Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146715, vloženo 16.10.2020 14:04:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kamarád
Ahoj, chtěla bych znát váš názor, popřípadě radu. Je mi 17 let a zhruba před rokem jsem poznala jednoho kluka. Nejdřív jsem ho vídala jen občas (bylo to o letních prázdninách), protože jsem chodila tam, kde on byl na brigádě. Když začal školní rok, zjistila jsem, že chodí na stejnou školu jako já, ovšem o ročník níž. Jak jsme se vídali na chodbách, začali jsme se spolu bavit, později jsme spolu trávili každou přestávku, psali jsme si každý den. Ale chvíli před tím, než na jaře zavřeli školy, začaly mezi námi vznikat hádky, které ovšem byly kvůli úplným maličkostem a vždy probíhali stejně. Byla hádka, pak mě začal ignorovat, pak jsem se to snažila nějak usmířit a nakonec on řekl, že na to zapomeneme a budeme dělat, jakoby se nic nestalo. Ovšem tyto hádky byly čím dál častější. Jednou mi od něj přišla zpráva ve znění: ,, Líbím se ti ?" po tom, co mé odpovědi a otázky na tuto zprávu ignoroval (po pár zprávách jsem mu napsala, že se mi líbí), atd. z něj vypadlo, že to napsal jen kvůli sázce. A kvůli tomu jsme se opět pohádali, ale zároveň mi řekl, že teď vztah nechce a že mě bere jako kamarádku. Vzala jsem to. Byla jsem za jeho přátelství ráda. I přes hádky a různá nedorozumění, začala jsem mu důvěřovat víc než komukoliv jinému, on mi tvrdil, že mi též důvěřuje, i když jsem to nepociťovala. Postupem času mi však připadalo, jak kdyby se mi vzdaloval. Když jsem byli na chodbě, přišel i se svými spolužáky a bavil se víc s nimi, někdy mi připadá, jak kdybych tam ani nebyla. Minulý týden ve čtvrtek jsme se opět pohádali, bylo mi řečeno, že lidi akorát otravuju, vyčetl mi, že jsem se začala bavit s lidma, který on zná, atd. Hodně se mě to dotklo a zavřela jsem se ještě víc do sebe, nikomu jsem nepsala,.. V neděli mi napsal, jestli se hodlám k této situaci nějak vyjádřit, nebo jestli je mi to jedno. Napsala jsem mu, že mi chybí, že v některých věcech měl pravdu, atd, potom už ani neodpověděl a od té doby nenapsal. A teď k tomu problému. Nevím, jestli mu mám napsat první nebo ne. Je to člověk na kterým mi hodně záleží a chci pro něj jen to nejlepší. Říkám si, že třeba mu je daleko líp beze mě, a že mu jen otravuju život a vím, že kdyby mi to tak řekl, tak i když mě to bude bolet, nechám ho prostě být. Často mění náladu, jednu chvíli je v pohodě a za chvíli je naštvanej na celej svět. Co byste dělali v mé situaci ?
 lmysainl Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2020 22:26:45
Jak rika Jedna Frajerka.
Plus ja vidim chybu v tomto:"Je to člověk na kterým mi hodně záleží a chci pro něj jen to nejlepší."
To je ta chyba, co delas. Opravdu musis stavet na prvni misto sebe. A ne nekoho, kdo dle popsanych projevu je akorat nevyzraly manipulativni kreten.
 Kvetak
16.10.2020 20:21:24
Vzhledem k tomu, že jsi nenapsala, v čem jsi konkrétně ty udělala chyby, a proč jsi mu dala za pravdu, tak si to moc netroufám hodnotit. Z tvého textu mám taky pocit, že je to manipulátor. Ale co se týká té vymyšlené sázky, tak mohl mít prostě jen strach a proto kecal.
Nechápu, jak si mohl dovolit říct, že lidi otravuješ a vyčítat ti, že se s někým bavíš. V tuto chvíli jsi ho měla poslat do háje a říct mu, že se budeš sakra bavit s kým chceš.
To že mění nálady je normální. Vzhledem k věku. Jen si nesmíš nechat líbit, aby se je vylíval na tobě.
Musíš se naučit sebe samotnou stavět na první místo. Samozřejmě, že vždy to není ideální, ale ty jsi zrovna typ člověka, který se tím může řídit, protože nikdy v tom nebudeš stoprocentní.
Nenech si od něj nic diktovat.
Ale jak se máš zachovat ti neřeknu, protože jak už jsem psala výše, nevím, jestli je skutečně minupulátor nebo je chyba jinde.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
16.10.2020 19:19:34
Podle toho co píšeš je to zdatný manipulátor. Ví že se mu líbíš a zneužívá situace. Jeho chování je trapné a dětinské. Když tě ignoruje on proč by jsi dolejzala ty jsi holka. To on by měl lovit tebe ne ty jeho. Kašli na něj urřitě máš i jiné přátele kteří se chovají lépe.
 LADI Muž41 Kategorie
16.10.2020 18:20:56
Korona- ničitel vztahů :DDD
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
16.10.2020 16:22:44
Ahoj, vím že to bude pro tebe špatné, ale zapomeň na něho, kdyby tě měl rád tak jako ty jeho, zajímal by se o tebe a nikdy by ho nemělo napadnout ti dávat ignor, jednou jsem to taky tak měla a věř, že to trvalo dlouho než jsem se přes to přenesla a zapomněla, ale teď je mi lépe a jde to i bez něj. Nemá cenu si u srdce hřát někoho kvůli komu se trápíš.
 Bafina
16.10.2020 15:02:20
Radši si ho idealizoval a měl ho jako platonickou lásku, protože v reálu by to bylo o dost horší :)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk