Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1150478, vloženo 22.11.2020 19:32:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Uzavrit to
Slysela jsem o vdane pani, ktera se zamilovala do jineho. Dost se tim trapila atd. Nakonec se na radu sveho terapeuta se svym objektem zajmu sesla a vsechno mu to vyklopila. Hlavne pry proto aby to v sobe ukoncila a mohla se posunout dal. A pomohlo to.

Co si o tom myslite?

Jsem v podobne situaci, ale neumim si vubec predstavit, ze by tohle nekomu nebo necemu pomohlo. Vas nazor?
 Myslenkami jinde Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2020 11:29:43
Neumím si to představit (nemyslím že jsem schopen k někomu patřit a zakoukat se jinde), ale asi jediné co by mi pak bránilo v dalším kontaktu by byla trapnost té chvíle - a rozhodnutí, že tím představením to i definitivně končí a zbývá jen počkat, až to přejde.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.11.2020 22:37:05
Já sice vdaná nebyla , byla jsem jen ve vztahu , ale také jsem se ke konci zadívala do někoho jiného. Takže to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem ten vztah ukončila , protože jsem nikomu nechtěla lhát.

A ta paní to udělala , protože nikomu nechtěla ublížit a nechtěla dělat neuvážená rozhodnutí, jednoduše nevěděla proč tomu tak je , tak potřebovala odbornou pomoc , jak zachránit vztah a uvědomit si jaké plusy a mínusy má ten člověk a jestli stojí za to s ním zůstávat . Někomu to může pomoci . Ale lepší ty vztahy ukončit , než někoho vodit za nos .
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
22.11.2020 19:55:50
Ještě záleží, co si o tom myslí "objekt zájmu". Jestli má vztah a jaký je to člověk. A jestli náhodou i on nemá zájem. A taky záleží, jaké úmysly má ta osoba, která mu to chce sdělit. Jestli by s ním chtěla něco mít.
Ale spíš vy tahle strategie pomohla, pokud by ta řekněme holka byla nešťatně zamilovaná, řekla mu to, přestože on očividně zájem nemá. A udělala by to jen proto, aby si mohla říct "víc jsem já udělat nemohla a udělala jsem proto, aby se to hnulo maximum". Aby pak nelitovala.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.11.2020 19:36:33
Nemůžu soudit. Každý člověk je jiný. Ale když si představím sebe v té situaci, tak rozhodně není možné, abych po té, co bych mu to řekla, najednou ho přestala milovat a uzavřela to. Tohle by u mě nefungovalo.
 zase jsem to já Žena44 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk