Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142661, vloženo 23.09.2020 22:16:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Od života čekám víc
Shrnula bych to asi takhle:

Pozitivní stránky mého života:
- studuji vysněnou vysokou školu
- mám fajn rodiče, kteří mě finančně a psychicky podporují a také skvělou rodinu
- mám skvělého přítele, který vždy stojí při mě
- mám dobrou a dobře placenou brigádu (finančně jsem na tom celkem dobře)
- mám nejlepší kamarádku již od školky a pár dalších skvělých přátel, na které se můžu vždy spolehnout
- jsem celkem inteligentní, umím být přátelská, když si s člověkem sednu

Negativní stránky:
- jsem introvert, náladová a mám zvláštní povahu, na střední mě kvůli toho nebrali, málokdo mě měl rád, hodně mě pomlouvali – tohle ve mně zůstalo
- jsem líná a jsem bordelář
- mám zdravotní problémy: bolesti zad a krční páteře, migrény, motání hlavy, často jsem nemocná
- moc si vše beru k srdci a nad vším přemýšlím, dokážu celý večer přemýšlet nad minulostí a deptat se, bývám často nervozní
- pořád čekám od svého života víc

Vím, že na tom nejsem nejhůř. Ale pořád čekám od života víc. Připadám si hrozně neschopná, nad vším přemýšlím, pak mám akorát depky. Mám pocit, že mě nikdo nemá rád, že mě každý pomlouvá. Ze všeho mám strach a na nic si nevěřím. Co s tím sakra dělat? Jak se posunout dál? Jak být tím, kým chci? A asi taky potřebuju povzbudit.
 čekačka Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.09.2020 17:26:38
Ó, jak já tě povzbuzuji!
Takhle jsem si nezapovzbuzoval ani nepamatuji!
DĚKUJI TI!! Jsi skvělá.
Smajlík  Odpočinek Muž51 Kategorie
24.09.2020 14:38:19
Ahoj, je super, že se na svou situaci dovedeš podívat z více stran, to svědčí minimálně o tom, že jsi opravdu přemýšlivá. Ve Tvém případě se krásně potvrzuje to, co říkal Arthur Schopenhauer - není důležité to, co máš, ale co (kdo) jsi. Protože osobnost působí za jakýchkoliv okolností, proto může být nešťastný milionář a šťastný bezdomovec. Ovšem to neznamená, zezi ty nemůžeš být šťastná. Myslím, že potřebuješ víc konat a méně přemýšlet. Víc žít a rozbít ten stereotyp.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
24.09.2020 13:22:39
zvrácená mládež :D má víc než její rozum dokáže pobrat, taktéž co může v dnešní době snadno mít, ale pořád chce víc, víc a víííííííc. Neuvěřitelně rozvrácené osobnosti dnešní doby...


A ještě aby náhodou "nezaspala" na vavřínech, co sakra za ten život vlastně chcete stihnout, tik tak, tik tak, nervózy, utíká vám čas a život... Opravdu tyhle myšlenkové pochody mnohých uspěchaných a neustále "rozvíjejících" se lidí nepochopím, honí sebe samotné pořád dokolečka aby si sobě dokázali, že vlastně to co dělají je prosté a bezvýznamné, hledáte ve vše možném něco víc, aby jste si mohli dokázat, že jste vlastně ve svém životě zvládli něco "víc" než ostatní, ale suma sumárům, pro celý svět a vesmír jste jenom zrnko nějaké organismu, které tvoří něco co stejně za pár stovek let zmizne a rozpadne se v prach :) Stres, nedůvěra, nízké sebevědomí(které naoko je samozřejmě vysoké až do nebes), ale nejste schopní si přiznat pravdu..

Co k tomuto říct? Asi jenom hodně štěstí ve zbytečném stresování a dokazování si "dokonalého" života :)
Smajlík  hihinkos
24.09.2020 07:40:40
Nechci být zlá, ale tohle mi přijde přesně jako ten případ, kdy si člověk neváží toho co má, protože nikdy nezažil nic zlého. Zkus si každý den říct za co si vděčná.
 Bkbooh
24.09.2020 01:44:58
Nejlepší způsob jak předpovídat budoucnost je vytvořit ji, proto pokud chceš od života víc musíš pro to něco udělat.
Pokud tě zajímá jak to třeba udělat, můžeš mi napsat (a ne nebudu tě balit) na email drago19@email.cz
 Alfred
24.09.2020 00:07:25
Jeď!!! Jóóó! Hurá!!!
 Čokoládový alkohol
23.09.2020 23:43:04
https://zdravezdraingvi.cz/psychologie/erich-fromm-ukolem-cloveka-je-aby-zrodil-sam-sebe

oceanvibe@email.cz
 prakticky
23.09.2020 23:14:26
No,říkáš že si líná ale čekáš víc... no tak přestaň být líná, nečekej a něco vybuduj. Založ firmu, něco zlepši, něco dokaž. Já měl ve 21 tolik snů... A nebo jeď do světa (až přejde korona), a poznej jak žije 2/3 planety... a pak si teprv uvědomíš jak se máš. Jo a neřeš kraviny, sám to mám trochu jako ty, resp. jsem měl. Ale jsem o dekádu starší, a tak nějak jsem si uvědomil že to co řešívám jsou kraviny, že to co si ostatní myslí je jejich problém. Pár poznatků - přátele tě klidně podrazí nebo se cesty rozejdou, rodina je víc. Zdraví hodně souvisí s psychikou, ve 20 se ještě na zdraví životní styl nestíhá podepsat, i tak si ho dej dokupy pokud můžeš (nekuř atd). Neřeš peníze na brigádě, ale mysli tam na získání praxe, dodělej si školu když už studuješ.Ahoj.
 Ddd1
23.09.2020 23:07:11
Buď šťastná za to co máš! Co já bych dala za skvělé rodiče a rodinu... Nemám kolem sebe skoro nikoho. Rodiče nestojí za nic a taky jsem introvert, takže jsem si toho už prožila dost... Vím jaké to je, znám ten pocit, kdy tě nikdo nechápe. A to jsem se ještě trochu pomaleji vyvíjela v pubertě oproti ostatním holkám, takže další problém, strašně mi to snížilo sebevědomí. Měla jsem co dělat abych se trochu dala do kopy. Buď ráda hlavně za zdraví, když nejsi zdravá, nemůžeš nic. Buď ráda za každý den kdy můžeš vstát, jít do práce, buď ráda za lidi které okolo sebe máš. Buď ráda za to že máš kde bydlet a co jíst. Kolikrát je tohle pro nás samozřejmost, ale ve skutečnosti to je dar. A buď sama sebou! Pokud jsi opravdu introvert, nesnaž se začít být extrovert. Neměň se kvůli ostatním. Buď taková jaká jsi! Já jsem si to taky takhle řekla a žije se mi daleko líp. Na názor okolí kašli. Ti co tě mají opravdu rádi tě berou takovou jaká seš a mají tě rádi takovou jaká seš. Taky mne občas přepadne nějaký smutek, depka, ale snažím se to odehnat pryč, protože si řeknu, že se mám vlastně dobře. I když to není perfektní. Život je ve skutečnosti super a ještě tě čeká spousta krásných věcí.
Smajlík  Reneda
23.09.2020 23:02:58
Abys ten svůj život jen nepročekala. Mnoha lidem by stačilo, kdyby se přestali za něčím hnát a udělali si nějaký plán a podle něj v životě postupovali. Samozřejmě kdyby se nedařilo, tak by si z toho nesměli hned dělat vrásky a uměli by spontánně reagovat na to, co jim příjde do cesty.
Co je to "víc". Chtělo by to, abys na to přišla.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
23.09.2020 22:28:31
Představ si, že někdo má tvoje negativní stránky a ty tvoje pozitivní mu chybí, takže se počet jeho negativních stránek ještě znásobí a prohlubuje se jeho špatné duševní zdraví. Buď ráda za přítele, rodinu, kamarádku, brigádu, výšku a mnoho dalšího, co beztak máš a ani jsi to nevyjmenovala.

Já o rodinu přišel, když mi bylo 10 a od té doby jsem vyrůstal sám s babičkou. Trpím duševní nemocí a už teď výšku kvůli toho nezvládám, ale snažím se bojovat dál. Vztahy jsem měl, ale skončily nezdarem a chybí mi duše, které bych se mohl svěřovat. Takže ještě jednou — buď ráda za to, co máš. Až to ztratíš, tak si to uvědomíš. Držím palce.
Smajlík  čekač 0Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk