Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146121, vloženo 10.10.2020 09:46:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Môj názor na covidovú situáciu v ČR a SR
Ja si myslím, že opatrenia proti šíreniu covidu-19 majú význam len po istú dobu. Situácia u vás je po piatku tak vážna (na základe zverejnených čísel), že si myslím, že ďalšie potláčanie koronavírusu nemá absolútne žiadny význam. Práve naopak! Toto potláčanie môže v konečnom dôsledku viesť k tomu, že ochorenie covid-19 sa udomácni u vás na dlhšiu dobu.
Situácia u nás je taká, že čísla máme niekoľkonásobne nižšie, ale podľa štatistík už aj u nás je takmer každý okres červený. Myslím, že premorenie našich populácii je spôsob, ako to zvládnuť. A kto zomrie, tak zomrie, a kto nie, tak bude žiť. Navrhoval by som preto, aby sa z opatrení u vás aj u nás postupne upúšťalo, a ochranné prostriedky, akými sú rúška, rukavice a podobné veci by boli povinne používané iba rizikovými skupinami obyvateľstva.
Lebo začína mi to čoraz viac pripomínať boj s veternými mlynmi.
 Fajnšmeker1989 E-MAIL:   Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.10.2020 07:35:47
Tak tady jde už jenom o ty špitály. Aby zvládli hospitalizované kapacitně. O nic jiného podle mě. Proto ta opatření a snaha o zpomalení šíření.
 Macronka
10.10.2020 20:26:22
Karfiol na kokote
Smajlík  coto
10.10.2020 19:45:51
"Je vidět, že psychicky nejsi moc konzistentní. "

Konzistentný som v tom že som psychopat. A ty by si sa mal hlavne pomodliť aby si ma nikdy nestretol v tmavej uličke, alebo na druhej strane vojenského konfliktu. Lebo potom ťa už nezachráni ani amnesty international ;-)
Smajlík  Karfiol na kokote
10.10.2020 19:45:24
Ne.
Smajlík  Awdji
10.10.2020 18:59:08
Karfiol na kokote: Rozuměl. Ale umím slovensky. A to, co jsi tu předvedl, už bylo dost za hranou, chlapče. Je vidět, že psychicky nejsi moc konzistentní.
Smajlík  Zatracená Existence Muž24 Kategorie
10.10.2020 18:51:57
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
10.10.2020 18:32:20
Meteorolog: "Švédsko je pro mě propadák a mi směřujeme bohužel stejným směrem" - tobě že směřují stejným směrem? Mi směřují.. OK

Vlastně mě napadla paralela jakýchsi povolání meteorologů a epidemiologů - oba dva obory předpovídají, ale v podstatě nevědí vůbec nic. Můžou s něčím počítat, ale pak se najednou ukáže, že pozítří je to úplně jinak. A s předpovědmi na delší časové horizonty se pojí mnohem nižší pravděpodobnost úspěšného tipu.

Karfiol na kokote: Já ti také něco poradím: https://youtu.be/6ghP05KPn6o

Frank Drebin: Je zajímavé, jak se tu pořád dušují, že ta nemoc je nová a že o ní nic nevíme. Nechápu, proč jsme nepitvali ty zemřelé, proč nezkoumáme celoplošně, co se děje s bezpříznakovými atd., jaký to má skutečný dopad. Zejména v ČR se na to kašle. Horší je, že přijde nějaký inteligent, který tvrdí, že se ty deklarované obtíže po covidu projeví až za 10 let. Takže někdo s křišťálovou koulí. A ještě horší je, že on si vážně myslí, že 10 let tady bude lockdown, protože nevíme, jaké tzv. trvalé následky zůstanou za dekády.
 Zatracená Existence Muž24 Kategorie
10.10.2020 18:17:25
asitak: bla-bla-bla-bla bla bla nepobavilo... je to moc dlhý hoax, snáď si nemyslíš že to tuná niekto dočíta do konca.

Vieš čo ti poradím? Zober flašu vodky, obleč si teplákovú Adidas súpravu, čupni si... A urob do nej riadny kapustový prd. Vraj sa tomu hovorí ruský plyn.
Smajlík  Karfiol na kokote
10.10.2020 18:12:59
asitak: "Třeba proč se uzavřela vnitřní sportoviště? Chci vědět, kolik lidí se nakazilo tímto způsobem. To samé bazény atd."

https://youtu.be/yR0EVtcPgD0
Smajlík  Zatracená Existence Muž24 Kategorie
10.10.2020 18:05:53
Mozekk (Bezmozeg) počúvaj ma hlupáčik, myslíš si, že sme tu v európe všetci jebnutí, ako tam u vás v boratove? Myslíš že by mocný Rockeffeler dopustil aby si tu o ňom šíril konšpirácie, keby to bola pravda? myslíš, že by si ťa nenašiel a nedal ťa zmiznúť? A že by si potom tvoju odrezanú hlavu nevystavil vo vitrínke? A ešte by ma zaujímalo z ktorej riti ste vytiahli bohaté rodiny z polovice 19teho storočia? Rothschild, Rofeffeler ty si zaspal v predminulom storočí.

Dnes sú v kurze Apple a Google. Vaše konšpirácie možno fungujú na vás pologramotných opičiakov, ktorými musí každý slušný človek opovrhovať. Z vášho etnika sa každý ajtak len smeje a Čínania si zvás robia kolóniu.

Aby sme nezabudli: pevne verím že nie si Čech ale Rus, lebo takto jebnutého Čecha som ešte nestretol.
Smajlík  Karfiol na kokote
10.10.2020 13:55:45
proč to neberou jako běžnou chřipku? Spousta odborníků, opravdových odborníků, říká, že je to prostě nemoc jako každá jiná. Není třeba ji věnovat nějak extra velkou pozornost. A s tím souhlasím.
Mě na tom nejvíc vadí to, že všechno se dnes svádí na covid. Chtěl bych vidět jasná data pro to, co naši vedoucí kašpaři dělají.
Třeba proč se uzavřela vnitřní sportoviště? Chci vědět, kolik lidí se nakazilo tímto způsobem. To samé bazény atd. Všechno to jsou vysoké haly nebo pravidelně dezinfikované prostory, kde virus prakticky nemá moc šancí.
Chci vědět, jaký má covid vliv na člověka. Zatím vidím jen to, že vážné problémy můžou mít staří a nemocní, kterým covid přitíží. Stejně tak by jim přitížil třeba náhlý zápal plic nebo chřipka. Což se v současném počasí i děje. Chtěl bych vidět průzkumy o tom, kolik starých lidí dostane zápal plic a pak na to umře.
A taky vidím, že běžný produktivní člověk covid vyleží za 14 dní jako běžnou nemoc. Sportovci s tím normálně individuálně trénují a za 2-3 týdny si dělají nové testy a když jsou negativní, tak se připojí k ostatním.

Je blbost si myslet, že nad covidem zvítězíme. Prostě je tady a je třeba se s ním smířit. Je to asi stejné tvrzení, jako by řekli, že zvítězíme nad angínou nebo nad chřipkou. Taky blbost.

Opatření proti covidu mají na svědomí mnohem více lidských životů, než samotný covid. Lidi mnohem více upadají do depresí kvůli izolaci, ztrátě zaměstnání atd.

Kdyby ti kašpaři vzali covid jako celek, tak žádný lockdown není. Nasadily by se třeba roušky a normálně by se fungovalo dál. Stejně to tak dopadne, ale to těm chytrákům nahoře dojde až ve chvíli, kdy nebudou mít jinou možnost s tím něco dělat.
Do té doby budou deptat lidi novými zbytečnými nařízeními.
 asitak
10.10.2020 13:29:56
JE MI TO JEDNO. TAK IM TREBA boli to idioti, nedoržovali bezpečnostné opatrenia, teraz si to vyžerú, za hlúposť sa platí... evolúcia má zmysel pre iróniu. Najviac sa nakazilo voličov fašistov a voličov zderu. Akurát táto situácia bude mať ešte zaujímavé rozuzlenie. Mnohí šíritelia HOAXOV v ČR a SR si myslia, že odýdu bez trestu. Ale stanú sa z nich doslova MUČENÍCI ;-)
Smajlík  MarquisDeSade
10.10.2020 12:29:07
No a co? Takze kdyz covid neni od statu, tak je lepsi?
Je i mor lepsi, protoze neni od statu?
Lol
Smajlík  2-methyl-propan
10.10.2020 12:24:15
Jenze "kdo zkrachuje, tak zkrachuje" se dotyka podniku, ktere nejsou zavrene kvuli nakaze ale kvuli narizeni statu ;)
 lol
10.10.2020 12:19:56
"A kto zomrie, tak zomrie"
V tom pripade nevim, proc vadi zavedena opatreni. Lide by nemeli mit zadnou kompenzaci od statu - kdo zkrachuje, tak zkrachuje:)
Smajlík  2-methyl-propan
10.10.2020 12:05:56
Bububu :D Kde ty cisla kdo overi? Kde ty umrti overis? :D Ze umrel pan 94let mel XY nemoci kolem, napise tam covid a vis houby.

“Až pandemie zmizí, autoritativní kontrola a dohled nad občany a jejich činnostmi zůstane a dokonce zesílí. Záminkou bude ochrana před šířením další pandemie a mezinárodního terorismu, hrozba ekologické krize a rostoucí chudoba – vůdci na celém světě pevněji uchopí moc.“

https://www.arfa.cz/z-toho-mrazi-rockefellerova-nadace-jiz-v-roce-2010-uverejnila-zpravu-j - ak-lze-pandemii-pouzit-jako-zaminku-k-vytvoreni-globalni-autoritarske-moci/ -
 Mozekk
10.10.2020 11:49:30
Nevím proč se za vzor dává Švédsko, a ne takový Taiwan kde se dosud nakazil jen 527 lidí a zemeřelo pouhých 7, ekonomika jim nekolabuje, a vypadá to že to úspěšně vydrží do vakcíny, kdy se Opravdu vytvoří dlouhodobá imunita populace. Protože tam jsou lidi zodpovědní, disciplinovaní a dokážou se zorganizovat.

Švédsko je pro mě propadák a mi směřujeme bohužel stejným směrem
 Meteorolog
10.10.2020 11:21:06
Fajnšmeker1989: Hned ne, ale už teď jsou prokazatelné trvalé následky na různých orgánech (srdce, plíce, ..). Tak měj chvíli strpení, dočkáš se ..
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
10.10.2020 11:15:02
Frank Drebin: No infarkt by som asi hneď po nákaze covidom nedostal, však? A momentálne srdce oslabené nemám, takže do rizikovej skupiny kardiakov určite nepatrím. Som si istý, že dokážeš čítať pozorne, a všimol si si, že som napísal, že by rizikové skupiny MUSELI i naďalej nosiť ochranné prostriedky.
A to, že by som teda dostal tebou spomínaný infarkt o nejakých 10 rokov je dosť možné, ale to by mi nejaký covid bol už totálne ukradnutý.
 Fajnšmeker1989 Muž33 Kategorie
10.10.2020 11:04:33
Ok, tak se promoř. A až dostaneš třeba infarkt, protože ti to nenávratně poškodilo srdce, tak ti bohužel už nenapíšu, jak ses mýlil.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
10.10.2020 10:58:46
Takovéto řešení prosazuji už od začátku a Švédsko je důkazem, že funguje. Kdyby někdo chtěl argumentovat počtem mrtvých, nemyslete si, že se k těm několika tisícům taky nedopracujeme. Jen to bude trvat déle a stát mnohem více peněz a nervů. Vědci z Harvardu, Oxfordu a Stanfordu vše shrnují v deklaraci podepsané 4. října v Great Barringtonu, US.

https://gbdeclaration.org/

Kdo souhlasí, prosím podpis.
 f38xfz
10.10.2020 10:03:05
Teraz som zapol schválne Facebook, že, čo sa deje. Pozerám Česko, rekord. Pozrel som sa na Slovensku, rekord. Akože ja si myslím, že je toľko ľudí už nakazených, že ďalšie opatrenia môžu počet nakazených iba trochu znížiť. Akože nárast oproti minulému týždňu, je 169%. To je obrovské číslo. Toto, čo dnes padá za deň nakazených nebolo za celú dobu prvej vlny.
Teraz existujú podľa mňa iba 2 scenáre, ako to vyriešiť
1. Kompletný lockdown a uzavretie hraníc. Jediná možnosť, ako ísť z domu je cesta do práce, obchodu alebo vyvenčiť psa. Poprípade iné dôležité úkony.
2. Premorenie populácie. Bohužiaľ toto vyzerá veľmi pravdepodobne. Čítal som včera dokonca, že celkový počet nakazených môže byť kľudne aj 120 000 ľudí.
No som, teda zvedavý, ako sa situácia na Slovensku a v Česku ešte vyvinie.
 Heyy Richie22 Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk