Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150728, vloženo 25.11.2020 07:19:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Silvestr a přítel, budu sama
Ach jo. Mám kluka skoro rok, potkali jsme se v lednu. No a bude Silvestr..
Jsem člověk, co nemá moc rád velký párty a vlastně jsem se toho ani nikdy moc neúčastnila. Na silvestra jsem několikrát byla sama, protože jsem prostě neměla lepší program. A bylo to v pohodě.

Tenhle rok mi kamarádka nabídla, že jedou na týden na hory, jestli nechci taky. Bohužel hned navazující týden mi začíná zkouškový a pak je konci ledna mám státnice, takže jsem stejně tak nějak plánovala, že se přes ten týden budu učit. Páč nervní budu určitě. Řekla jsem jí teda, že ještě nevím, dokud to nebudou plánovat finálně, můžu se rozmyslet.
Při tomhle celým jsem měla v hlavě ale ještě jednu věc a to, že bych asi chtěla být s tím klukem. Nicméně jsme o tom nemluvili, tak to bylo spíš přání.

No včera nahodil téma Silvestr. Jestli vím, co budu dělat. Na moji odpověď, že ne, řekl, že jeho kamarád mu furt píše, "přece nebudeme doma". Takže prý sháněl na pronájem nějakou chatu někde na horách.. Pro tři je to ale prý nereálný, rozumněj jeho a jeho dva kamarádi.

No, sdělení, že se se mnou na silvestra nepočítá ani v koutku duše, jsem pochopila. Jsem smutná jo.
To nejhorší ale vlastně přišlo potom. On říká, že pro něj Silvestr není vůbec dulezitej a že je mu jedno, kde je. A jestli pro mě to je důležitý? A pak dodal, ty stejně budeš doma ne?

Hmm, děkuju. Tohle bolí. Silvestr pro mě není dulezitej v tom smyslu bytí na největší party s třiceti lidma. Je ale pro mě celkem důležitý, být s někým, koho mám ráda.

Jo, bylo v pohode být sama, když jsem byla sama. Být ale sama, když bych teoreticky sama být neměla, bolí. Dost.
Je to jako bych žila v iluzi toho, že jsem šťastná a pak, když přijde na lámání chleba, viděla tu opravdovou realitu. Evidentně nejsem tak pidstatnej člověk v jeho životě.

No, nikomu se nebudu vnucovat, aby se mnou chtěl být. Problém je, že já asi fakt budu doma, sama. Na ty hory se budu bát jet z důvodu školy, jen na silvestra tam nemůžu, protože nebude místo... Navíc kdybych jela, nevím jestli jsem připravená zodpovídat otázku, kde je on..
Nejradši bych lhala o tom, že jedu a pak se utápěla v sebelítosti.

Brečet budu ať budu kdekoliv.
Ach jooo, jsem extrémně smutná a nevim, co dělat. I když moc možností nemám. Jsem prostě sama v životě.
 Samota je strach Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 20:36:28
Jeď s kamarádkou na hory a na ostatní kašli. Lepší než být doma a užírat se tím že tě tvůj sebou nechtěl.
 LADI Muž41 Kategorie
26.11.2020 10:58:14
Co ty víš co bude. Silvestr je ještě relativně daleko.hele, já si jednou brala učení na státnice i na chatu, kam jsme jeli na Silvestra a trochu se i učila. Vždyť se uc víc celý prosinec, a pak se můžeš bavit kolik chceš. To od přítele bylo blbý. To mi říkal vždy, když plánoval rozchod, nebo už bylo po, nebo nepočítal se mnou do budoucna. Ale sama bych nebyla, když to takhle bereš. Nauč se pořádně přes měsíc, a pak bych šla s partou na Silvestra.
 Lodička
25.11.2020 16:50:02
já osobně silvestr ani vánoce už neřeším ani necejtím nějakou vánoční/silvestrovskou atmosferu, prostě všední den akorát bouchaji petardy, vzdy si řeknu další zkurvenej rok zamnou btw.letos to bude platit dvojnasob, pro rodinu a kolegy naoko dělam jako že jo, ale doma ani stromek už 6 let nemám ani výzdobu.
Pouze dárky kupuju jinak nic.
 audi66666
25.11.2020 13:39:40
Jo a učení se v tom čase Silvestra, to mi opravdu přijde jen jako výmluva... Vždyť tohle je jednou za rok, tak snad zvládneš tomu to učení přizpůsobit. A odpočinek a hezké zážitky jsou pro mozek důležité.
Smajlík  Indická
25.11.2020 13:37:15
Mně z toho přišlo, že dával najevo, že ve třech by to nešlo a že by bylo dobré, abys jela i ty a nejlépe vzala i nějaké své kamarády. Proto i zmiňoval to, že kamarád psal, že přece nebudete doma. To je množné číslo. Upřímně mi přijde, že jsi tak nějak zvyklá (?) na to být sama a vidíš tak problémy tam, kde nejsou. Rozhodně by bylo lepší, kdyby ti přítel zcela jasně řekl, že by byl rád, abyste spolu trávili Silvestra, ale dokonalé není nic. Zkus být aktivnější a ne taková "spící princezna" a nevidět jen to, že s tebou přítel asi být nechce, ale vnímat i ta slova, která vypovídají o tom, že by s tebou rád byl, akorát asi neví jak zařídit program. Nebo ho rovnou pozvi na hory, kam tě pozvala kamarádka. Nebo naplánuj krásný čas pro vás dva. Neboj se a dej šanci něčemu hezkému a živému namísto tvé, tak trochu možná milované, samotě. :)
 Indická
25.11.2020 13:29:23
muzes se na zkousky ucit uz ted a jet na tu chatu, kdyz se to naucis poradne, tak to za tyden nezapomenes, pokud tam teda opravdu chces a nehledas jen vymluvu

a jestli ti vadi, ze tvuj borec jede na sylvestr nekam bez tebe, tak mu to musis rict a jestli to nebude chapat ani pak, tak si budes muset najit takoveho co to chapat bude a on takovou, ktery bude jedno, ze si jezdi kalit nekam sam za kamosema
 sadsadsa
25.11.2020 12:06:04
Taky by me zajimalo, jak a jestli spolu vlastne chodite.
Protoze pokud s nekym jsem skoro rok, tak o nem urcite nenapisu:"Při tomhle celým jsem měla v hlavě ale ještě jednu věc a to, že bych asi chtěla být s tím klukem."
Jednak by s nim chtela byt jen "asi" a pak - s jakym "tim klukem"? Pokud s nekym chodim, pisu "s nim", "se svym klukem.."
 Kvetak
25.11.2020 10:27:49
No takže nechceš tam v podstate z osobných a rozumných dôvodov ísť, ale vadí ti, že ťa tam nepozve.
Takže v prvom rade si zrovnaj priority. Chceš tam ísť, alebo chceš oddychovať a učiť sa pred skúškovým? Pokiaľ si dáš ten jeden deň pauzu, čo ťa nezabije a budeš s ním chcieť stráviť večer, tak mu to normálne povedz. On si to nemá, ako vycucať z prsta.
Takže prestaň tu vyplakávať, rozhodni sa a pokiaľ chceš s ním ísť, normálne mu to povedz. Pokiaľ ťa tam nebude chcieť to už je na inú debatu.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
25.11.2020 09:54:05
Nauč se milovat sebe! Až to dokážeš, cca všechno co píšeš, Tě přestane trápit... Budeš moct mít naprosto u prdele. kde, nebo s kým jsi ... Nebo v jakém jsi stavu... Pokud tam budeš se sebou, tak budeš vždycky šťastná... Když se budeš mít ráda...

Ne vážně, když se podívám na to, kolik lidí je tady smutnejch, že jsou sami a že nešukaj, nebo prostě nikoho nemaj ... Já se v takovejch věcech utápěl 15 let... Takže vím o čem mluvíte docela dost dobře...

Ber to tak, máš aspoň přítele... Mě je 24 a holky jsem se v životě nedotkl ... DOSLOVA !

A utápím se k vůli toho v žalu? Přestal jsem s tím ... Proč? Protože mám sebe, a jak jsem zjistil, tak jsem na sebe dost kašlal... Když si uvědomím kolik radosti jsem si schopen udělat sám... Luxus...

Lidi člověka stejně většinou jenom serou... a ubližují...

Než tuhle mou poslední větu zpochybníš, tak si přečti znovu právě tuhle zpověď... Tolik zrady, opuštění, pohrdání, znevažování...

A Ty se budeš utápět v sebelítosti ? Proč ? Ser na to ! Lidi jsou k ničemu.
 Vat69
25.11.2020 09:45:25
"On říká, že pro něj Silvestr není vůbec dulezitej a že je mu jedno, kde je. A jestli pro mě to je důležitý? A pak dodal, ty stejně budeš doma ne?
Hmm, děkuju. Tohle bolí. Silvestr pro mě není dulezitej v tom smyslu bytí na největší party s třiceti lidma. Je ale pro mě celkem důležitý, být s někým, koho mám ráda.
"
Samota je strach

Tohle jsi mu ale teda neřekla, viď? Říkáš to cizím lidem na internetu. Ale tomu, kdo by to měl vědět především, tomu jsi to zatajila.

takže jsem stejně tak nějak plánovala, že se přes ten týden budu učit.

Zatímco o tomhle tvým plánu předpokládám, že asi věděl, že?

Při tomhle celým jsem měla v hlavě ale ještě jednu věc a to, že bych asi chtěla být s tím klukem. Nicméně jsme o tom nemluvili, tak to bylo spíš přání.

A tohle bylo opět jen v tvé hlavě...

Nevím teda úplně přesně, jak ta komunikace mezi váma probíhala, ale působí to na mě tak, že tvůj kluk si podle toho, cos mu řekla myslel, že se chceš doma učit a tak se tomu přizpůsobil. Ty říkáš, že se mu nechceš vnucovat a tak pro jistotu děláš opak. V něco jen tiše doufáš ve své hlavě a čekáš, že si to tam přečte. On se ale chová a bude chovat podle toho, co mu říkáš a ne podle toho, co se ti děje v hlavě. A když mu neřekneš, že chceš být s ním, tak sám se ti přece taky vnucovat nebude. Zvlášť když ví, že se potřebuješ učit a tak má důvod si myslet, že kdyby chtěl strávit silvestra s tebou, tak tobě by mohlo být žinantní ho odmítnout, souhlasila bys, ale pak bys litovala, že ses raději neučila. Celý to na mě působí tak, že to, jak se zachoval, nebylo projevem toho, jak mu na tobě nezáleží, ale přesně naopak. Mohl to být projev toho, že mu na tobě záleží a jak tě respektuje. Ví, jak tobě záleží na škole, a proto se snažil zachovat dospěle, aby nemusel mít pocit, že tě nějak "odlákává" od tvých povinností.
Pokud chceš, aby tvůj kluk něco věděl, tak mu to řekni. A pokud chceš něco vědět, tak se ho zeptej. Nečekej, že si něco přečte v tvé hlavě a nevytvářej si domněnky o tom, co se děje v jeho hlavě. - "No, sdělení, že se se mnou na silvestra nepočítá ani v koutku duše, jsem pochopila." - TOHLE musíš přestat dělat! Je to totiž strašně nefér. A dost tím všem ubližuješ - nejvíc sama sobě. Nejsi v tom výjimečná. Dělá to spousta lidí. A věřím, že není snadný tenhle svůj přístup změnit. Ale musíš to zkoušet. Protože když se ti to podaří, strašně se ti uleví. A nejen tobě.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
25.11.2020 09:42:18
Jo, já Tě chápu. Obvykle souhlasím s tím, že je třeba si vše vykomunikovat, ale v některých záležitostech to jde těžko, protože tam člověk očekává určitou spontaneitu z druhé strany - třeba to, že ten druhý se mnou bude chtít trávit čas bez toho, abych si o to musela říkat.
Připomnělo mi to jednoho kamaráda, který se divil, když se s ním přítelkyně rozešla z toho důvodu, že se spolu vídali jen jednou za 2-3 týdny a nechápal, proč mu neřekla dřív, že jí to vadí.
Jak fungujete jinak, kolik času spolu trávíte a jak?
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
25.11.2020 09:15:16
Tohle divný, on se chová divně, v normálním vztahu se bere jako samozřejmost, že Silvestr se tráví společně, jen se řeší kde.
 Sorayaaa
25.11.2020 08:36:50
Naučit se komunikovat a nečekej, že ti bude někdo číst myšlenky (Já vím, že byste rády).
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 08:26:04
Už se utápíš v sebelítosti teď, ani nepotřebuješ lhát. To není moc dobrý nápad, protože Silvestra budeš mít takového, jaký si ho uděláš. Není rozumné vybrat si tu nejhorší možnou variantu jen abys mu dala najevo, jak moc Ti ublížil. Pokud jsi to takhle nechtěla, tak teď už je pozdě, ale pro příště: prostě mu řekni jak to chceš, vyslechni si jak to chce on, a pokuste se najít konsenzus, v nejhorším případě kompromis ;) přece by Ti pusa neupadla kdybys mu řekla: "Nic nemám, celkem ráda bych strávila Silvestra s Tebou, co na to říkáš?" Případně kdyby řekl, že ne, tak bych mu řekla: "A co den předtím? Uděláme si jednohubky, podíváme se na nějaký film, ať si to spolu užijeme." Z toho, co jsi mu řekla, bych i já pochopila že prostě zůstávaly doma a konec, a to jsem ženská, ne chlap, který je obvykle mnohem přímočařejší ;) neexistuje žádný předpoklad že by měl strávit Silvestra s Tebou, dokud se na tom závazně nedomluvite, takže teď bych hodila sebelítost za hlavu, i ten pocit, že na Tobě chlapovi nezáleží, protože to je Tvůj konstrukt na základě naprosto nereálných očekávání (všimla sis že chlap v základní výbavě nemá čtečku myšlenek? Já jo, ale i tak na to někdy zapomínám :D :D :D) No tak jedna věc nedopadla, jak sis představovala, tak si to udělej hezké i tak, jednohubky jaké máš nejradši, nemusíš se přizpůsobovat chutím někoho jiného, pití taktéž, i muzika, můžeš si dát třeba úžasně teplou vanu s těmi nejvoňavějšími přísadami co znáš... A příště se zkusíš lépe domluvit ;) je to prostě taková škola. Jednou se něco nepovede, tak to příště uděláme lépe ;)
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
25.11.2020 08:12:06
Tohle všechno je o domluvě ;) kolikrát jsem byl ve vztahu a taky jsme slavili silvestra jinde se svýma kamarádama. V noci jsme si pak zavolali. Nemusíš být sama, já bych se na celou školu vybodnul a jel bych na hory :) případně bych se dříve vrátil, abych se mohl učit. Ale záleží na tobě. Když se ti chce truchlit doma :)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
25.11.2020 08:11:44
Vieš to máš tak že keď sa neozveš tak ten druhý nemá ako vedieť čo máš v hlave. Nabudúce mu povedz že chceš aby bol s tebou cez silvestra rovno.
 xrad
25.11.2020 07:59:30
Ahoj, trápí Tě myšlenka, že budeš sama na Silvestr, přestože máš přítele, se kterým bys chtěla být. Tvůj kluk má prostě jiné priority. Je na Tobě, jestli Ti to vadí natolik, že se s ním rozjedeš a najdeš si někoho, kdo bude mít zas jiné nevýhody.
 Katedra psychologie Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk