Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1146708, vloženo 16.10.2020 12:37:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Autoškola - poraďte
Ahoj, zbývají mi už jen 3 jízdy před závěrečnými zkouškami a já jsem si téměř jistá, že to nedám... Instruktor ale trval na tom, že mi dá termín už teď a řekl mi k tomu, že to stejně na 100% nedám tak ať už to máme za sebou. Mě se ale fakt nechce vyhazovat peníze za zkoušky, raději bych si dokoupila jízdy (samozřejmě v jiné autoškole) a ke zkouškám šla s tím, že jsem připravená. Bohužel můj instruktor je i majitelem autoškoly, takže instruktora změnit nemůžu. Myslíte, že mu můžu říct, ať ten termín (29.10.) zruší, že prostě ještě ke zkouškám nechci? Jde to vůbec zrušit?
Dále mě zajímá váš názor na chování instruktora: Problémy začaly už při domlouvání jízd, instruktorovi jsem jasně řekla, že ve všední dny prostě můžu až odpoledne, protože chodím do školy, což absolutně ignoroval, vždy mi nabízel termín na dopoledne, já jsem mu řekla, že mám školu a on mi teda milostivě dal termín na odpoledne, ale vždycky třeba až za 14 dní, což mi přijde jako hrozně dlouhá doba... Teď když jsou školy zavřené, tak mi naštěstí dává termíny alespoň 2x týdně. Za což jsem byla ze začátku šťastná, říkala jsem si, že to alespoň takhle doženu a naučím se toho víc...
Při jízdách se podle mého názoru instruktor chová naprosto neprofesionálně. Sprostě na mě řve, je arogantní a neustále mi opakuje jak jsem blbá, že nemám mozek a pro sebe si říká "tohle je za trest". Mě by nevadilo zvýšení hlasu, ale myslím si, že tohle už je opravdu moc. Odmítá mi cokoliv vysvětlit nebo ukázat. Parkoval se mnou jenom jednou, potom při další jízdě chtěl abych zaparkovala, dala jsem tam zpátečku ale nemohla jsem se trefit na to parkovací místo, on celou dobu mlčel, koukal na mě jak na největší krávu a když jsem ho poprosila, jestli by mi mohl poradit, tak mi řekl, ať jedu z toho parkoviště pryč, že se mnou nebude ztrácet čas. Jako nevím proč se diví, že nic neumím, když mi nic nevysvětlí ani neukáže, jenom čeká až udělám chybu aby mi mohl vynadat...
Zkrátka a dobře jsem se rozhodla, že se s ním pokusím domluvit, aby mě odhlásil z toho termínu zkoušek a potom zkusím jinou autoškolu, kde se doufejme něco naučím a pak teprve půjdu ke zkouškám. Každopádně mě ale štve, že jsem tomu člověku zaplatila docela dost peněz, jsem jeho zákazník a on se chová takhle a co jsem pročítala jiné zpovědi, tak nejsem sama, kdo má s instruktory v autoškole špatné zkušenosti...
 Nobody Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2020 15:06:05
Jakto,že jste se ještě nikdo nezastal té učednice ??? Nikdo chytrej z nebe nespad,tak jí naučte laskavě řídit,řadit,opravit porouchané,opravit píchlou duši,doplnit chladič,oleje,benzín nebo naftu a ukázat,kde je spojka,brzda,plyn.Od toho tam je ten učitel autoškoly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


!!!


!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!ouřední kokotí,ukradli jste mě řidičák A-B-T.KOKOTI.
 Mimozemštan
17.10.2020 16:09:53
PRO HNIDOPICHY !!! Místo 1.jedničky tam foukla zpátečku,a na malér bylo zaděláno.
 Mimozemštan
17.10.2020 16:02:27
Pořid si ojetinu a nauč se jezdit po polních cestách,a učitele překvap formulí 1.Hlavně to nedělej jako ta jedna ,co při výjezdu na kruhák zapoměla vyhodit kvalt,nechala tam zpátečku,přidala plyn a couváním se omotala kolem značky,vylezla ven a koukala,jak zdemolovala auto i značku.Já jsem sral smíchy magi v kostkách !!!Stalo se v LOUNECH u spravedlnosti naproti stavebninám.
 Mimozemštan
16.10.2020 22:36:25
Otazkou je, jestli ti v jine autoskole uznaji to, co jsi najezdila v te stavajici "U Debila".
 Kvetak
16.10.2020 18:27:20
A kouřila jsi mu?
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
16.10.2020 18:18:31
Nobody: Soukromé jsou dnes všechny, tak se obrať na inspekci s audionahrávkou. ;-)
 Požeň to dál
16.10.2020 15:16:31
Zkrátka a dobře: Jsi blbá, na autoškolu nemáš, tak to svádíš na instruktora. Zas přibude jeden idiot na silnici...
Smajlík  fimisek
16.10.2020 13:43:02
Alda: Ještě jsem sem ohledně autoškoly nepsala, musel to být někdo jiný.

999Aesthetic10: Nechci mu vyhrožovat, bojím se, že pak na mě bude ještě víc hnusnej... Peníze mi podle mě nevrátí ani náhodou a soudit se kvůli tomu nechci.

Požeň to dál: Jedná se o soukromou autoškolu, vlastní to celé tenhle instruktor, takže není možné "obrátit se na vedení".
 Nobody
16.10.2020 13:15:57
Určitě to nahraj, pak to předej vedení nebo i někam výš. ;-) Za aroganci a vulgarismy sis určitě nezaplatila 10 tisíc.
 Požeň to dál
16.10.2020 12:46:48
Ahoj.

Drsné. Řekni mu, že mu uděláš takovou reklamu, že jako instruktor dojezdil.

Na zkoušku prostě jen nepřijdeš.
Zaplať si u něj dodatečné jízdy, doporučuji vzít sebou diktafon, no a pokud nezmění přístup, žádejte vrácení peněz. Jinou autoškolu ne, nevyhazuj peníze oknem.

Pokud už s ním nechceš mít nic společného, popros nějakého kamaráda, který by byl ochotný tě nechat projet a něco tě naučit. A až poté zkus zkoušky.
 999Aesthetic10 Muž28 Kategorie
16.10.2020 12:44:56
Už jsi tu jednou psala. Jasně z toho vyplynulo, že máš jít jinam. Odmítni termín zkoušky a běž jinam.
 AldaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk