Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1143259, vloženo 29.09.2020 22:55:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Roušky - je to jen diktátorská buzerace!
Doufám, že tento týden přijde v pátek a v sobotu volit dost lidí, aby vládu poslali už konečně někam! Prymula chce vyhlásit nouzový stav, tak ať si ho vyhlásí, ale ať jde s tím prudit někde jinde, protože reprodukční číslo je 1,1.
Možná si pamatujete na socialismus, přesně tohle teď dělá Evropská unie, diktuje, nařizuje a škodí!!! A pokud jde o roušky, tak už z toho zkolabovalo ve třídách pár žáků. A pokud jde o mě, tak já už se to taky snažím ojebávat a vždy jsem ten systém ojebával. Samozřejmě, celý den na sobě v práci nasazenou roušku nemám, mám ji na krku, ale i to mě už pěkně sere!
Je na čase vládu Ano 2011 - ČSSD - KSČM s podporou SPD poslat už konečně jednou provždy do samostatných pekel!!!

Souhlasíte s tím, že vláda nemá právo omezovat akce a nařizovat lidem, co mají a nemají nosit???
 Iceman1988 E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2020 14:00:08
tebe a podobny je potreba tvrde stihat a davat nejvyssi tresty
 kopirek
30.09.2020 12:49:17
jo icemane, hezky trolíš, ale kreténů jako ten, kterýho hraješ existuje hrozně moc...

a proto bude potřeba nouzový stav a tvrdé tresty těm, kdo jsou moc dementní na to, aby chápali tak elementární věc, jako potřebu nosit roušku,
nechránit sebe, ale ostatní, základní ohleduplnost a zvýšenou hygienu...

na retardy je potřeba bič,
proto přišel Primula...

čím dementnější lidi budou, tím drastičtější opatření bude potřeba nasazovat - v Číně dělají takový opatření, že by se z toho tady všichni podělali strachy...
Smajlík  Tricet8
30.09.2020 11:27:11
Prymula je borec a odborník na danou problematiku. O tom viru se pořád skoro nic neví, není lék ani očkování. Vyšší nakažlivost a úmrtnost než u chřipky. Jedni lékaři říkají opak toho, co druzí. Který stát nezavedl žádná opatření? My Češi máme takovou mentalitu, že musíme pořád nadávat, bohužel. Takže ať se udělá nebo neudělá cokoliv, stejně se bude jen nadávat.
Smajlík  gorlitz
30.09.2020 08:11:04
Nesouhlasím s tím, že by vláda nemohla omezovat práva občanů. Naopak, klidně ať je omezuje ještě víc. Dneška má každý svobody natolik, že mu to leze na mozek. Jak řekl Loki v Avengerech, lidem svoboda škodí (nebo něco v tom smyslu, už si to nepamatuju přesně).
Smajlík  Vesmy97 Muž23 Kategorie
30.09.2020 06:45:41
Co napsat ?!. Snad jen, že bys neměl mluvit k věcem, kterým ani trochu nerozumíš.
 Odcházím s deštěm
30.09.2020 04:36:54
Já roušky nenosím. Dotyčnému zcela zničí imunitu a navíc v nich plno lidí kolabuje. Jejich dlouhodobé nošení napáchá mnohonásobně více škod než samotný koronavirus, o kterém se 99,9% nakažených dozví jen v důsledku testování. Nebude dlouho trvat a lidé vyjdou do ulic. Poté se darebáci typu Bureše či Prymuly budou modlit, aby stihli včas utéci za hranice.
 Poetra
30.09.2020 00:02:28
Ruku v ruce se svobodou jde i zodpovědnost. Bez ní je svoboda jen prázdné slovo, kterým si kdejaký hejhula snaží ospravedlnit, že si může dělat cokoliv co se mu zachce.

Většina takových se krásně vysměje jakékoliv vlastní zodpovědnosti vůči společnosti (třeba nošení roušek), ale velmi důsledně vyžaduje dodržení zodpovědnosti společnosti vůči sobě (kdyby mě nechtěli ošetřit v nemocnici, protože se zhroutilo zdravotnictví, tak je oheň na střeše).
 Gecko
29.09.2020 23:39:01
SPD je proti nouzovemu stavu, proti noseni rousek, proti buzeraci. Je videt, ze leta agitky proti SPD a delani z nich nejake extremisty prinasi skutecne ovoce. Jinak s prispevkem naprosto souhlasim.
 Brainstorming
29.09.2020 23:08:31
Díky za Prymulu.
Ale teď přispěl chaosu..takže smajl zvedá prst.

Není možné koncem týdne říct, že se omezí volnočasové aktivity a neříct které a říct, že se to bude týkat shromaždování, kolektivních sportů a že naopak posilovny jsou bezproblémové.
A dnes říct, že se to bude týkat nejspíš všech volnočasových aktivit.

Chápu, že to musí projednat, ale proboha, to nejhorší co teď může udělat je nejistota a držet někoho v nejistotě a šachu.
Prymula chtěl všechno vykomunikovávat sám.....takže moje rada méně mluvit.
Smajlík  matouch3 Muž48 Kategorie
29.09.2020 23:02:52
Herec Milan Kňažko leží v nemocnici s koronavirem
Slovenský herec a bývalý politik Milan Kňažko (75) se nakazil koronavirem a byl hospitalizován. „Jsem covid pozitivní, šestý den,” napsal Kňažko na sociální síti.

Můj stav se zhoršil, jsem v nemocnici. Vyzývám všechny, aby nezlehčovali situaci a respektovali nařízení vlády a zdravotníků,” konstatoval Kňažko.

„Nenošení roušky není projev vlastní svobody, ale bezohlednost ke svobodě druhých, které tím ohrožujeme. Nevěřte laciným exhibicionistům, že covid je jen lehká chřipka. Prožil jsem desítky chřipkových onemocnění, ale covid nepřeji dokonce ani těm, kteří tyto bludy šíří,” dodal herec.
 Milan Kňažko
29.09.2020 23:02:41
Možná si pamatujete na socialismus
---
To ty si možná nepamatuješ.
 matouch3 Muž48 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk