Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146939, vloženo 18.10.2020 20:33:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je mi 18 a potebeuju se odstěhovat
Je mi 18 let. Několikrát jsem sem psala, že moje máma chlastá a tátu nemám. Rodina je v zahraničí. Teď mě totálně zbila a dala mi asi 20 facek. Nevíte kam se odstěhovat a jak? Jediný moje příjmi by byl sirotčí důchod po tátovi a to je cca 3k. Už dál s ní bydlet nechci. co mám dleat?
 Jdjdj Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2020 14:50:47
Nevím odkud jsi, ale mám prázdný domeček, kdyby jsi měla zájem, tak se ozvi na email petruskazelena@seznam.cz
 Ráda Ti pomůžu
19.10.2020 12:35:33
Začni vydělávat no, nic jinýho ti nezbývá, na new život potřebuješ nějaké peníze.

Můžeš se zkusit domluvit s nějakými přáteli, jestli bys nemohla být u nich, jestli by s tebou nehledali něco, aby to bylo levnější.

Btw jo na školu, ale hlavně nekašli.
 Ravenor Muž25 Kategorie
19.10.2020 12:25:03
Konzultace s nejakou linkou, azylovy dum pro zacatek.. Plus se zeptej na socialce, jak ti muzou pomoct. Prispevek na bydleni, pripadne dalsi davky.
A paralelne s tim si hledat praci.
 Kvetak
18.10.2020 23:48:27
Tyhle problémy bývají vždycky sporný..

Mladý puberťáci dělají průser za průserem, jsou voseklý a neposlouchají, ale jakmile dostanou na držku nebo jen "zaracha", jsou týraný a rodiče jsou svině, co jim nikdy nic do života nedali. Takovejch případů máme v okolí spoustu.. A často je potkávám v práci v nákupním centru, kde dělají bordel, nebo se flákají a pokuřují v parku.

To samozřejmě neznamená, že je tohle i tvůj problém a že je chyba jen na tvojí straně. Ale možná by stálo se nad celou věcí zamyslet a zachovat se trochu dospěle, pokud už ti je opravdu 18.

Škola, práce, peníze a až pak si budeš možná moct dovolit nějaký podnájem.
 HaruPoppo Žena20 Kategorie
18.10.2020 23:45:25
Je ti 18. To ještě nemáš žádnou práci/brigádu? Studuješ aspoň? Já začala pracovat v 15 a v 16 jsem vypadla. Muzes zkusit azylové bydlení u pana Hesse, pan Hess je sice debil ale tato možnost existuje.
Azyláčků je jinak hodně. Můžeš se zkusit zeptat na Modré lince, kam tě nasměrují (spíš piš email než že bys volala). Pokud máš možnost vydělávat všemi možnými způsoby aspoň 5-6K, jdi na kolej (ubytování do 4tis se vším všudy a třeba já se do 2tis s jídlem vejdu). Vezmi brigádu v supermarketu, dělej noční doplňování, v Praze jsou rádi za každého rozumného pracanta.
Podivej se na stránky s tématikou spolubydlení. Jedna paní tam nabízí ubytování pro mladé v obtížné situaci. Pro holku se snadno najde práce s ubytováním typu hospodyně nebo ubytování/pokoj za hubičku, ale bacha na úchyly.
A.urcite bych se pokusila kontaktovat tu rodinu, aby tě trochu podpořili v těžkých začátcích. Řekni jim, že máš plán, máš domluvený pohovor, ideálně že už máš práci (až ji budeš mít) a řešíš to ubytování, a jakoukoliv pomoc jim do xy měsíců splatíš. Že jim budeš posílat všechny svoje účtenky a výplatní pásku, aby viděli, že jsi zodpovědná.
 Xbdja
18.10.2020 23:45:10
Trochu ta doplnim Semizar, 3k mesacne nie je ani na zradlo
 polo
18.10.2020 23:10:28
Ať je tvoje matka jakákoli, do teď se o tebe starala a jediné co se s tvými osmnáctinami změnilo je, že jsi za sebe trestně zodpovědná. Ale ve většině věcí jsi na ní pořád závislá a taháš za kratší konec.
3k měsíčně není ani na inkaso, možná by to stačilo na hodně levnou ubytovnu, nebo na půl pokoje při spolubydlení. Obojí nic moc. A i když to vydržíš, za co budeš fungovat? Sice máš do 26let po dobu přípravy na povolání nárok na výživné od matky, ale jestli se s ní nedohodneš, budeš se s ní muset soudit. A to bude trvat. Zvládneš po škole druhou směnu na brigádě?
Měla by ses pokusit s matkou řešit co řešit jde, neříkám nechat si líbit všechno, ale většinu problémů jde i s rodiči zvládnout domluvou a hledáním kompromisů.
Vadí ti žes dostala výprask? Choď na sebeobranu. Moje matka, když zjistila že mně nedokáže seřezat, nechala toho. To bylo někdy koncem základky. Ale i po 18 jsem musel poslouchat obligátní "dokud bydlíš pod mou střechou...". Dnes bych to mohl říkat já a už mi došlo, že to nebylo míněno ve zlém :-)
 Semizar Muž46 Kategorie
18.10.2020 22:50:38
Je to kravina. Každý desátý Čech bude vyhozen z práce a další tři roky skoro nikdo práci nenajde. Jak se uživíš?
 Aasdhjk
18.10.2020 22:18:10
Ale jelikož se tu nějakou dobu neukázal, tak asi tam bude mít plno, tak musíš tak měsíc počkat, až to zase obmění :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.10.2020 22:17:33
K uživateli "Nenávidím ženy", ale budeš mu muset vařit, prát, uklízet a dělat sexuální otrokyni.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.10.2020 21:27:58
kam se odstěhovat? No a na jakém kontinentě nebo v jaké zemi by se Ti líbilo? V Antarktídě jsou milí tučňáci, ale je tam dost zima. Chajda z palmovýho listí se snadno postaví v Áfrice, ale tam žijou i lidojedi! Francii zas ovládaj Čečenci. Těžko se vybírá...
Smajlík  Emil Holub
18.10.2020 21:14:53
Najdi si nějaké blízké pracoviště, zavolej tam a domluv si schůzku
http://www.capld.cz/linky-duvery-cr
Nějaké možnosti jak ti pomoci pryč se určitě najdou.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
18.10.2020 21:11:55
Najdi si miláčka, a běž k němu.
Moje ex to tak udělala už když jí bylo 16. A bylo to super.
Smajlík  Franta2Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk