do toho nenechá zatáhnout.
Nebo jsou různé přístupy ke stejne situaci. Zatímco jeden začne vysirajici semetriku mlátit, druhý začne chlastat a třetí je doma preslusny a poslušný a nasranost si vybiji jinde (třeba v práci). Jako nevím, co je lepší.
 Teq
13.01.2021 14:34:55
Svým způsobem je to výhodné. Nemusí se o nic starat, nemá za nic odpovědnost. Všechno se děje bez námahy :)))
 fimisek
13.01.2021 13:54:47
Jednoduše, pohodlnost a nevyzrálost. Často takoví chlapi jsou spíš přerostlá děcka co potřebujou víc matku, než partnerku.
 Van Generator Muž30 Kategorie
13.01.2021 13:05:07
Myslím, že něco na tom je, když se říká "chyba bývá na obou stranách". Neříkám, že to platí vždy, ale myslím, že žena- fúrie a muž- oběť je možná ve většině případů nepravdivý názor. Znám více párů, kde muž nemá svůj názor, je mu vše jedno, nebo je příliš pohodlný, aby cokoliv řešil, potom je logické, že se dělá to co chce žena. Nemyslím ale, že to těmto ženám vyhovuje, ve vztahu chcete být dva a každý radši někdy udělá kompromis, nebo nechá rozhodnout druhého, než aby se cítil, že tu káru tlačí sám a druhý jde zcela nezúčastněně vedle.
 Gio0
13.01.2021 12:58:15
Wow! Takže podle tebe jsou muži lepší pro dělání "závažných" rozhodnutí? Jak jsi na to přišel? Proč podle tebe není lepší rozhodnout o tom společně?
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
13.01.2021 12:55:00
Leafroller

Tak třeba to mohou být situace typu "ztráta/změna zaměstnání, domluva o tom, kde a jak budou ti dva bydlet, počet dětí a péče o ně, koupě nového auta, dluhy a exekuce, zdravotní stav" zkrátka cokoli, co zavání vážným rozhodnutím.
 Tazatel0007 Muž35 Kategorie
13.01.2021 12:51:55
"Jak fungují manželství a vztahy, ve kterých si chlap, obrazně řečeno, ani nepípne, nic si neprosadí?"

Inu, klid má jenom tehdy, když "poslouchá" svou fůrii. Pokud se snad pokouší své domině vzepřít, prožije peklo na zemi. Je to halasná, rázná a řvoucí domina a rezignovanej uťáplej ťunťa, který, aby měl klid, tak raději "poslouchá" a kušuje.
 Inu tak
13.01.2021 12:36:13
Tazatel0007:

"Příroda to přece zařídila tak, že dominovat musí muži, ne nadarmo se jim říká "pánové tvorstva"."

Jak můžeš tvrdít v jedné úvaze že a) pozoruješ tyhle případy okolo sebe b) příroda to přece zařídila tak že to je jinak?

Jestliže jsou tyhle případy pozorovány, tak je nesporná pravda, že to příroda zařídila někde i tak, že pánem tvorstva je někdo žena a dominuje ve vztahu mužům. Jinak by neexistovala dominantní žena, nebo submisivní muž, ne?
 Gecko
13.01.2021 12:30:51
A jaké krizové situace to konkrétně jsou? To by mě vážně zajímalo, protož za 11 let manželství jsme nezažili jedinou krizovou situaci, kdy by záleželo na tom, kdo ji rozhodne.
 leafroller Muž19 Kategorie
13.01.2021 12:29:35
deevee

Myslím, že by ses hodně divil, ona ta ženská emancipace dělá divy :). Osobně ze svého okolí vím tak o 3-4 případech, kdy tomu tak opravdu je.

A což teprve, když chlap vydělá míň než ženská, to je pak na ponižování a dirigování chlapa přímo zaděláno.
 Tazatel0007 Muž35 Kategorie
13.01.2021 12:26:00
Nejsem plně obeznámen s termínem "chlap" (zřejmě nějaká další genderová vymoženost?), pokud se však budeme bavit o muži jako o pohlaví, tak to není podmíněno žádným druhem sociálního chování. Být muž neznamená umět prosazovat své zájmy.

Co je však horší, "pán tvorstva"? Jaká bezsrstá opice to o sobě říká? To je pro primáty typické, považují se za střed všeho. Např. mandrilové na sebe ukazují zadnice a své postavení určují dle toho, jak moc jsou ony zadnice pestrobarevné. Samci s barevnějšími zadnicemi jsou více dominantní. To je stejně tak směšné (byť biologicky odůvodnitelné).
 Vesmy97 Muž24 Kategorie
13.01.2021 12:20:30
Leafroller

Tak ono je asi kapku víc přirozené, když se prosadí chlap. Schopnost prosadit se z pozice muže totiž svědčí o tom, že v krizových situacích to bude muž činu, který dovede zabojovat za sebe i za rodinu. U toho podpantofláka nevíš, zda se místo rozhodného činu nerozbrečí a nezhroutí.
 Tazatel0007 Muž35 Kategorie
13.01.2021 12:03:06
Nechtěla bych podpantofláka , nikdy. A sama osobně bych z muže takto nikdy hlupáka nedělala , nemám v oblibě někoho takhle psychicky týrat. Příčí se mi to. Takový nečinný ťunťa by u mě dlouho nepochodil. Lepší , když je muž malinko dominantnější a nenechá sebou mávat, to je totiž mnohem přitažlivější.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
13.01.2021 11:57:01
Takovych partnerství/manželství moc není. Přirovnal bych to k tomu, že vyjimecne narazís na pár kde je holky o půl hlavy vyšší než její partner. Urcite takovy jsou..ale jsou to opravdu opravdu opravdu pouze vyjímky nad kteryma se neni treba pozastavovat...:-)
 deevee
13.01.2021 11:56:51
Proč si myslíš, že lze v manželství najít klid, jen když prosazuješ svou? To jsi vzal zase kde? Z mého pohledu je to totiž přesně naopak.
Smajlík  leafroller Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk