Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142393, vloženo 20.09.2020 22:33:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konec vztahu?
Ahoj,

S partnerem jsme asi 2 roky. Bohužel v poslední době se dost hádáme. Většinou kvůli blbostem.

Bohužel poslední dobou je odměřený. Prý to není co dřív. Jeho city opadli. Jsme spolu už dlouho, tak je jasné že zamilovanost odpadne.

Dá se to ještě udobřit, nebo je to vlak do konečné?
Pořád spolu spíme, líbá mě a říká že mě má rád. Pak se pohádáme a z něj vypadne že by bylo lepší to ukončit.
Mám strach, že možná má i jinou.

Jak se přestat hádat a mít příjemný vztah? Většinou začnu být já ta nepříjemná, poté co mi řekne něco, co mi ublíží. Byť to tak třeba nemyslí. A pomůže to aby zůstal se mnou?
 Mrkev a celer Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2020 12:56:15
Co ti vyčítá? Třeba tohle je cesta. On po tobě žádá něco, co ty pro něj zjevně nechceš udělat - takže nemá motivaci zase vyhovět tobě. Nejsi pro něj dokonalá - proč ona by měl chtít být? Jenom proto, že ty jsi, existuješ, chceš to? To je málo, zlato moje. Málo. Takže pokud ty neuděláš vše, chápejme, máš limity, kam už ne, důvody, proč a co nebudeš dělat - buď ale připravena, že on to má zrovna tak. Nebude to na sto pro. Nikdy. A to ani tam, kde jde o jinak velmi, velmi stabilní vztah. Možná právě proto, že jsou si oba těchto slabých stránek vědomi. Vzájemných limitů a respektování se. Já bych tak chtěla, aby mne doprovázel na operu - ale vím, že to není nic pro něj. A protože on ví, že já to respektuji, bude respektovat, že já pro něj zase neudělám něco, o co by jinak stál. Takže - co ti vyčítá? Víš to konkrétně?
 Hodislava Žena42 Kategorie
21.09.2020 11:51:58
Myslím, že nemá jinou, ale určitě chce jinou. Nemá to význam.
 leafroller Muž47 Kategorie
21.09.2020 09:11:19
Záleží, v čem je problém. Jestli je tam nějaká drobnost, tak se a tím dělat něco dá, jestli to je něco zásadního, co má každý jinak, tak to asi nepůjde.

Obecně ta prvotní zamilovanost dřív či později vyprchá a musí tam být něco dalšiho, co ty dva spojuje. Jestli není, tak to nevydrží.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.09.2020 04:45:42
Píšeš, že nevíš jak se přestat hádat a zároveň přiznáš, že jsi to Ty kdo začne být první nepříjemná. Není to zároveň odpověď?

Žádný vztah není pořád stejný a i občasné hádky k němu patří protože ty, vy ženy, občas potřebujete, když chcete vypustit páru. Ovšem musí to být hádka, po které se zase všechno vrátí do normálu, ne že muž cítí, že bylo zraněno jeho ego. To každý vydrží jen chvíli a potom nastává neodvratné odloučení.

Muž hádku přežije, ale neodpustí, když útočí na jeho mužskou podstatu, což je bohužel dost častý terč všech žen, které chtějí ranit tak, aby to bolelo. Tvůj strach, že má jinou a zároveň schopnost vyvolávat konflikty jsou úzce spjaté věci, přestože si odporují. A bohužel se ženám dost často stává, že bezdůvodně žárlí a vyvolávají hádky, až nakonec muže opravdu odpudí k nějaké jiné.
 davidred Muž26 Kategorie
20.09.2020 23:51:31
Většinou to tak bývá, že to poslední co jště funguje je sex, jenže jen na tom vztah neudržíš. Zajděte společně na partnerskou terapii. terapeut vám pomůže najít ty správné otázky co byste si měli položit, navíc když budete mít mezi sebou mediátora, spíš se dostanete k nějaému závěru. Taky by sis měla uvědomit ty sama, co od toho vztahu chceš a co pro tebe vlastně znamená. Třeba se jen bojíš že budeš sama, ale podvědomě už dávno oba víte, že to nefunguje a nebude funguvat. Chce to lépe komunikovat a zkusit sám pro sebe odpovědět na ty palčivé otázky. Někde v sobě už víš odpovědi.
 Salome
20.09.2020 23:17:06
To vypadá , že vám to klape jen v posteli .
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
20.09.2020 22:42:13
Po každé opravdu ne. Když už je to fakt nepříjemné a spíše až posledni měsíc.
 Mrkev a celer
20.09.2020 22:41:55
Co ví teď?...si otevři mojí zpověď o pár řádku níže, pokud teda na to máš žaludek to číst.
 jowa Muž24 Kategorie
20.09.2020 22:40:16
Jestli po každé výměně názorů vyhrožuje rozchodem, tak by asi opravdu bylo lepší jít od toho.
 Odcházím s deštěm
20.09.2020 22:39:57
A co víš teď? Vážím si ho, mám ho ráda a dělám pro něj mnohé. Bohužel vypadá to, že přes lichotky a pozornosti je pro něj stěžejní harmonie ve vztahu.
 Mrkev a celer
20.09.2020 22:38:31
Asi by ste sa o tom mali nejak porozprávať. Pokiaľ je jediný problém hádky kvôli blbostiam tak nevidím dôvod na rozchod. Skôr skúste obmedziť témy kvôli ktorým sa hádate.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
20.09.2020 22:37:27
Je to o komunikaci. Kdybych věděl dřív, co vím teď...ještě bych byl s mojí první...ale tak víš jak...nemám křišťálovou kouli a vás dva vůbec neznám.
 jowa Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk